Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Sharkbot 3.0 [Działa Zminimalizowany]


MrDodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bot automatycznie nie loguje ani nie wstaje po dedzie ciekawe skad masz takie info. Ja mam ze jak ktos mnie zabija to wylacza metina i pokazuja sie ?????????????????

20330958.jpg

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ej on towiera ryby a malżę tez ? bo jak malze otwiera to jak to wyłonczyc ?;p

 

 

 

już nie ważne nie otwiera małż ;p

 

ps: na jaki czas wy ustawiacie?

Opublikowano

Wstaje wam ten bot po tym jak was zabija ? Bo mi nie i pojawiaja sie "?????" i wywala metina? Gram bez obejscia.

20330958.jpg

Opublikowano

Mały problem nie otwiera rybek mi wpisuje config i y i nic

@Edit juz jest good super bocik leci + i 5

2@EDIT znow nie otwiera

3@EDIT działa

4@EDIT super na całą noc 15 malzy

DAJ MI MINUS -

 

 

4ctv4egtc1.gif

Opublikowano

JA mam problem bo bot nawet nie chce mi się nawet włączyć...

Takie coś mi wyskakuje: errordx.jpg

 

W botach do metina jestem kompletnie zielony bo miałem tylko stare mh by banjo1 i fishing_beta_0.1.3i.

Więc jak ktoś wie co się u mnie dzieje to dajcie znać na pw

Opublikowano

Dla Wszystkich tych którym bot wyłącza się po naciśnięciu "Inject":

Musicie mieć zainstalowany NetFramework 3.5 ... Miałem 2.0 i był ten sam problem :/ po zainstalowaniu wszystko chula :*

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

THX. Działa bez usterek. Leci plusik.

Wera75.gif

20 Postów [x]

50 Postów []

70 Postów []

100 Postów []

150 Postów []

 

Jestem taki jaki jestem! I nic tego nie zmieni..

 

Pomogłem Daj + lub 5... :P

Opublikowano

po wpisaniu setdelay = 2650 reseta sie konsola i ustawia sie delay na 0 .. o co kaman?

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Pasjonat
Opublikowano

mam windows7 i bot się wyłącza po kliknięciu "inject"...

proszę o pomoc...

1114820.gif

Nakarm!

 

 

C A T S

 

 

x-neko08.gif

x-yasshan4.gif

x-crun.gifx-catspell.gif

 

 

Opublikowano

NEW RAPORT

http://www.virustotal.com/pl/analisis/21ce37f8037db8841e48da9d9a45a765361e5ad0f7a8462ff7be991f9906cad3-1268763283

Więc? teraz wykrywa mój norton 2010 trojana itp. ?

Czy jest bezpieczne jest korzystanie z tego bota?

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...