Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uwaga Konkurs Nr 2 :) Goldmember Do Wygrania


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po prostu najlepsze prace zostaną wybrane przez adminów.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Konkurs ciekawy - sam już zamieściłem własną prace :) Fajna sprawa że można zarobić golda bez "płacy"

Powiem tylko że ja miałem troszke inny pomysł :)

Może jeżeli przejdzie przez drobne sito gustu Kokosza to pojawi się tutaj w "przykładowych" pracach i zobaczycie co miałem na myśli :)

f.png

Opublikowano

@UP: Czy Ty jestes taki tepy czy mi sie zdaje ? Kokosz ma wazniejsze sprawy na glowie teraz niz jakis jebany konkurs ...Czy gdyy Tobie zmarl ktos bliski to bys sie zajmowal konkursem na forum czy sprawami rodzinnymi ??? Pomysl troche czlowieku zanim cos na piszesz albo jebnij sie lbem o sciane . :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

lizu lizu mode , on ? =o

Czy ja kokosza popędzam wcale nie ...

Ale ładnie żeś się zachował :)

To ty się walnij w ścianę zanim coś napiszesz i rozpętasz piekło...

Kim ty jesteś że mi mówisz co mam robić

A to że kokoszowi zmarła bliska osoba to wiem...

Ja się pytam czy doszła

­39566146920630933015.png

Opublikowano

NO ja sie postaram zrobic moze akurat sie spodoba :)

Masz Swojego Priva Chetnie Zagram ~~GG~~~4457813~~~~

Masz Problem Napisz Do Mnie :):)

 

smok9809765kf.jpg

 

 

 

Po co to Otworzyłeś...?! Pozwoliłem ci...?! Coś ci nie pasuje, że sie tak Patrzysz...?! xDD

 

 

Chcesz to daj - zbieram :)

 

Opublikowano

Wszystkie Wasze prace znajdują się tutaj :

http://mpcforum.pl/konkurs/

 

Już niedługo koniec... ja mam swojego faworyta, a Wy ? :)

 

Otóż mojego nie ma, wysyłałem email dokładnie 27 stycznia o 21:29....

Fajna ta praca z klocków lego, + za kreatywność . ;d

Opublikowano

Debile...nie rozumiecie,że kokosz jest teraz "troszeczkę nie w sosie",żeby wasze obleśne prace wstawiać na forum?

Powiedział,że wystawi to wystawi...

Opublikowano

ale piksele ^^:D Kurcze dobrze ze Kokosz wrzucil prace ale mojej tez nie ma ale nie placze trudno...sa wazniejsze sprawy niz forum i konkursy w zyciu :)

Opublikowano

Mimo że mnie tu długo nie było to widzę że jak było pełno dzieci tak i dalej jest....

 

 

@ Hmm... Mi się zdawało że to miały być zdjęcia.... A to są powklejane tła i napisany napis jakąś tam czcionką ...

Opublikowano

Nie płaczcie, że nie ma wszystkich prac. Mojej też nie ma. Pewnie pojawią się niedługo, bo to nie jest 10 prac, a pewnie ok.60.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

MPCFORUM%20(1).jpg

 

moja też nie ma szans bo zbytnio się nie natrudziłem

ale mówi się trudno i idze się dalej ---> :D

fan club of movia !!
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...