Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Moje wrażenia po 1ej grze jako Jinx.


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nerf będzie napewno, trochę przesadzony dmg.

 

 

Mimo wszystko, postać fajna. Można się posmiać, jak przeciwnik wyłapie ulta pod turretem. xD

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ta postać jest jedna z nielicznych adc o ile nie sama co ma slowa i stuna. ;d

Między innymi cait ma swoje w i e, tak samo jak sytuacyjnie vayne ma e w ściane. Ale generalnie jako czyste cc (widoczne, bo slow cait nie daje za dużo, a w pułapki jednak trzeba wejść) to Jinx jest chyba pierwsza :3 Ah, no i TF ma stuna, takiego prawdziwego, nie snare jak Jinx, ale trzeba nim wybrać kartę i sam stun nie jest wybitnie długi.

 

Cóż, wydaje mi się, że Jinx narazie będzie dość op, bo nafeedowane adc wiemy wszyscy co może zrobić, a jeśli dodatkowo ma cc i global ulta, to na początku będzie rozpieprzać. Nerf napewno jakiś będzie - ale sama postać dalej pozostanie dość fajna i mocna. Zresztą, zdarza im się popełniać błedy. Przykładowo rework yi. Może niektórym (w tym mi) bardziej pasowało Qforthewin na AP Yi, ale rework BARDZO zbuffował AD yi, tak bardzo, że teraz widzi się penty w połowie gier z yi, a w niektórych po dwie. Temu "gunwu" należy się nerf w pierwszej kolejności ^^

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

Ta postać jest jedna z nielicznych adc o ile nie sama co ma slowa i stuna. ;d

Ashe: Slow, Perm stun, Stun.

Cait: Stun, slow.

Draven: Knock-up, slow.

Graves: Slow, reduced vision.

Kog: Slow.

MF: Slow.

Trist: Slow.

Twitch: Slow.

Varus: Snear, slow.

Vayne: Stun.

 

Każda postać coś ma i szczerze lepiej mieć jedno, a lepsze.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ult zostanie na 100% znerfiony. Z tego co widzialem to graja nim na topie (a to adc) ,ale pewnie renekton/ irelia/jax zjedza ja ze wzgledu na brak escape system .

Ogolnie obawiam sie ze brak escape systemu bedzie zbyt duzym defektem ,do grania nia na adc

ashe tez jest bez escape

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...