Czekam, jak ktoś zrobi serwer podobny do PandoraMT2.
Moim zdaniem, był to najlepszy prywatny serwer w polsce !
Jednakże, głownie przez administratora i jego brakiem zainteresowania z ogormnej liczby osób, zrobiła się garstka.
Bardzo przyjemnie mi się tam grało, naprawdę było co robić.
Mam nadzieję, że wkońcu kiedyś powstanie podobny projekt.
Naprawdę wiele os. czeka na tego typu serwer i zainteresowanie byłoby naprawdę spore.
Z cierpliwością czekam !