Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RevenaMT2 [Dedyk] [Medium] (start już dziś o 20:00!)


derin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer już działa ?

 

 

Masz oczy ?. W nazwie tematu jest napisane że start o 20:00.

 

 

 

Czekamy ;). Mam nadzieję że administracja ogarnięta będzie ;)

Opublikowano

Masz oczy ?. W nazwie tematu jest napisane że start o 20:00.

 

 

 

Czekamy ;). Mam nadzieję że administracja ogarnięta będzie ;)

Bo na forum piszą, że już grają ...

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Czekamy na łatkę na officiala z klienta bety :)

Zapraszam do gildii Invexions, kanał 2 na ts serwera

sygn2.jpg

Opublikowano

Tylka ja czy wy też nie widzicie obrazków ? :D

MEDIUM z ratami 350% troche dziwne ale wejde na serw i wtedy to ocenie.

41196912334212939960.png


Opublikowano

Przepraszamy za opóźnienia ale mamy problem z maszyną,

Postaramy się wyeliminować w jak najszybszym czasie.

derin.png

Opublikowano

Słabo wam ten start wyszedł:
-strona off

-klient 7h

-nie ma łatki

- w prezentacji dokładnie obrazki nie wyświetla

- 0 info od administracji

........ i co dalej

 

Pozdro

Opublikowano

Mógłbym prosić o link do klienta? W prezentacji nie zauważyłem, a po wejściu na stronę w dział "download" nie ma żadnych linków. Za niecałą godzinę start i nastawiłbym sobie już ściąganie.

 

PS. Prosiłbym też o napisanie o ile więcej :% na ludzi / hp / i innych bonów będzie miała osoba wydająca na IS w porównaniu do osoby bez IS... czyli uwzględniając wszystkie fryzury premium/kostiumy/baobao itd (nie dropiące w grze i dostępne tylko z IS/handlu międzu graczami). Proszę o szczerość, gdyż od tego będzie zależało czy tu zagram. Pozdrawiam

 

 

Zapraszam na forum : xxx

Tam znajdziesz odp. na swoje pytania.

 

Klient :

Musisz jeszcze pobrać z 4 łatki są na forum :) Zajmują ok. 30mb

 

Przeszukałem forum jak i napisałem do użytkownika Wuzzy wiadomość prywatną, odpowiedzi nie dostałem, mimo, że odczytał on moją wiadomość:

 

Wuzzy

Odczytano: dziś, 17:25

 

Ponawiam więc pytanie:

 

Proszę o napisanie o ile więcej :% na ludzi / hp / i innych bonów będzie miała osoba wydająca na IS w porównaniu do osoby bez IS... czyli uwzględniając wszystkie fryzury premium/kostiumy/baobao itd (nie dropiące w grze i dostępne tylko z IS/handlu międzu graczami). Proszę o szczerość, gdyż od tego będzie zależało czy tu zagram. Pozdrawiam

Novum.png

Opublikowano

no chyba nie o 22 będzie start połowa dzieci śpi albo ludzie chcą sie wyspać jutro do pracy to lepiej przenieś start do jutra o 17 i będzie git

1apng_sspnxsh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...