Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy wystawić taki plugin.. (Nie ma 100% pewności!)


MijamO

Ankieta  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wystawi? plugin na MPC?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!
Mam od sporego czasu napisany swój autorski plugin na gildie.

Sprzedałem go kilku osobom po 50zł, ale..

Ale jest już wiele autorskich pluginów na gildie.

Tak sobie pomyślałem, może udostępnie taki plugin za free.
Od razu uprzedzam, że 100% pewności na wydanie pluginu nie ma.

Wypełnijcie ANKIETE :)

 

Info o pluginie:

 

Plik Ustawienia.yml

Autorski_Plugin:
    Czy-Wlaczyc-Gildie: true
    Czy-Wlaczyc-Nether: true
    Czy-Wlaczyc-Hard: true
    Czy-Wlaczyc-Dropy: true

 

 

 

 

+ Gildie jak na SKKF (trochę MCHC)

(Itemki za gildie: oczywiście, że są -.- )

+ Automatyczny nether - możliwość zrobienia 1-5 portalów otwieranych codziennie na określoną godzinę

+ Po śmierci automatycznie po 10 sekundach ban (do ustawienia czas w configu).

+ Dropy ze stone (TO JEST AUTOMATYCZNE W PLUGINIE) - szansa na dropy i czy włączyć fortune (+ szansa na drop z fortuną) do ustawienia)

 

I jeszcze kilka ciekawych opcji, których nie zdradzę :)

Może się też zdarzyć tak, że wydam wersję DEMO samego pluginu na gildie ze względu wkładu mojej pracy. Kod waży ponad 592KB - więc to na prawdę dużo.

 

 

To wszystko z mojej strony.

Jeżeli będą pozytywne wyniki ankiety (conajmniej 60% = TAK) to jest 50% szans na wydanie pluginu.
Jeżeli po pozytywnych wynikach ankiety w ciągu 1tyg. plugin się nie ukażee to nie zostanie wydany.

Proszę traktować temat jako informację dla mnie o zainteresowaniu, o pluginie i wasze potrzeby na takie pluginy.

 

Bye..

Opublikowano

WHAT?

Hej payrzcie na mnie mam plugin lajkujcie mnie to go wam dam o jejeje...

 

Ja pierdziele czlowieku... staczasz sie :) Na mojej malep prywatniej liscie ktora was nie obchodzi twoje miesjce normalnego ludzika zajmuje tolvat :P

 

 

I co z tego ze zajmuje 500kb? plugin fusha tez byl calkiem spory.

 

 

Jak dla mnie to takie nabijanie postow, popularnosci i naiwnych klientow.

Jak bys przynajmniej kiedys pokazal jakis wlasny wiekszy kod i pokazal umiejetnosci, wtedy mial bys lepiej bo jak by ktos cos od cb chcial to by juz wiedzial ze sie na tym znasz...

 

 

PS: Tak wiem, sama nie mam publicznych pluginow, ale ja tez nie pisze za kase, i nawt nie pisze juz na bukkita, forge daje lepszego kopa :)

 

 

EDIT@: Hyym mialam glosowac na NIE, ale wyjatkowo zaglosuje na TAK moze w koncu zobacze cos ciekawego... Stracic na tym nie moge wiec jeden uj

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

W sumie możesz taki plugin umieścić oczywiście za free. Z opisu wynika, że ma bardzo wiele funkcji i jak za darmo to może i być hit.

PS.Pamiętaj jak to wystawiasz tylko w celach zarobkowych na mpc to możesz dostać bana i 10% za handel.

Opublikowano

WHAT?

Hej payrzcie na mnie mam plugin lajkujcie mnie to go wam dam o jejeje...

 

Ja pierdziele czlowieku... staczasz sie :) Na mojej malep prywatniej liscie ktora was nie obchodzi twoje miesjce normalnego ludzika zajmuje tolvat :P

 

 

I co z tego ze zajmuje 500kb? plugin fusha tez byl calkiem spory.

 

 

Jak dla mnie to takie nabijanie postow, popularnosci i naiwnych klientow.

Jak bys przynajmniej kiedys pokazal jakis wlasny wiekszy kod i pokazal umiejetnosci, wtedy mial bys lepiej bo jak by ktos cos od cb chcial to by juz wiedzial ze sie na tym znasz...

 

 

PS: Tak wiem, sama nie mam publicznych pluginow, ale ja tez nie pisze za kase, i nawt nie pisze juz na bukkita, forge daje lepszego kopa :)

 

 

EDIT@: Hyym mialam glosowac na NIE, ale wyjatkowo zaglosuje na TAK moze w koncu zobacze cos ciekawego... Stracic na tym nie moge wiec jeden uj

Dobra, weź się już nie ośmieszaj.

Czytaj temat uważnie.

 

Specjalnie zrobiłem ankiete, by dowiedzieć się ile osób chce taki plugin -.-

 

Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free.

 

Ja chcę 1 porządny plugin wystawić - ZA FREE.

 

Co do naiwnych klientów to WTF?!

Pytałem się każdego z nich czy moge udostepniś go w sieci, lecz za drobną zmianą.

 

@UP

To nie handel, lecz ankieta mająca na celu "zbadanie" ile osób chce takiego pluginu.

Opublikowano

Dobra, weź się już nie ośmieszaj.

Czytaj temat uważnie.

 

Specjalnie zrobiłem ankiete, by dowiedzieć się ile osób chce taki plugin -.-

 

Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free.

 

Ja chcę 1 porządny plugin wystawić - ZA FREE.

 

Co do naiwnych klientów to WTF?!

Pytałem się każdego z nich czy moge udostepniś go w sieci, lecz za drobną zmianą.

 

@UP

To nie handel, lecz ankieta mająca na celu "zbadanie" ile osób chce takiego pluginu.

"Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free."

- WorldEdit

- WorldGuard

- VoxelSniper

- CommandBook

- Essentails

- WorldBorder

Wymieniac dalej czy straczy?

 

To polacy nie udostepniaja nic za free... taki kraj, nikt tu nikomu nie chce pomagac predzej by jeszcze dobil...

Zapytasz sie o cos na polskim forum i dostajesz odp:

- spierdalaj szukac na google

- ahaha lamus, nie wie

 

Zapytasz sie na angielskim (przepraszam za moj ch.. angielski :D)

- Hi! Your new? You just must <Some text here>...

- That Easy! Just read that tutorial :)

 

i tez sie nie chwala sie byle gownem... na angielskich forach znacznie zadziej widac 50 tematow o pluginie do zmiany pory dnia. (oczywscie na bukkcie (dev/plugins) jest tego w miare duzo, no ale tak to juz jest ;/)

 

 

"Ja chcę 1 porządny plugin wystawić - ZA FREE."

A uj wie czy jest porzadny?

 

 

I to i tak tylko reklama, producent wypuszcza cos za darmo, a potem robi wiecej ale juz za kase :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

WHAT?

Hej payrzcie na mnie mam plugin lajkujcie mnie to go wam dam o jejeje...

 

Ja pierdziele czlowieku... staczasz sie :) Na mojej malep prywatniej liscie ktora was nie obchodzi twoje miesjce normalnego ludzika zajmuje tolvat :P

 

 

I co z tego ze zajmuje 500kb? plugin fusha tez byl calkiem spory.

 

 

Jak dla mnie to takie nabijanie postow, popularnosci i naiwnych klientow.

Jak bys przynajmniej kiedys pokazal jakis wlasny wiekszy kod i pokazal umiejetnosci, wtedy mial bys lepiej bo jak by ktos cos od cb chcial to by juz wiedzial ze sie na tym znasz...

 

 

PS: Tak wiem, sama nie mam publicznych pluginow, ale ja tez nie pisze za kase, i nawt nie pisze juz na bukkita, forge daje lepszego kopa :)

 

 

EDIT@: Hyym mialam glosowac na NIE, ale wyjatkowo zaglosuje na TAK moze w koncu zobacze cos ciekawego... Stracic na tym nie moge wiec jeden uj

 

 

 

Dobra, weź się już nie ośmieszaj.

Czytaj temat uważnie.

 

Specjalnie zrobiłem ankiete, by dowiedzieć się ile osób chce taki plugin -.-

 

Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free.

 

Ja chcę 1 porządny plugin wystawić - ZA FREE.

 

Co do naiwnych klientów to WTF?!

Pytałem się każdego z nich czy moge udostepniś go w sieci, lecz za drobną zmianą.

 

@UP

To nie handel, lecz ankieta mająca na celu "zbadanie" ile osób chce takiego pluginu.

 

Ona się nie ośmiesza. Ja ją popieram. To jest prawda. Wiadomo, nie bez powodu jest stwierdzenie "Prawda boli, najbardziej tych, których nawala po mordzie".

 

Nie żebym był nie kulturalny, ale ma racje, powinieneś pisać coś mniej skomplikowanego, byśmy nabrali zaufanie i poznali, potem wyskoczysz z czymś lepszym. Ja cię widzę po raz 1, więc nie wiem, czy sobie z nas jaj nie robisz.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Ona się nie ośmiesza. Ja ją popieram. To jest prawda. Wiadomo, nie bez powodu jest stwierdzenie "Prawda boli, najbardziej tych, których nawala po mordzie".

 

Nie żebym był nie kulturalny, ale ma racje, powinieneś pisać coś mniej skomplikowanego, byśmy nabrali zaufanie i poznali, potem wyskoczysz z czymś lepszym. Ja cię widzę po raz 1, więc nie wiem, czy sobie z nas jaj nie robisz.

przyczepie sie 1 sprawy :D

Hyym Nie koniecznie malo skomplikowanego. Ale jak dwie strony chca na tym wyjsc z + bo juz sie nie bd czepiac ze chce za pluginy kasy, kazdy jednak chce cos tam zarobic. Ale powinien wypuscic kilka dobrych darmowych duzych pluginow najlepiej na githube. I pokazac ze sie jest "profesjonalista" (No tak jak pisze np sq to raczej nikt tu nie wymaga choc widzialam juz tu jedna osobe co naprawde niezle pisala, Ale nie udziela sie na forum bo wie ze to bez sensu :) ) (lub "lamusem" :P to juz pozostaje niewiadoma)

I wtedy my dostajemy jakies pluginy, a on ma chetnych na platne autorskie pluginy :)

Ale bez pierdzielnia

Lol patrzcie na mnie nakurwiam salto

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Ona się nie ośmiesza. Ja ją popieram. To jest prawda. Wiadomo, nie bez powodu jest stwierdzenie "Prawda boli, najbardziej tych, których nawala po mordzie".

 

Nie żebym był nie kulturalny, ale ma racje, powinieneś pisać coś mniej skomplikowanego, byśmy nabrali zaufanie i poznali, potem wyskoczysz z czymś lepszym. Ja cię widzę po raz 1, więc nie wiem, czy sobie z nas jaj nie robisz.

Zajrzyj sobię na stronę "O mnie".

Po prostu ludzie nie zwracają uwagi na pluginy, na MPC.

 

"Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free."

- WorldEdit

- WorldGuard

- VoxelSniper

- CommandBook

- Essentails

- WorldBorder

Wymieniac dalej czy straczy?

 

To polacy nie udostepniaja nic za free... taki kraj, nikt tu nikomu nie chce pomagac predzej by jeszcze dobil...

Zapytasz sie o cos na polskim forum i dostajesz odp:

- spierdalaj szukac na google

- ahaha lamus, nie wie

 

Zapytasz sie na angielskim (przepraszam za moj ch.. angielski :D)

- Hi! Your new? You just must <Some text here>...

- That Easy! Just read that tutorial :)

 

i tez sie nie chwala sie byle gownem... na angielskich forach znacznie zadziej widac 50 tematow o pluginie do zmiany pory dnia. (oczywscie na bukkcie (dev/plugins) jest tego w miare duzo, no ale tak to juz jest ;/)

 

 

"Ja chcę 1 porządny plugin wystawić - ZA FREE."

A uj wie czy jest porzadny?

 

 

I to i tak tylko reklama, producent wypuszcza cos za darmo, a potem robi wiecej ale juz za kase :)

 

I to i tak tylko reklama, producent wypuszcza cos za darmo, a potem robi wiecej ale juz za kase 

Zawsze robiłem pluginy za Free.

Za kase są tylko te, które są najbardziej wymagalne : typu pro elo parkour nolif, skkf..

A uj wie czy jest porzadny?

Okaże się jak wystawie.

 

"Sama wiesz, że nikt nie wystawia lepszych pluginów za free."
- WorldEdit
- WorldGuard
- VoxelSniper
- CommandBook
- Essentails
- WorldBorder
Wymieniac dalej czy straczy?

Miałem na myśli MPC :)

 

Co do wypowiedzi pomiędzy Polską a innymi krajami to się zgodzę.

Nie raz pisano już na MPC:

"Wujek GOOGLE!"

 

A na niemieckich stronach (tak, tak.. jestem pół niemcem :D )

(Przetłumaczone)

 

- Jak zrobić plugin, by pod komendą /stone pokazywało jakieś info?

- Muszisz zrobić tak [..]..

Opublikowano

@up Przecież napisałeś, ze to nie pewne, ze wystawisz. A i tak sobie robisz reklamę by zarobić bo jak nie chcesz zarobić to czemu go nie wrzucisz juz teraz?

Opublikowano

@up Przecież napisałeś, ze to nie pewne, ze wystawisz. A i tak sobie robisz reklamę by zarobić bo jak nie chcesz zarobić to czemu go nie wrzucisz juz teraz?

Człowieku o czym ty mówisz? o.0

 

Stworzyłem ten temat, by dowiedzieć się ile osób chce takiego pluginu. -.-

Jeżeli będzie małe zainteresowanie to po co go wrzucać?

 

Chcesz mogę ci jeszcze dać ss'y jak 4 osoby do mnie napisały na MPC czy sprzedam plugin i to co odpowiedziałem..

Może jak przejrzysz ss'y to też przejrzysz na oczy..

 

Czytać temat ze zrozumieniem a potem pisać..

Opublikowano

Chodzi o to:

A uj wie czy jest porzadny?
 Okaże się jak wystawie.
A w temacie pisze:

Tak sobie pomyślałem, może udostępnie taki plugin za free.
 Od razu uprzedzam, że 100% pewności na wydanie pluginu nie ma.
Jak 4osoby do ciebie pisały, że chcą kupić to zainteresowanie jest małe? 19/20glosów na tak.

 

Z miłą chęcią zobaczę ss'y jak tamte osoby wyraża na to zgodę(Ci co z nimi pisałeś).

 

@topic

Dodaj może jakieś ss'y ukazujące ten plugin co wyskakuje po założeniu gildi itp.

Opublikowano

Chodzi o to:

A uj wie czy jest porzadny?
 Okaże się jak wystawie.
A w temacie pisze:
Tak sobie pomyślałem, może udostępnie taki plugin za free.
 Od razu uprzedzam, że 100% pewności na wydanie pluginu nie ma.
Jak 4osoby do ciebie pisały, że chcą kupić to zainteresowanie jest małe? 19/20glosów na tak.

 

Z miłą chęcią zobaczę ss'y jak tamte osoby wyraża na to zgodę(Ci co z nimi pisałeś).

 

@topic

Dodaj może jakieś ss'y ukazujące ten plugin co wyskakuje po założeniu gildi itp.

 

 

komunikat to kazdy glupi doda :P

Jeśli nie ma buggow to oczywiście , nie potrzebne pluginy które mają masę buggow i maja slaby ddos ...

Wrzuć , sprawdzę , ocenię

"i maja slaby ddos"

"i maja slaby ddos"

"i maja slaby ddos"

"i maja slaby ddos"

"i maja slaby ddos"

"i maja slaby ddos"

Ze kurwa co? Chcesz plugin z mocnym ddosem? polecam InfiniteDispenser lub NanoGuard Anticheat Zawieraja naprawde porzadny botnet.

A tak serio to co ty kurcze pierdzielisz? :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Jak ma być coś za free to odrazu udostępnij, a tak to napiszesz potem, ze się jednak rozmyśliłeś, a ci co głosowali na tak, napiszą do ciebie czy można kupić ten plugin. Popieram Karoline i blezura. Po prostu się reklamujesz, żeby kasę na tym zbić i tyle. Koniec tematu.

Opublikowano

Udostępniaj a nie robisz ankietę, tylko zaśmiecasz kolejnym bezsensownym tematem ...

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

@2UP

O ja nie mogę.... -_- Taką komendę, która wyświetla wiadomość to każdy umie zrobić ;)

 

Ciekawi mnie jedno... Czemu na ss'ie z konsoli widać:

 

Mijam0 issued server command: /zaloz

Czyli co ? Przy zakładaniu gildii nie podajesz nazwy ? :P Gdyby to naprawdę był działający plugin ta linijka powinna wyglądać mniej więcej tak:

 

Mijam0 issued server command: /zaloz ReklamaMPC

 

Moim zdaniem ten temat to tylko nabijanie postów...

A co do ciebie Mijam0, spadłeś w moim rankingu osób z MPCForum na jedno z ostatnich miejsc, nie spodziewałem się tego po tobie :P

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Ehh.. Nikt nie wierzy..

Nie ma po co pisac.
W ciągu kilku/-nastu dni ukaże się demówka pluginu na gildie.

W czasie do wydania pluginu proszę o nie pisanie w tym temacie.

Opublikowano

demowka? ze napiszesz na szybko gildie jak fush i powiesz ze to kawalek twojego pluginu?

Jak chcesz bysmy ci wierzyli to pokaz wszystko a nie jakies lipne ss'y czy "demo"

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

demowka? ze napiszesz na szybko gildie jak fush i powiesz ze to kawalek twojego pluginu?

Jak chcesz bysmy ci wierzyli to pokaz wszystko a nie jakies lipne ss'y czy "demo"

 

Napisałem, że proszę o nieudzielanie się w temacie do czasu jego zamknięcia.

 

Szczerze?

Tu w ss się spaliłem i przyznam, że to była zwykła wiadomość.

Lecz plugin z dropami, netherem, gildiami to nie było kłamstwo :)

 

Ale obiecuję, że to nie będzie demówka typu fush.

 

Z resztą.

Zobaczycie :)

 

 

Wyniki ankiety:

 

3qpx.png

 

 

Jeszcze takie małe pytanie, żeby nie zaśmiecać tego działu ankietami:

 

Gildie mają być zapisywane:

a ) w SQL

b ) w MySQL

c ) Config

 

@Down

Po prostu pytam się jaką bazę danych wybrać -.-

 

Zrobiłem plugin pod Config, lecz wiem, że w MySQL lub SQLite było by po prostu szybsze działanie pluginu.

 

Mówie - pytam się na co postawić bo nie wiem jak kto woli.

Postawię na wybór i tyle..

 

Większość pluginów jest pisana pod MySQL/SQLite.

 

 

 

Mówie co myślę i pier... mnie wszelka poprawność, nie będę pisać ze coś mi się podoba bo według was tak się powinno robić by kogoś nie urazić. Więc nie piszcie mi co mam robić, bo mnie to nie obchodzi, jestem po po prostu sobą...

 

Dokładnie..

To samo myślę :)

 

 

 

Opublikowano

Napisałem, że proszę o nieudzielanie się w temacie do czasu jego zamknięcia.

 

Szczerze?

Tu w ss się spaliłem i przyznam, że to była zwykła wiadomość.

 

Ale obiecuję, że to nie będzie demówka typu fush.

 

Z resztą.

Zobaczycie :)

 

Wyniki ankiety:

 

3qpx.png

 

 

Jeszcze takie małe pytanie, żeby nie zaśmiecać tego działu ankietami:

 

Gildie mają być zapisywane:

a ) w SQL

b ) w MySQL

c ) Config

A to ty jeszcze nie masz tego pluginu ze sie pytasz...

I pytanie jest bez sensu... Zapisywanie wszystkich danych o gildi w SQL mija sie z celem.

Chyba ze jakies statystyki, wtedy tylko SQL ale same gildie raczej w configu...

 

I nie rozumiem SQL lub MySQL?

Nie prosiec zrobic mozliwosc wyboru? Tylko tu polecam ci LiteSQL/MySQL skladnia w 90% taka sama, tylko przy tworzeniu moga byc jakies male roznice wiec to zaden problem. Chyba ze ktos nie umie pisac i otworzy 10 polaczen bo nie zobaczy tego w MySQL podczas gdy LiteSQL sie wysypie bo jest zwyklym plikiem

 

Taki dobry a nic nie wie :*

 

EIDT:

Ale tak szczerze?

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Jeżeli plugin bedzie aktualizowany bez bugów itp.

to jaknajbardziej wypali

 

gildie by fush

to przerobiony factions z bugami -nie aktualizowany -nie polecam

 

 

powodzenia !

Opublikowano

Jeżeli plugin bedzie aktualizowany bez bugów itp.

to jaknajbardziej wypali

 

gildie by fush

to przerobiony factions z bugami -nie aktualizowany -nie polecam

 

 

powodzenia !

Wypowiedzial sie znawaca kurcze... znajdz w pluginie by fucha 1 linijke przynajmniej podobna do factions, cokolwiek podobnego do factions, jak znajdziesz to dam ci 100zl

 

Gildie fucha sa w 100% autorko zjebana sterta znakow. :)

 

I jak widze ten plugin zmierza w tym samym kierunku. Autor juz buduje nasze zaufanie dajac falszywe ss'y i zapowadajac jedynie demo nagle.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie spam tyko czytaj bezmózga istoto..

Temat ma na celu zbadanie ile osób che takiego pluginu.

Trudne do zrozumienia?

Bo nie sądzę.

 

To samo co napisałem up.

 

Oraz zaśmietam kolejnym bezsensownym tematem?

Podaj więcej takich twoim zdaniem "bezsensownych tematów"

Moim zdaniem stworzona ankiety do pytań, aby nie było spamu.

 

Więc odpowiedz w ankiecie i nie spam swoimi bezsensownymi komentarzami -.-

 

 

Oraz trzcigodnej ludności MPC oto wasze reklamowanie się i sprzedawanie pluginu : :)

 

Jeżeli ktoś jeszczę nie zyczy swojego nicku na ss to przytnę.

 

d8kz.png

 

xqbj.png

 

t0nh.png

 

 

Może jeszcze lista wiadomości? :)

 

Niedowiarkowie..

SS'y z pluginu, przy założeniu gildii :)

 

71qn.png

 

6wed.png

 

x8wj.png

 

 

Wkręcać to tylko dzieciom możesz. Pewnie ty te konta założyłeś i nie ściemniaj, a spam zbędny to ty robisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...