Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy ładniejszy miecz by boooooo od Lavia


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No całkiem fajny ;]

Ale w granny widać ze płaski jest xD ;d

Niedługo tez coś swojego wstawię (model jest) tylko blender nie konwertuje na gr2 ;/

Oczywiście + ;d

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

No całkiem fajny ;]

Ale w granny widać ze płaski jest xD ;d

Niedługo tez coś swojego wstawię (model jest) tylko blender nie konwertuje na gr2 ;/

Oczywiście + ;d

Nie może być plaski, bo pamiętam, że robiłem go pod 3D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Weź nie żartuj. To ty robisz lepszy rzeczy od Marka i wielu osób, którego twierdzą że "ogarniają 3d". Propsy :D

Lepszy? hah bardzo śmieszne. Model jest płaski. Użyte tylko narzędzie line i parę funkcji poly m.in. extrude.

^^

Opublikowano

Lepszy? hah bardzo śmieszne. Model jest płaski. Użyte tylko narzędzie line i parę funkcji poly m.in. extrude.

Jeżeli na prawdę jest płaski to jak wrócę do domu to go poprawie.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Jeżeli na prawdę jest płaski to jak wrócę do domu to go poprawie.

 

Nie chodzi o taką płaskość tylko o to, że zastosowałeś extrude zamiast samemu zrobić zaostrzone krawędzie. a środek uwypuklić.

^^

Opublikowano

Nie chodzi o taką płaskość tylko o to, że zastosowałeś extrude zamiast samemu zrobić zaostrzone krawędzie. a środek uwypuklić.

osobiście tez o to mi chodziło ;] ostrze wygląda ja równa deska ;] osobiście mam ss tego miecza w originale to na środku powinien być trochę wklęsły a na bokach wypukły i a końcach boków ostry ;d

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

 

 

Nie chodzi o taką płaskość tylko o to, że zastosowałeś extrude zamiast samemu zrobić zaostrzone krawędzie. a środek uwypuklić.

 

 

Aaa, to sorry, nie zakapowałem. To można poprawić, bo dużo czasu nie zajmie (tak myślę)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...