Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Moje wrażenia po 1ej grze jako Jinx.


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może i kosa, ale jak gram już nią 3x doszłam do wniosku, że bardzo szybko się nią pada : /

moze dlatego sie nia szybko pada bo to adc ale co ja wiem ;//////

vayne.png


Opublikowano

Heh ,zagrałbym bo mam 3 konta na PBE ,ale cóż... Nie chce mi się ściągać pbe... xDDDDD.

Teraz czekać na WIELKIEGO nerfa!

3 konta na PBE powiadasz ? oddałbyś jedno ? xD

 

@TOP

Z takimi cyferkami to...

Ale nie będzie OP bo nie ma cycków !

HmYDFyW.png

 

 

 

Opublikowano

Szczerze to oni mają wszystko gotowe... Dodać icone bohatera, dodać icony skilli w statystykach, znerfić postać i może do końca sezonu, czyli do 31 października się uda. xD

Opublikowano

Ult zostanie na 100% znerfiony. Z tego co widzialem to graja nim na topie (a to adc) ,ale pewnie renekton/ irelia/jax zjedza ja ze wzgledu na brak escape system .

Ogolnie obawiam sie ze brak escape systemu bedzie zbyt duzym defektem ,do grania nia na adc

Varus oraz ashe tez nie maja escape a ludzie nimi graja bo maja masakryczny DMG

Opublikowano

Varus oraz ashe tez nie maja escape a ludzie nimi graja bo maja masakryczny DMG

Ta.. tylko że jinx może harasować na lini z bazuki a potem zamienić se na miniguna i zjeść każdego iinego adc swojim chorym dps (bo 130% as to nie jest mało)

I na upartegop można powiedzieć że też ma jakiś tam escape bo gdy zniszczy tureta to będzie zabierdalała niemiłosiernie, to samo jak zabije bohatera(albo zgine on w ciagu 3 sekund od ostatnieko ataku przez Jinx) co oznacza że dużo łatwiej będzię się jej pozycjonowało niż takiemu varusowi czy ashe.

 

Narazie Ogarnięta Jinx > inny ogarnięty adc

Opublikowano

Tak. Też uważam, że speed jaki dostaje Jinx po zabiciu wieży albo bohatera jest chory. Liczmy na to, że dostanie porządnego nerfa inaczej może być śmiesznie.

Opublikowano

Myślę że wydanie jinx jako adc do gry jest nie fair względem tych co grają tylko miderami ( np. ja ). Niedawno został wydany Lucian jako adc i myślę że to jest bezsens. A wracając do gry Jinx to jest wszystko ok tylko defektem jest to że nie ma żadnego escape. CC ma bardzo dużo jak na adc. Ale to oczywiście moja opinia ^^

 

 

pozdrawiam

 

DyeRek

Opublikowano

Dye Jinx można spokojnie grać na midzie. :) Ja mam nadzieję, że następna postać jaka wyjdzie po Jinx do będzie tank, ap, albo support, ale nie adc.

Opublikowano

Nie pisz kuzwa takim kolorem bo na telefonie nic nie widac

 

@Czekam na rotacje z nia. Nie sadze ze bede gral

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Nie pisz kuzwa takim kolorem bo na telefonie nic nie widac

 

@Czekam na rotacje z nia. Nie sadze ze bede gral

Jezeli masz androida to polecam apke Tapatalk.

 

@topic

Ja obejzalem troche filmikow z nia na yt i jednak stwierdzilem ze jej nie kupuje. Nie lubie ADC a wgl takich bez escape mechanizmu.

d5bkqz6-65cc8f5d-0cd6-44e8-8ee9-57967e50

 

Opublikowano

Ja chce w koncu jakas postac na topa taka pozadna

A co doniej straszny as i niezle cc mysle ze bedzie nerf i bany na rankedach

Jak pomogłem licze na Lajka!!!
Opublikowano

Postać fajna,dobre 1v1 i będzie przydatna do team figtów-myślę że przed wpuszczeniem jej do norm.lol'a ostro ją znerfią.

Opublikowano

powiem tak dlawas każda nowa postać jest op a po wyjściu nikt nią nie gra. nie polecam kupywać jej odrazu bo i tak dostanie nerfa ja bym czekał do rotacji. i są dużo lepsze postacie od tych co wychodzą no może po za zackiem i aa dobrzy junglerzy i solo toperzy i jeszcze lisandra ujdzie ale i tak są lepsze a lucjan wszyscy pisali co za op itp a jakoś już od kilku tygodni go nie widziałem w grze co do postaci to pewnie bd to jakiś kolejny adc albo range na solo jak jayce

Opublikowano

Przed chwilą nią grałem? Pierwsze wrażenie? OP **** które dostanie nerfa w przeciągu max tygodnia. Dobrze wymierzony ult pozbawia enemy ADC koło 3/4 hp, escape jest, harras/poke też, cc może być. Tylko ten passyw mi się nie podoba, mogło by być coś innego no ale cóż... Napewno insta-buy chociaż nie ma cycków :/

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Za łatwa, za mocna. Wolę już się takim Ezrealem pomęczyć, niż tą Jinx mieć kila na raz dwa...

Opublikowano

Szczerze troszeczkę znerfić (ale nie za dużo bo nie będzie smakować jak kompletna wariatka!) i zostawić ponieważ jej totalnie Wyeabne Skille,damge i AS nadrabiją brak Escape Systemu. Ale jak już trzeba zmieniać to bym zmienił E na jakiegoś dasha .

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...