Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] Kwadratowa Masakra SEZON 3[ Zapisy Do Red/Blue]


patroo77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+=Siemanko!=+



Poszukuję osób do serwera Kwadratowa Masakra.


Chciałbyś się dostać na Serwer ? Złóż podanie pod tematem (W komentarzu albo wyślij na Priva)



Wzór podania: Wymagania:


1)Nick z MC: - Minimum 13lat.


2)Wiek: - TeamSpeak3, aby można było porozumieć się z drużyną.


3)Dlaczego akurat Ty?:


4)Posiadasz Ts3?:


5)Która Drużyna?(Red/Blue):



Uwaga Usune Bedrocka Kiedy beda Wszystkie miejsca FULL


O serwerze:



Ip: s52.mineserv.eu:26625


Whitelista: TAK


Potwory i Zwierzęta: TAK


Nether: TAK ( W określonej godzinie :) aby nie było załatwo)


Sloty:20


Posiadamy TeamSpeak3 : IP ts'a- 178.217.187.211


Nazwa Pokoju :


Aby zrobić gildię trzeba uzbierać itemy :)


Przez pierwsze 2 Dni zostanie wyłączone PVP(żeby się rozbudować i wogóle)


Jak cos To jest Coś typu KwadratowaMasakra 5




Drużyna Red:



- dami99



- MrCracKu



- Czeli



- alek747



- Gonziol2134



- Narwal



- Oxozon



- Mestal



- DriverPL



- NotHappy410




Drużyna Blue:




- patroo77



- TheFiremanPl



- KrakersiakGame



- RysiaPL



- Hermes_Hermesik



- PolskiPinkPL



- Kamil155



- RubenHeHe



- kozubcio



-


mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC:MrCracKu


2)Wiek:14


3)Dlaczego akurat Ty?:Poniewaz lubie takie serwery,uwielbiam je. A poza tym umiem sie "klepac" i zarzadzac druzyna.


4)Posiadasz Ts3?:Taaa


5)Która Drużyna?(Red/Blue):Red

Opublikowano

1)Nick z MC:Czeli


2)Wiek:21


3)Dlaczego akurat Ty?:Nie mam pojęcia, dlaczego ja. Szukam tylko serwera na którym będzie miła atmosfera.


4)Posiadasz Ts3?:Yup.


5)Która Drużyna?(Red/Blue):Red


1384358313-U695412.png

Opublikowano

1)Nick z MC:MrCracKu

2)Wiek:14

3)Dlaczego akurat Ty?:Poniewaz lubie takie serwery,uwielbiam je. A poza tym umiem sie "klepac" i zarzadzac druzyna.

4)Posiadasz Ts3?:Taaa

5)Która Drużyna?(Red/Blue):Red

Dodany


1)Nick z MC:Czeli

2)Wiek:21

3)Dlaczego akurat Ty?:Nie mam pojęcia, dlaczego ja. Szukam tylko serwera na którym będzie miła atmosfera.

4)Posiadasz Ts3?:Yup.

5)Która Drużyna?(Red/Blue):Red

Dodany :D

mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: alek747


2)Wiek:16


3)Dlaczego akurat Ty?:Bo lubie serwery takiego typu ._.


4)Posiadasz Ts3?:Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue):Red

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano

1)Nick z MC: - Oxozon , Mestal , DriverPL , NotHappy410

2)Wiek: - 13, 13 , 16, 14

3)Dlaczego akurat Ty?: Bo ogarniamy :) , zgrani i posrani ^^ ( ja i mestal ) :D

4)Posiadasz Ts3?: tak 4x

5)Która Drużyna?(Red/Blue): red bo tam mozemy byc razem :) !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

1)Nick z MC: - Oxozon , Mestal , DriverPL , NotHappy410

2)Wiek: - 13, 13 , 16, 14

3)Dlaczego akurat Ty?: Bo ogarniamy :) , zgrani i posrani ^^ ( ja i mestal ) :D

4)Posiadasz Ts3?: tak 4x

5)Która Drużyna?(Red/Blue): red bo tam mozemy byc razem :) !

Dodani

mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: davidvip

 

2)Wiek: - 14

 

3)Dlaczego akurat Ty?: Dobrze ogarniam minecraft, jestem koleżeński, chce poznać nowych ludzi!, moge kręcić filmiki na youtube :)

 

4)Posiadasz Ts3?: Jasne (mam)

 

5)Która Drużyna?(Red/Blue): BLUE

Opublikowano

1)Nick z MC: davidvip 2)Wiek: - 14 3)Dlaczego akurat Ty?: Dobrze ogarniam minecraft, jestem koleżeński, chce poznać nowych ludzi!, moge kręcić filmiki na youtube :) 4)Posiadasz Ts3?: Jasne (mam) 5)Która Drużyna?(Red/Blue): BLUE

DOdany

mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: ConsearPL


2)Wiek: 15


3)Dlaczego akurat Ty?: Lubie servery KM i wogole MC


4)Posiadasz Ts3?: TAA


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue


Opublikowano

1)Nick z MC:McTal


2)Wiek:15 lat


3)Dlaczego akurat Ty?:Lubie gre Km i serwery na ktorych moge wspolpracowac i poznac ciekawych graczy


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue



P.S. Prosiłbym patroo aby dodal jeszcze po 1 miejscu dla ziomka Lexa :)


0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

1)Nick z MC: Lex

2)Wiek: 16

3)Dlaczego akurat Ty?: Poniewaz bardzo lubię grę zespołową ! I chce gdzies se WSPÓLNIE pograc z ziomkami.

4)Posiadasz Ts3?: Tak

5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue

zu439g.jpg

Opublikowano

Lexiu czemu ty mnie sledzisz :D

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Zbieg okolicznosci raczej ale zobacz kto jest w blue MrCracku !

 

Ten Hacker powienien być usunięty !!!!!!!!!!!! Ragmar potwierdz co robil na evolutiona serwerze !

zu439g.jpg

Opublikowano

1)Nick z MC: MCKrowa


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Uwielbiam tego typu rozgrywki, nie dbam o własną dupę i ogarniam pvp ( biję się na minebooku)


4)Posiadasz Ts3?: tak ale nie mam mutacji


5)Która Drużyna?(Red/Blue): która wolna :)

Bez reklam fb

Opublikowano

Juz pisalem wlascicielowi aby usunal

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Nick z MC:Press0

2)Wiek:14

3)Dlaczego akurat Ty?: Jestem ogarnięty. Bardzo lubie grać na server tego typu. Potrafię grać zespołowo. Jestem pomocny.

4)Posiadasz Ts3?: TAK

5)Która Drużyna?(Red/Blue): Obojętne

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...