Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra][20-30slot][BlueVSRed]


Astro2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Oxozon , Driv3kk , Ozon

Imie: Jakub , Jakub , Marcin

Wiek/14+: 13,5 ,16 ,13,5 (wiem ze 14 ale może :( )

Coś o sobie (5 zdan) : No to tak zgrana ekipa na serwery ogarniamy smiejemy sie staramy sie pomagac nie trollujemy dzielimy sie ;) !

Ogar: Srednio , Tak , Tak

TS3: tak 3x

Mikro: tak 3x

Mutacja: nie , tak , nie ma wkurzajacego glosu

(Druzyna byle wszyscy razem ) !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Proszę o niepisanie do mnie na gg w celu "realizacji podania". Piszcie podania w tym temacie, bądź na pw.

Osoby od których podania rozpatrzyłem pozytywnie:

-Riazek

-Jagiel12
-Warchammer
-Graihia
-ConsearPL
-JestemJakub
-Mrenomek
-Lex
-Press0
-Xentions
-Eiphel
-Driv3kk
-MisterKaLu555
-Mikolaj07
-BoskiMojzesz
-ZlyVirus
-Tivar
-xPsycho913
-alek747
-MrCracKu
-Gierkomaniak2762
Z osobami wyżej chciałbym jeszcze tylko porozmawiać :)
Osoby które nie znajdują się wyżej, gdy będę na ts'ie musicie mnie przekonać, dlaczego to WAS mam dodać :)
Opublikowano

 

 

Jakoś nie widzę osób na TeamSpeak3 tyle osób złożyło podania, a zbytnio nie widzę ;d

Jakby coś IP TeamSpeak3: 79.133.216.210:7100

Opublikowano

Nick:Dardeken


Imie:Marcin


Wiek/14+:14


Coś o sobie (5 zdan) :1 zdanie 2 zdanie... xD nieno lubie takie serwery itp :)


Ogar:ta


TS3:nie ale skype: marcindewicki


Mikro:ta


Mutacja:ta


eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: KrakerSS


Imie: Maciek


Wiek/14+: 16


Coś o sobie (5 zdan) : Mam na imię Maciek jak pisałem. Jestem osobą doświadczoną lecz zrównoważoną.


Lubie zabawe typu Kwadratowej Masakry. Moje hobby to piłka nożna, dzieffczynki i fora komputerowe.


Ogar: Tak


TS3: Tak


Mikro: Tak


Mutacja: Tak


Opublikowano

Podanie na WL:


Nick:McTal


Imie:Kacper


Wiek/14+:15 lat


Coś o sobie (5 zdan) :Lubię serwery typu KM. Lubię poznawać nowych ciekawych graczy oraz adminów. Gram w minecrafta długo i znam się bardzo dobrze na tej grze :P. Nie jestem grieferem ani żadnym złodziejem. Poprostu lubię wspólną grę :)


Ogar: Małe trollingi które nie zaszkodzą nikomu innemu :D


TS3:Tak ale rzadko korzystam:(


Mikro:Posiadam nawet z kamerką :ninja: :huh:


Mutacja:Jeszcze nie.





Jakbym został przyjęty bardzo bym prosił o team: ReD


0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...