Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nordmar [na wzór Kwadratowej Masakry][wl][12s][dedyk]


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

Nordmar [na wzór Kwadratowej Masakry]

ip.png

flash.owncraft.pl:9817

typ.png


survival

sloty.png

12

potwory.png

Tak

zwierzeta.png

Tak

pvp.png


Tak

premium.png

Non-premium

nether.png


Tak

wl.png


Tak

ekipa.png


Nivek, Obci, Hefajstos

info.png


Niezbędne pluginy do survival + super plugin zapobiegający grieferom !

zacheta.png


 

 

 

Aby dołączyć do teamu na serwerze wypełnij formularz

-wiek

-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?

-ile grasz w mc

-czy potrafisz współpracować?

-Nick

Team Speak 3

178.217.191.218:6440 KANAŁ PRYWATNY NR 12 Nordmar

Mało slotów? W każdej chwili mogę je dokupić ! :)

Uwaga nowa mapa

Jako że na serwerze panował straszny chaos, wielu graczy przestawało grać postanowiłem zresetować mapę.

Do serwera dodałem kilka pluginów, min. taki który wywala z WL graczy z dłuższą nieobecnością

Liczba slotów zwiększona do 15

Serwer ma ustawiony border (400 kratek od spawnu) na mapie z wygenerowanym pięknym krajobrazem

Pamiętaj, że wymagam obecności na TeamSpeaku3 !

Sprawa eventów/Ogłoszenia

-pierwszy event odbędzie się przy obecności 10 graczy na serwerze

Co na eventach?

  • Dungeony
  • Player vs Player
  • Mob Arena
  • Wiele wiele innych
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek: 24
-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: Nie posiadam
-ile grasz w mc: 2lata
-czy potrafisz współpracować?: Potrafię .

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Po co mam zainstalować jeśli mikrofonu nie posiadam ?

Więc dostaje się czy nie?

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

-wiek 14

-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Tak

-ile grasz w mc od alphy 1.2.6 okolo 1.5 roku

-czy potrafisz współpracować? Taak

-Nick Munioo

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

-wiek : 14



-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? : TS3



-ile grasz w mc : Około dwóch lat



-czy potrafisz współpracować? : Tak :)



-Nick : Patrykx77


Opublikowano

-wiek 12


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Mam mumble i tsa gdzies na kompie

-ile grasz w mc 3 lata


-czy potrafisz współpracować? Oczywiscie


-Nick _marcei_



-wiek 12


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Ta


-ile grasz w mc 3 lata

-czy potrafisz współpracować? Oczywiscie

-Nick _marcei_

mca.png

Opublikowano

-wiek 15 lat


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Ts posiadam


-ile grasz w mc półtorej roku


-czy potrafisz współpracować? Tak


-Nick : Mentos


Opublikowano

 

 

-wiek 12

-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Mam mumble i tsa gdzies na kompie

-ile grasz w mc 3 lata

-czy potrafisz współpracować? Oczywiscie

-Nick _marcei_

 

 

 

 

-wiek 12

-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Ta

-ile grasz w mc 3 lata

-czy potrafisz współpracować? Oczywiscie

-Nick _marcei_

 

 

 

 

 

Ja osobiście nie chce grać z 12latkami ;/

 

Nick:bebik

Wiek :16

Czy Posiadasz ts3:tak

Czy potrafisz współpracować:yhym

86226145013474567463.png

Opublikowano

-wiek 13


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? Tak Posiadam Ts3


-ile grasz w mc 2lata


-czy potrafisz współpracować? Tak Potrafię


-Nick ProGraco


20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

-wiek : 15


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? : ts


-ile grasz w mc :2 lata


-czy potrafisz współpracować? :tak


-Nick :dranger

Opublikowano

-wiek: 15

-czy posiadasz TS/Mumble/Vt?: Tak ts

- ile grasz w mc: ponad 3 lata

-czy potrafisz współpracować?: potrafię

-Nick: Dziabolong

Opublikowano

-wiek 16


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? TS


-ile grasz w mc 3lata i pól :v


-czy potrafisz współpracować? ta


-Nick DamiX55

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Aby dołączyć do teamu na serwerze wypełnij formularz


-wiek 17


-czy posiadasz TS/Mumble/Vt? tak


-ile grasz w mc 2lata


-czy potrafisz współpracować? Jasne ze tak


-Nick Klemens

zv669_sipeantus.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...