Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

\/()\/[CorePvp]\/()\/ Epicki server PVP Lvl na czacie 200Slotow Epickie Budowle Epicka Pomocna dlon ze strony Administracji


EFCEBE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny serwer polecam :)

Witam.

 

Dziekuje za pierwszy pozytywny komentarz. Jesli bys mogl napisac za co polecasz server byl bym ci wdzieczny.

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam fajny serwer 10/10 wbijać ;> miła administracja

Witam.

 

Widze kolejny pozytyw. Dziekuje

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam, bardzo dobry serwer. ;)
Świetny pod względem technicznym, rozbudowana mapa, mili admini.

Oby więcej takich serwerów!

Opublikowano

Polecam, bardzo dobry serwer. ;)

Świetny pod względem technicznym, rozbudowana mapa, mili admini.

Oby więcej takich serwerów!

Witam.

 

Dziekuje slicznie za Rozbudowany komantarz mam nadzieje ze to zacheci osoby do gry na serverze.

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Zajebisty serwer!

No - lifie na nim od dobrych kilku dni!

Najlepszy serwer na jakim grałem EVER! ;3

Witam.

 

A jesli mozna wiedziec jaki masz nick?. Mozemy grac w sojuszu :) mimo tego dziekuje za pozytywny komentarz

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Witam.

 

A jesli mozna wiedziec jaki masz nick?. Mozemy grac w sojuszu :) mimo tego dziekuje za pozytywny komentarz

 

Pozdrawiam

Jok3rStars

 

Jasne - Eurodos

eurodos.png

Opublikowano

Jasne - Eurodos

Ok ja mam nick Jok3rStars, Jak cos to pisz na severku wezmiemy sojusz

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

 

Ok ja mam nick Jok3rStars, Jak cos to pisz na severku wezmiemy sojusz

 

Ok, będę czekał na spawnie, a ty gdzie jesteś?

eurodos.png

Opublikowano

Ok, będę czekał na spawnie, a ty gdzie jesteś?

ja jestem na spawnie. Ale nie pisz juz nie zasmiecaj tematu. Pisz PW Na nick Jok3rStars

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Server ciekawy, administracja ogarnia temat. Ładne budowle :)

Lecz ilosc dzieci na serverze jest nie znosna :(

Pozdrawiam

Pitol

Witam.

 

No niestety nie my wybieralismy graczy gracze sami wchodzili na server.

Ale postaraj sie omijac glupie komentartze pytania czy inne podobne sfery.

i naprawde dobrze sie bedzie gralo :)

 

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

ja jestem na spawnie. Ale nie pisz juz nie zasmiecaj tematu. Pisz PW Na nick Jok3rStars

 

Pozdrawiam

Jok3rStars

 

Ok sory, masz rację

eurodos.png

Opublikowano

@Up

 

Jesli bys mogl to napisz bo jeszcze nie napisales

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

A tak w ogóle to macie dobrą maszynę?

Dobra. niestety ja sam nie wiem ;)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

ranking graczy na www.ranking.corepvp.pl



 

 



MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Prezentacja wygląda zachęcająco, jest bardzo ładnie zrobiona.

Miałem już przyjemność grać na serwerze tego użytkownika i jeśli ten jest przynajmniej w połowie tak dobry jak poprzednie to serdecznie go polecam.

Teraz tylko wbije na serwer i zobaczę co i jak...

 

@EDIT

 

Pierwszy dobry znak, godzina 14:33 a na serwerze 66 osób...

Dalsze relacje za chwilę.

 

@EDIT

 

Tak... Moje przemyślenia się potwierdziły, serwer jest świetny.

Regulamin przemyślany, Mapka ładna, Spawn już widziałem na tym serwerze i to daje pewien klimacik :D.

Serdecznie zapraszam w imieniu ''Jok3rStars'a'' i swoim, i sądzę że w imieniu graczy serwera również mogę.

Polecam ten serwerek :D.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Serwer wydaję się bardzo ciekawy i urozmaicony, uważam, że moja obecność na nim tylko podwyższy poziom rozgrywki, z całych sił staram się, aby wszyscy gracze, którzy ówcześnie sięgnęli po ten serwer zachowywali się zgodnie, z regulaminem, i dawali dobry przykład innym graczom, myślę, że ten serwer będzie stał przez dłuższy czas, a ja będę mógł się rozkoszować wyborną grą, moją subiektywną oceną serwer nadaję się do gry nawet przez bardzo wymagających i poważnych graczy, takich jak ja, starajmy się zachowywać na odpowiednim poziomie i wspierać nowych graczy odpowiednią dawką przedmiotów, bądź SMS-ami, które do najtańszych nie należą. W świetle przedtsawionych argumentów stwierdzam, że serwer nadaje się do gry.

Serdecznie pozdrawiam - Wasz Eurodos

eurodos.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...