Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Sharkbot 3.0 [Działa Zminimalizowany]


MrDodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

oj zanim się zuploaduje to...

 

jak nie masz admina ?

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

net flamework 3.5

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam wlaczyc przez obejscie czy nie ?? bo wlaczam przez obejscie i jak pisze start to wyskakuja mi ??? ??? ??? ??? i tak dalej, mam tak samo z hidden botem ....

co zrobic ??

Opublikowano

Hmm moze mi poradzicie odpalam metka normalnie bez obejscia. Loguje sie i staje nad woda z otwartym eq, wlaczam botka daje reload i wybieram procoes metin2binclient czy jakos tak daje inject wlacza mi sie strona unfair gamers a bot sie nie pokazuje??? W czym przyczyna mam windows 7

20330958.jpg

Opublikowano

Czy wie ktos moze co musze zrobic zeby mi rybki zabijalo bo jak daje :config i daje y czyli zeby zabijalo to jak juz lowi to nie zabija o co kaman ?

iz9w29.png

Opublikowano

Hmm moze mi ktos powiedziec jak to dobrze uruchomic bo nie wierze zeby mi nie dzialalo?

Moze to dlatego ze mam windows 64 bit?

20330958.jpg

Opublikowano

Nie działa na systemach 64 bitowych i 84 bitowych polecam zwykły system 32 bitowy najlepiej xp professional to na pewno zadziała.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

OMG... NAJGORSZY BOT DO RYBEK JAKI BYŁ !!!!!!

ŁOWIE JUŻ OD 14:00, FULL EQ RYBEK JUŻ ZE 2 RAZY BYŁO A ANI 1 MAŁZY !!!!!!!!!

niespamujemy.gif

 

 

Uzależniony od zmieniania telefonów xD

Opublikowano

@Up jestes noobem to nie od bota zależy czy ci wypadnie małża...

 

MAM MEGA PROBLEM WŁĄCZAM BOTA I COS TAKIEGO!!!

beztytuuwwz.png

1356885104-U84203.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...