Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdanie za free skórki Muay Thai Lee Sin


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy link musi zaczynać się "na", a nie "eu" ?

 

Gdyby tak musiało się zaczynać to by nie zrobili "eu"

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

W pierwszym poście jest na, więc jak wejdę na na, to mnie przekieruje i tam będą klucze na EUNE?

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Nie chce was martwić ale coś zauważyłem

 

 

Keys will be available at approximately 8:15 AM PDT on Thursday, October 10th.


Once the keys have been added, you'll be able to join the queue to
claim a key. The system will assign keys based on the order members
entered the queue until all keys are assigned. Please note that if we
run out of keys, you may not be assigned a key even if you are in the
queue.

Keys will be claimed very quickly, so expect all keys to be claimed by 8:30 AM PDT.


Please remember that this set of keys are only valid for the NA server
and once you receive a key you will not be able to claim another one.


Another set of keys will be added on October 14th (Pacific Time) for
the EU servers, so make sure you join all of our partner's groups to
ensure you get the email update for when those keys will be added:


ALL KEYS CLAIMED FOR OCTOBER 11th!
Next Set of Keys (EU Server) Added October 12th (Pacific Time)

nie jest to kolejny błąd w tekscie ? wczoraj bylo na stronie podane ze kody beda na EU a byly na NA . Być może dziś nie bedzie kodów tylko dopiero 14 października ?

Opublikowano

Nie chce was martwić ale coś zauważyłem

 

 

Keys will be available at approximately 8:15 AM PDT on Thursday, October 10th.

Once the keys have been added, you'll be able to join the queue to

claim a key. The system will assign keys based on the order members

entered the queue until all keys are assigned. Please note that if we

run out of keys, you may not be assigned a key even if you are in the

queue.

Keys will be claimed very quickly, so expect all keys to be claimed by 8:30 AM PDT.

Please remember that this set of keys are only valid for the NA server

and once you receive a key you will not be able to claim another one.

Another set of keys will be added on October 14th (Pacific Time) for

the EU servers, so make sure you join all of our partner's groups to

ensure you get the email update for when those keys will be added:

ALL KEYS CLAIMED FOR OCTOBER 11th!

Next Set of Keys (EU Server) Added October 12th (Pacific Time)

nie jest to kolejny błąd w tekscie ? wczoraj bylo na stronie podane ze kody beda na EU a byly na NA . Być może dziś nie bedzie kodów tylko dopiero 14 października ?

Coś mi się wydaje że dzisiaj nie będzie, dopiero teraz się skapnąłem że na mailu pisze że kody będą 14 a na stronie 12. Moim zdaniem coś im się Pier#****.

Opublikowano

Dzisiaj jeszcze nie było i nie zanosi sie - czekam od 17 . Chyba potwierdzi się informacja z e-maila , że dopiero następne kody będą dostępne w poniedziałek . Swoją drogą chyba organizatorów troche przerosło to wszystko .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

jeszcze 20 min :D jak nie będzie to chyba sprawdzi sie info z tego e-maila że dopiero 14 będą ;/

snikersproject1.png
Opublikowano

12 w nocy, nadal nie ma. a ja głupi czekałem od 12 w nocy...

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...