Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nordmar [na wzór Kwadratowej Masakry][wl][12s][dedyk]


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-wiek: 13


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: Ts3


-ile grasz w mc: będzie ze trzy lata


-czy potrafisz współpracować?: no pewnie


-Nick: Splatii


Opublikowano

-Wiek : 14, 14 , 13


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt ? : Jako jedyny posiadam TeamSpeak gorzej z mikrofonem.


-ile grasz w mc - Od początku multiplayera

-czy potrafisz współpracować ? Oczywiście

-Nick : Blue , Ofi21, MrMarsi1 , tgkubus_pl

Ofi oraz Blue to jedna osoba jbc. ^^

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

wiek: 15 Niedługo styknie.



-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: Ogarne ts'a


.


-ile grasz w mc: Od wersji 1.3.1 Beta, może coś koło roku?



-czy potrafisz współpracować?: No ba. ;p



-Nick: Dizzyx1999

Opublikowano

16 -wiek

 

TS -czy posiadasz TS/Mumble/Vt?

 

Od tych starych beta testów co 1.7 już było -ile grasz w mc

 

-czy potrafisz współpracować? Bezproblemowo ja tu wam zawracam gitare na whitelist żeby wspólnie z kimś sobie pograć także to pytanie jak dla mnie jest zbędne, a w ogóle to fajniej sie gra jak sie coś robi razem z kimś :D ( i zaprasza znajomych )

 

-Nick Lex

 

@ DO ADMINISTRACJI SERWERA WAŻNA RZECZ !

 

Uwaga ! Wgrajcie na serwer plugin Ships jest to super plugin do jeżdzenia statkami bez żadnych modów, jeden serwer z takimi shipsami tyle graczy na starcie se naladowal że tera ma 57/100 a serwer istnieje z 4-6 dni .

 

NA SERIO BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM ADMINISTRACJE !!! !!! !!!

zu439g.jpg

Opublikowano
-wiek: 15


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: TeamSpeak3


-ile grasz w mc: od pierwszej alphy, czyli po prostu od początku mc ^^


-czy potrafisz współpracować? Tak, jeżeli mam współpracować z ogarami


-Nick sketron1

25gs07c.jpg

Opublikowano

nick: MrMiki_PL

wiek: 14
-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: tak
-ile grasz w mc: 3 lata
-czy potrafisz współpracować?: Potrafię .

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Uwaga nowa mapa


Jako że na serwerze panował straszny chaos, wielu graczy przestawało grać postanowiłem zresetować mapę.


Do serwera dodałem kilka pluginów, min. taki który wywala z WL graczy z dłuższą nieobecnością


Liczba slotów zwiększona do 15


Serwer ma ustawiony border (400 kratek od spawnu) na mapie z wygenerowanym pięknym krajobrazem


Pamiętaj, że wymagam obecności na TeamSpeaku3 !


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...