Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Single Player] Sugestie modernizacji.


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może tam gdzie chcemy by użytkownicy prowadzili dyskusję, warto dodać w nawiasie przy nazwie forum coś takiego : (Dyskusja).

 

Może bardzo uproszczone i logiczne, ale doświadczenie mi podpowiada, że nie dla wszystkich będzie to jasne. Tak to jestem a, jeżeli ma to poprawić funkcjonowanie działu ;-)

Opublikowano

Może tam gdzie chcemy by użytkownicy prowadzili dyskusję, warto dodać w nawiasie przy nazwie forum coś takiego : (Dyskusja).

 

Może bardzo uproszczone i logiczne, ale doświadczenie mi podpowiada, że nie dla wszystkich będzie to jasne. Tak to jestem a, jeżeli ma to poprawić funkcjonowanie działu ;-)

 

Seldku ale z tego co pamiętam... To był dział z dyskusjami odnośnie gier rok temu, gdy ja przejmowałem SP. I po jakimś czasie został usunięty, a wszystkie tematy znalazły się w dziale innych gier SP. Ale w sumie reaktywacja takiego działu, była by korzystna bo można ogarnąć bałagan jaki tam panuje.

 

Od siebie dodam, że w dziale SP chcę zakończyć modę, na tworzenie coraz to kolejnych działów serii gier. To nie ma sensu... Dział RPG sprawdza się bardzo dobrze, i chcę to rozwijać dalej dodając dział dla RTS itp.

 

Być może... Może uruchomiłbym projekt ściągawek do gier, w sensie że poradniki przejścia jak na gry-online itp. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...