Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uwaga Konkurs Nr 2 :) Goldmember Do Wygrania


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skoro wszyscy się chwalą, to i ja - ale daleko z tym nie zajdę xD

http://img690.imageshack.us/img690/1083/zmpc.jpg

 

 

BTW. Wczoraj to logo wysłałem... Dlaczego nie pokazali? ;d

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Moja ostatnia praca nie miałem nic do roboty to trochę pozmieniałem ( wiem że nie wygram -.- )

 

 

Z napisem :

 

wygramzotegoczonkaxd.png

 

LUB :

 

mpch.png

 

Wysłałem tą pierwszą ale zawsze można usunąć napis :P

Opublikowano
Moja ostatnia praca nie miałem nic do roboty to trochę pozmieniałem ( wiem że nie wygram -.- )

 

wygramzotegoczonkaxd.png

 

Oo jakie marzenia się spełniają? :)

Opublikowano

a moze wyjdźcie z domu i zróbcie coś wiecej niż wcisniecie jebanego painta i walniecie napisu na spixelowanym logu czy "czymś" z jakiejś gry.

poziom jest zabójczo wysoki sądząc po pracach...wysłałem swoją pracę i jest jedną z wystawionych(hmm ciekawe która) i nie widze żadnej dobrej roboty w konkurencyjnych pracach,same paint-worki.

ale cóż,powodzenia :)

 

P.S.

Myślisz że twoje serce jest złamane ? Nie bo wtedy byś nie żył. Więc morda

 

Leże i kwiczę ; o

 

Przy okazji,prace macie oddawać na maila a nie je tu wklejac -_-

Ale i tak wszyscy macie mnie w pupci i nie przeczytacie tego i dalej bedziecie wklejać ten crap.

Opublikowano

Okey, Zdjęcie wysłane.

Have Fun. <3 !

 

@Down

Rozumiesz co to znaczy, że prace mają być wysyłane na email?

A nie wstawiane w temacie?

 

Zadaniem uczestników jest przesłanie na adres [email protected] zdjęcia, na którym powinien być widoczny napis "mpcforum.pl".

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano

Ludzie...Prace macie nadsyłać na E-Mail...Nauczcie się czytać :huh: Myślę, że temat powinien być zamknięty, bo robi się tu mały spam...a zresztą co mnie to xD Nie jestem Modem :P

Opublikowano

"Zadaniem uczestników jest przesłanie na adres [email protected] zdjęcia, na którym powinien być widoczny napis "mpcforum.pl". Napis nie może być częścią innego napisu."

 

Czyli ma byc tylko napisz MPCForum.pl ? i nic poza tym ??

Opublikowano
"Zadaniem uczestników jest przesłanie na adres [email protected] zdjęcia, na którym powinien być widoczny napis "mpcforum.pl". Napis nie może być częścią innego napisu."

 

Czyli ma byc tylko napisz MPCForum.pl ? i nic poza tym ??

 

Ojj nie zauważyłem tego o.O no to lipa nie będzie szans na wygraną :(

Opublikowano

Wyslalbym , ale nie rozumiem tego konkursu....

Wysyłasz pracę na podany e-mail ze swoim nickiem w temacie wiadomości. Za dwa dni admini ogłoszą wyniki. :)

 

Moja już poszła. I nie jest to paintshit, a handmade napis MPCFORUM. :>

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

No ja też już wyslalem zadnego painta nie ma :D Tylko obrazek + napisik :D

 

 

Ej to co z tym napisem ? Moze byc naprzyklad MPCForum.pl Zawsze Pomozemy ?? czy cos takiego ? bo jak nie to dupa blada odpadam ;(((

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...