Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] SREBRO, odzwierciedlenia brązu ?


Dray_92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam wolalem byc brazie nizeli w srebrze bo w silver graja o wiele gorzej nizeli w brazie bo flejmuja sie,wychodza kiedy 1 raz dedna albo poprostu afkuja bo ktos mu stealna reda to odrazu afk i gg albo sie nie sluchaja i throwuja

Opublikowano

Ja jestem aktualnie Silver II, wchodziłem do niego z Bronze III i powiem, że do w Silver V-III jest gorzzej niż w brązie, ale w Silver II już się zaczął poziom i trudniej mi grac.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Sam siedzę w Silverze IV od miesiąca, ciągle spadam do Silver V i do Silver IV i tak w kółko. W tej dywizji gry nie wygrasz 1 vs 5. Przykładowo, wczoraj grałem adc Ezem na bocie. Wszystko pięknie, z linii wyszedłem ze statami 6/1. Vayne dostała ostro po dupie, ale co z tego jak na midzie przeciwny Fizz dostał ostrego feeda, a na topie Udyr nafeedował Pantheona. Skończyłem ze statami 18/4. Taki chuj, czuję, że posiedzę jeszcze trochę w tym Silverze. Z Brązu IV do Silvera wyszedłem w jakieś 2 miesiące (grając 2-3 rankedy dziennie). A tutaj siedzę już kupę czasu i lipa. W brązie było lepiej, naprawdę. No, ale bądźmy optymistami. Wszystko da się zrobić, więc powodzenia wszystkim w wychodzeniu z silvera :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Z wybiciem się ze srebra ja nie miałem problemów, wystarczy ogarnąć farmę (czego większość nie robi) i po prostu starać się grać na maxa. Ewentualnie graj duo z kimś z Golda ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

gooościu idź płakać gdzie indziej ty jesteś słaby a nie twój team jakbys byl ogarnięty to byś wygrał proste

Jak bym idioto wygrał -.-

Lol to nie gra solowa, samemu nie da się wygrać ( Chyba, że ludzie grają poziom 2-3 lvl) co jest mało prawdopodobne.

 

Czyli piszecie, że sliver V-III to, to samo co brąz ?

Opublikowano

Chcesz wyjść pickuj postacie które inicjują teamfight'y pinguj kiedy wbijasz lepiej samemu się tym zająć niż pozostawiać tak ważne zajęcia jakiemuś randomowi

Opublikowano

Nikt Ci nie może napisać, że srebro to jest to samo co brąz.. Jak awansowałem do srebra miałem takie samo odczucie, że Ty, że ludzie słabiej grają niż w bronzie, ale nie jest dużo takich osób. Większosć poprostu dostało się do srebra bo miało dużego farta w pierwszych 10 meczach. Polecam grać linie gdzie można wyccarować i nie flamuj teamu bo to tylko pogarsza sprawe.. Niektórzy są słabi, niektórzy są lepsi,proste..

Opublikowano

A tam, takie gadanie, jeżeli liga jest wyższa to jest lepsza i tyle. Ludki wyccarowane, i tak mają na tyle niskie mmr, że grają z tymi z niższych lig. A to że ciężko się wybić? Może po prostu trzeba się pogodzić z jakże bolesną prawdą, że to jest właśnie nasz aktualny poziom i nie zasługujemy na pójście w górę?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...