Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

> HollySkill < [500 Slotów][Autorskie Gildie][System dropów][System statystyk][Miła atmosfera][Zapraszamy!]


RucinSon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server naprawde dobry. administracja ogarnieta Nie rozjade itemkow. Server niema lagow. Jest swietnie ;)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

@UP

 

Nie rozumiem po co przyszedles tutaj i piszesz te rzeczy? Chcesz jak najgorzej na serwera? Prosze nie pisz takich rzeczy jest to moj pierwszy serwer i starsznie sie ciesze ze go otwieram i mam nadzieje ze beedzie jak najlepszy...z reszta sam wejdz na serwer i zobacz :) IP: mchollyskill.maxc.pl

Jeśli to twój pierwszy serwer to przepraszam cię.

Wiec taka rada na przyszłość dla ciebie:

nie pisz że masz autorskie pluginy jeśli ich nie masz.

i nic o 10 czy 13 latkach że na pewno nim nie jesteś , obrażasz graczy !.

co najważniejsze zapoznaj się z innymi serwerami [ gildie ] [Frakcje] i zobaczysz ze system maja taki sam jak ty ,

to nie jest źle lecz złe jest to , że piszesz o innym systemie.

Myślę że jak serwer wytrzyma miesiąc góra dwa , dobrze będziesz go prowadził , nie sprzedawał Adminów dla kasy

serwer ma szanse się rozwinąć .

PS: uważaj komu ufasz... ja nawet nie ufam H@ będąc [@] :)

2m3QuoH.png


Opublikowano

Jeśli to twój pierwszy serwer to przepraszam cię.

Wiec taka rada na przyszłość dla ciebie:

nie pisz że masz autorskie pluginy jeśli ich nie masz.

i nic o 10 czy 13 latkach że na pewno nim nie jesteś , obrażasz graczy !.

co najważniejsze zapoznaj się z innymi serwerami [ gildie ] [Frakcje] i zobaczysz ze system maja taki sam jak ty ,

to nie jest źle lecz złe jest to , że piszesz o innym systemie.

Myślę że jak serwer wytrzyma miesiąc góra dwa , dobrze będziesz go prowadził , nie sprzedawał Adminów dla kasy

serwer ma szanse się rozwinąć .

PS: uważaj komu ufasz... ja nawet nie ufam H@ będąc [@] :)

 

Ok dzieki za rady! Co do adminow to jestesmy przyjaciolmi z klasy ^^

Opublikowano

Ok dzieki za rady! Co do adminow to jestesmy przyjaciolmi z klasy ^^

W takim razie nie widzę przeszkód by ten serwer Zaistniał :)

Chętnie wejdę.

Pozdrawiam

2m3QuoH.png


Opublikowano

Super ktos mnie tepnal za pomoca /tp i byl to jakis diax uciekalem i loglem jak wszedlem zamurowal mnie w bedrocku ....... i ded

 

 

P.S nie dziala unbreaking a kilofy marunuja sie x2 szybciej :)

Opublikowano

Super ktos mnie tepnal za pomoca /tp i byl to jakis diax uciekalem i loglem jak wszedlem zamurowal mnie w bedrocku ....... i ded

 

 

P.S nie dziala unbreaking a kilofy marunuja sie x2 szybciej :)

 

tak wiem moge to naprawic ale nie bedzie expa ze stone :)

Opublikowano

jjuz ci mowilem co mozna zrobic...... albo doda butelki ze stone lub inny plugin .... -,- a co do bedrocka nic nie ma co ? -,-

Opublikowano

zabili mnie na nodusie nie wiem czy bede kontynuowal gre ;c

 

nie rozumiem takich ludzi. Umarli o odrazu "nie bede gral bo mnie zabili maja czity admin nic z tym nie robi!!!! NOOBSKI SERWER" ehh...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...