Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metania.pl Offical Prezentacja !


Nefret

Czy Zagrasz na Metania.pl?  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak podoba mi si? serwer.
      76
    • Nie zagram nie podoba mi si?.
      10
  2. 2. Chcecie na serwerze Myszk? i BaoBao jako Pety?

    • Tak.
      70
    • Nie.
      16
  3. 3. Chcecie 6 Skill? Oraz lej?c? si? krew po padni?ciu?

    • Tak.
      42
    • Nie.
      44

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamienicie Dwurękę nr.9 na dwuręke nr.3 lub 8? Ostatnia broń to nie powinna być bronią która na innych serwerach jest po partyzanie.

Opublikowano

Moze beta jakas 2 dniowa ?

Jestem ZA !

Lepiej by było jak by gracze wbili i testowali pvp :) czy tam dungeony rajdy i mapki exp

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Prosze moderatora o usuniecie tego tematu, nict z teamu nie robil prezentacji!!!.

 

Prezentacja bd robiona tylko z mojego konta na mpc .Ardi i zadnego innego.

Nie wiem czym ta osoba chce zablysnac, nie swoim projektem ? Czy chce mi go po prostu zrujnować.

 

Prosze o zamkniecie tematu.

Opublikowano

Zapowiada się fajnie.

 

@

 

Będzie magiczny metal?

Tak będzie w 50 sztukach u handlarki.

 

Moze beta jakas 2 dniowa ?

Była beta 4 tygodnię z graczami było ich około 80 także, myślę że zbędne.

 

skąd magiczny metal?

Jest u handlarki po 50 sztuk.

Opublikowano

Tak będę w 50 sztukach u handlarki.

 

Była beta 4 tygodnię z graczami było ich około 80 także, myślę że zbędne.

 

Jest u handlarki po 50 sztuk.

ty nie jestes w team jesli .Adi mowi ze nikt z adminow tego serwera prezentacji nie robil

Opublikowano

ty nie jestes w team jesli .Adi mowi ze nikt z adminow tego serwera prezentacji nie robil

Wszystko zostało wyjaśnione, pan ardi mieliśmy mieć ten serwer ależ okradł mnie z plików i robi pod górkę, a zajebał mi projekt cały także nim się nie przejmujcie, serwer wystartuję bez problemów i ja jestem w Team oraz 2 inny osoby.

Opublikowano

Wszystko zostało wyjaśnione, pan ardi mieliśmy mieć ten serwer ależ okradł mnie z plików i robi pod górkę, a zajebał mi projekt cały także nim się nie przejmujcie, serwer wystartuję bez problemów i ja jestem w Team oraz 2 inny osoby.

mala do expa powinna byc ciekawa a na niej sa dzikie psy ? nie mozecie innych mobow dodac ?

Opublikowano

Exp jest taki sam, tylko są zmienione moby na Dzikie psy ponieważ były lagi przez te moby ale spoty są takie same zwiększone kilkakrotnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...