Skocz do zawartości

4.3.4 wowcircle.com

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1040 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

http://wowcircle.com/ 

Tutaj przyda sie google chrome z translatorem zeby bez problemu zalozyc konto

Jest to rosyjski server pve/pvp posiadajacy spora liczbe realmow na cataclysm.

Jedyna polska gildia Istnieje na realmie x100,populacja realmu jest tutaj spora (2k to minimum do 5k wieczorami w weekend)

realmlist: logon.wowcircle.com

zapraszam do Stronghold of Azeroth

dla zainteresowanych officerowie Siersciuch,Terrorizer,Siara

Dla osob szukajacych servera pod 4.3.4 mowie z calym przekonaniem,lepszego nie znajdziecie.Dziala tutaj fl (wszystkie bossy) i ds (6 bossow) brakuje narazie 2 koncowych walk z deathwingiem

Dziala rdf bardzo szybko mozna znalesc druzyne na dunga (w koncu duzo osob online) i szybko sie ubrac na raidy, dzialaja wszystkie dungenony cataclysmowe,raid finder (pierwszy raz sie z tym spotykam zeby raid finder dzialal)

Jesli chodzi o pvp to wiem ze dzialaja tutaj wszystkie dostepne arenki i bg (cata-tol barad,gilneas,twin peaks)

Naprawde z przyjemnoscia gra mi sie bg zadna frakcja nie ma przewagi raz wygrywa horda raz ally.

Honor rate 2x

oraz x30 rat na profesje

Klasy dzialaja bardzo dobrze,w bugtrakerze znalazlem po kilka malych bugow niezmieniajacych w duzym stopniu zbalansowania,zadna nie robi jakiegos kosmicznie duzego lub bardzo malego damage czy hila

co do poziomu oskryptowania raidow filmiki dla was:

Warlord hc

Ragnaros heroic

Ultraxion hc

http://www.youtube.com/watch?v=0xo71pDkgoU

Warmaster hc

znalazlem wlasnie filmik z pelnego runu 10hc :)

Edytowano przez Dektored

Pani Kasia

Ciekawie opisałeś może zagram :P ale za wysokie raty są ;/

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

World of Warcraft Helper

Pani Kasia

Dopiero co przeszliśmy z innego servera i chcieliśmy szybko wrócić do raidowania stąd też wybór realmu z takimi wysokimi ratami.

Pani Kasia

Da się jakoś normalnie grać na tym serwerze? Chodzi mi o komunikację. Rosyjscy gracze przeważają czy nie odczuwa się za bardzo ich aktywności?

Na 3800 online ok. 100 osób rozmawia w innym języku niż rosyjski. Server jest rosyjski więc ciężko oczekiwać innego języka na /all. Chociaż nasza gildia nie ma problemu z kupowaniem, sprzedażą, a raidy robimy jedynie w gildyjnym gronie.

Edytowano przez Fzhut

Pani Kasia

A ja jestem bardzo chętny dołączenia do Was, tylko mam pare pytań... Możecie mi wyjaśnić jak to jest z tymi ratami u Was ? To , że x2 i profki x30 są to wiem, ale co z dropem, goldem itp ? rozumiem że te x100 to exp ? .. Ilu Was jest w gildi i czy coś robicie pod względem pvE ? są kolejki na serwerach?
Myślę, że powinna gdzieś być opcja na stronie zmiany języka , ale jeszcze tego nie znalazłem :P
Dopiero sciągam cata, bo miałem małą przerwe, więc jeszcze nie napisze do Was w grze ;d

P.S. Jak dla mnie mogą być sami ruscy , byle była chociaż 1 gildia Polska dość ogarniętą z którą można miło spędzić czas raidując pve i pvp . Tylko tyle mi potrzeba ;p

Pozdrawiam.

Edytowano przez sKy'

Gold jak i drop ze zwykłych mobów jest ok. x5 (za 1q cata dostajesz ~1.2k), zaś z bossów na raidach drop jest x1 (na 10 dropią 2-3 itemy). Aktualnie online oscyluje w granicach 10 do 20 osób zależnie od dnia i godziny. Co do raidowania zaczęliśmy w tamtym tygodniu i wyczyściliśmy cały content na normalu (fl oraz ds) i szykujemy gear na hc oraz w miarę możliwości stworzymy dwie stałe grupy lub jedną 25. Co do kolejek to w weekendy są zazwyczaj po południu, a w tygodniu zdarzają się wieczorami. Kolejka 150-200 osób schodzi w około 10 minut.

Edytowano przez Fzhut

Dzięki wielkie za informacje, w takim razie będe bardzo chętny dołączenia do Was. :)
Jak pewnie zauważyliście będe tworzył nową postać , dlatego moje pytanie.. Jakiej klasy potrzebujecie najbardziej ? sprobuje się do tego mniej wiecej dostosować. : ) Aha, posiadacie ts3/mb/vt jaki kolwiek komunikator głosowy?

Może wbiłeś na zły realm, albo po stronie ally, cały wieczór ktoś z gildii był online :)

Edytowano przez Fzhut

Sorki za odkop

Gra ktoś na realmach cata? Które BG/areny działają? Działa bitwa w tol barad? interesuje mnie tylko gra pvp.

ZAPRASZAM NA SERWER 10-25x 4.3.4 CATA NA TYM SERWERZE :) GILDIA GANG Z PLEBANI NIEDLUGO ZACZYNAMY RAJDOWANIE SERDECZNIE ZAPRASZAMY A Z ROSJANAMI JAK NAJBARDZIEJ DA SIE DOGADAC :)!  

GILDIA PO STRONIE HORDY : 
Pisać do : 

Chace , Cinio 

Farmiszon 

Holyszit

Muuksiondz

Cebula

Tubek 

Verdox 

O invy :) 

Edytowano przez Cinio

czasem wejde realm x10-25 nick Marekspawacz horda oczywiście :P "edycja z dupy :( "

Edytowano przez Cinio

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1040 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...