Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Bypass dla zmiany plików .kom


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

niewiem czy działa na mroczne wrota bo pisze - nie testowany ludzie ogar ??

a co do Henira bana nie dostaniecie bo jak idziecie z innymi to niedziała a na tabeli wyników pisze że tylko 2 etap ukończyliście w 11 do 15 sek.

 

A więc bana z jego używanie nie dostaniecie !!!

:) :) :)

Ale niestety musicie iść sami !!!

:(:):(

Opublikowano

PT na heńku nam nic nie da, jeśli kończymy cały w 10 sekund. Dostajemy tyle samo odłamków.

 

Na henia działa, na wrota przetestuję (chociaż powinien działać mój stary hack) ;)

 

 

 

@edit1

A i w findder musicie mieć tę opcje którą pokazałem


ciągle włączoną a więc gdy chcecie grać na hackach


to nie będzie wam działać przeglądarka


poprawnie

:) :) :)



Będzie działać, jeśli odinstalujesz dodatek fiddlera w przeglądarce.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

 

PT na heńku nam nic nie da, jeśli kończymy cały w 10 sekund. Dostajemy tyle samo odłamków.

 

Na henia działa, na wrota przetestuję (chociaż powinien działać mój stary hack) ;)

 

 

 

 

Będzie działać, jeśli odinstalujesz dodatek fiddlera w przeglądarce.

 

 

To które z hacków działaja teraz ??

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Czyli mogę iść na heńka czy nie bo się boję że bana wyłapie znowu :D

                                                                                                         50442140989713903247.png

Opublikowano

wedlug mnie nie bo dzieki hackowi na mroczne wrota mozna wbic 60 lvl

 

Tylko ze nie ogarniam jeszcze tyh wrót o co w nich chodzi. I kiedy są ??

 

 

PS. Mogą zadziałać 2 hacki naraz że wrzuce 35 i 37 data ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

za 20 min odblokuje sie taka plansza mroczne wrota

 

I nic nie działa wchodze i nic sie nie dzieje :/

 

 

Albo włączam gre i jak jest ładowanie to przed serwerami wyłacza sie gra

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Dobra juz działa .

 

Musiałem wlaczyc to w find na logowaniu nie w trakcie .

a skoro nie czytałeś mojej poprawionej wersji zamiany plików .kom to niedziwne że ci na początku niedziałało :) :)
Opublikowano

A mi się w ogóle włączyć nie chce.
(Zakładałam konto specjalnie by się wypowiedzieć)

Najpierw odpala się hackshield... trwa to 10 sekund (cały czas tak stoi).
89287583962609280675.png

A później wyskakuje to;
50206385907278696150.png
(to nie jest ucięte, tam jest 02)

Zrobiłam kopię zapasową elsa... to przez to? Czy jak? :c
Fiddlera odpalam przed włączeniem, po włączeniu... nic nie daje.
Nawet mi się logowanie nie włącza ._.

(wszystko inne zrobiłam zgodnie z poradnikiem, ten skrót itp)

07309620751993780416.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...