Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Prosze o pilna pomoc z serwerem błędy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gdy wlaczam serwer wyskakuje mi to :


j

 

ava.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.
internal.Kernel32
        at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.getConsoleMode(WindowsSu
pport.java:50)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.getConsoleMode(Wind
owsTerminal.java:176)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.init(WindowsTermina
l.java:80)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.create(TerminalFact
ory.java:93)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.get(TerminalFactory
.java:151)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(Consol
eReader.java:140)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(Consol
eReader.java:126)
        at net.minecraft.server.v1_6_R2.MinecraftServer.<init>(MinecraftServer.j
ava:107)
        at net.minecraft.server.v1_6_R2.DedicatedServer.<init>(DedicatedServer.j
ava:34)
        at net.minecraft.server.v1_6_R2.MinecraftServer.main(MinecraftServer.jav
a:662)
        at org.bukkit.craftbukkit.Main.main(Main.java:152)
Press any key to continue . . .
 

Pojawilo sie to po zmianie systemu z windows 7 na windows serwer 2008 wczesniej wszystko bylo cacy Prosze o pilną pomoc

Opublikowano

 

ja bym strzela ze problem lezy po stronie silnika :/ ale pewności nie mam bo po prostu nie wiem

 

 

nie bo sciagnalem inna paczke i jest to samo ja mysle ze cos z jawą moze ten windows serwer 2008 blokuje jakos ją ?

Opublikowano

Windows Server? Proszę cię...

Jeżeli myślisz o oprogramowaniu serwerowym to najlepsza będzie jakaś z dystrybucji Linuxa (np. Ubuntu 12.04 LTS Server).

Ale nie róbmy offtopu.

 

Tak, wina prawdopodobnie leży po stronie Javy. Na pewno masz jej aktualną wersję?

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

 

Windows Server? Proszę cię...

Jeżeli myślisz o oprogramowaniu serwerowym to najlepsza będzie jakaś z dystrybucji Linuxa (np. Ubuntu 12.04 LTS Server).

Ale nie róbmy offtopu.

 

Tak, wina prawdopodobnie leży po stronie Javy. Na pewno masz jej aktualną wersję?

 

 

probowalem na linuksie i ubuntu ale nie moglem zainstalowac ster do wifi niestety wsiec zrezygnowałem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...