Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] Kwadratowa Masakra SEZON 3[ Zapisy Do Red/Blue]


patroo77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1)Nick z MC: VrozaX


2)Wiek: 16


3)Dlaczego akurat Ty?: Bo umiem grać mc :P


4)Posiadasz Ts3?: TaK!


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Red <3


371007.gif

 

Opublikowano





1)Nick z MC: GaladanX


2)Wiek: 17


3)Dlaczego akurat Ty?: Uwielbiam serwery typu KM ! i miłą atmosferę


4)Posiadasz Ts3?: TaK!


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Red <3 Jeżeli zajęta to Blue Nie wybrzydzam ;D

Opublikowano

Wzór podania:


1)Nick z MC: Naganny


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Ja, gdyż lubię serwery takiego typu


4)Posiadasz Ts3?: niestety nie ale mam skype


 
Opublikowano

1)Nick z MC: rychuPL


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ lubię pvp. Jestem miły i pomocny...


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue

graphic.png

Opublikowano

1)Nick z MC: xAfryk4


2)Wiek: 15


3)Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ lubię taki typ gry


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): obojętnie





Opublikowano

Zapisuję się ;)

1 )Nick z MC: namee1

2 ) Wiek : 15

3 ) Dlaczego akurat Ty?:Nudzą mnie serwery gildijne tutaj można się rozwinąć siebie jak i swoich ziomków i może być mocne klepanie ;>

4 ) Poiadasz TS3?: Tak

5 ) Która drużyna ?(Red/Blue) : Blue ;>

fd9cu1.jpg

Opublikowano

Nick z MC: Zumus13

 

2)Wiek:19

 

3)Dlaczego akurat Ty?:Gram 2 lata druzynowo w lola wiec wiem co to teamplay , lubie serwery tego typu oraz zabawe : >

 

4)Posiadasz Ts3?:Tak

 

5)Która Drużyna?(Red/Blue):tam gdzie miejsce

Opublikowano

1)Nick z MC: DamiX55

2)Wiek: 16

3)Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ lubię grać :0

4)Posiadasz Ts3?: tak

1)Nick z MC: ICraftOne

2)Wiek: 15

3)Dlaczego akurat Ty?: bo jestem murzynem

4)Posiadasz Ts3?: tak

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...