Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] [Skrypt mojego Autorstwa] [Jedyny Taki] [Automatyczne usuwanie przedmiotów leżących] [MHclear]


ShymeQ2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K (Wielka zmiana) (Zostało Zmienione od teraz skrypt usuwa tylko Przedmioty leżące

L na ziemi teraz moby i redstone itp zostaje dalej jak jest poprostu teraz tylko

A usuwa przedmioty leżące na ziemi :)

M

A

Witam mam Do Zaprezentowania:
Autorski Skrypt dodający na serwer automatyczne

usuwanie przedmiotów,Skrypt został stworzony dla serwera

MineHard Lecz chciałbym Się Podzielić skryptem z polskim bukkit'em jak i z MPCforum.pl Skrypt 100 % wykonany przezemnie

---------------------------------------------------------------------------------------

Skrypt dodaje na serwer komendy:

/usun - usuwanie wszystkich leżących przedmiotów na serwerze

---------------------------------------------------------------------------------------

Permissions

sk.usun - udostępnia komende /usun np dla moderatorów czy administratorów

---------------------------------------------------------------------------------------

Plugin działa automatycznie więc co 5 minut będą usuwane przedmioty
z ziemi "podłogi" jest przy tym wyświetlana wiadomość w tym taka żółta bez obaw

tą wiadomość widzą tylko operatorzy nie normalni gracze czy vip i svip itp..

---------------------------------------------------------------------------------------

Kod skryptu macie tutaj:

>>KLIK<<

Jak wgrać to na serwer?

Więc kopiujemy cały kod bez tych "1,2,3,4.." i wklejamy do pliku typu sk
po czym ten plik do scirpt > scirpts właczamy serwer i mamy zainstalowany skrypt :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie pytania odnośnie skryptu proszę zadawać w postach pod tym tematem jeżeli skrypt ci się spodobał poproszę o like, a dministracje MPCforum.pl prosił bym o zdjęcie paru % :)pozdrawiam ShymeQ.

Opublikowano

Hmm zaraz to stestuje dobrze by bylo sie pozbyc clearlagga;) Lubie skrypty a takie cos by mi sie przydalo zaraz lookne:)

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano
# Autorem Skryptu jest ShymeQ
 
# Wszystkie  Prawa autorskie zastrzezone

#    Zakazuje:
#  Zmieniania tresci
#    Skryptu          
 
#       Oraz       
#  Podszywnia się  
#pod autora skryptu

#poniżej jak sie nie znasz to nie tykaj !

options:
        time: 5
every {@time} minutes:
        broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7Usuwanie &9Przedmiotów &7Lezaczych na ziemie rozpoczete"
        execute console command "stoplag"
        wait 1 tick
        execute console command "stoplag -c"
        broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7przedmioty zostaly &9Usuniete"
command /usun:
        permission: sk.usun
        trigger:
                broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7Usuwanie &9Przedmiotów &7Lezaczych na ziemi rozpoczete przez gracza &c%player%"
                execute console command "stoplag"
                execute console command "stoplag -c"
                broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7przedmioty zostaly &9Usuniete&7 przez gracza &c%player%"

Tak jest poprawnie po co dodawać 2x options: jak można to zrobić 1 raz i dobrze.

Opublikowano

Hah widziałem juz kilka serwerów z tego typem skryptami

 

Kilka linijek

Na dodatek komendy z essentialsa /stoplag ... Zbugowany... Gdy np ktoś wpisze komende /usuń i odkryje nowy Chuck, serwer zatrzyma wszystkie procesy na kilka sekund i np piasek będzie w powietrzu, woda będzie w 1 klocku a możliwe ze wywali gracza bo uzna go za Fly

 

 

EDIT: nawet permissions nie podałeś instalacji 5% opisane

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

@neqgplay dobrze doceniam to przyda się ps. jestem początkującym..



Hah widziałem juz kilka serwerów z tego typem skryptami

Kilka linijek
Na dodatek komendy z essentialsa /stoplag ... Zbugowany... Gdy np ktoś wpisze komende /usuń i odkryje nowy Chuck, serwer zatrzyma wszystkie procesy na kilka sekund i np piasek będzie w powietrzu, woda będzie w 1 klocku a możliwe ze wywali gracza bo uzna go za Fly


EDIT: nawet permissions nie podałeś instalacji 5% opisane

hmm.. a mógł byś podać link do tego typu skryptu? chciałbym zobaczyć

Opublikowano

Widzę ze nie jesteś zabardzo zapoznany z czytaniem ze zrozumieniem

 

Napisałem ze widziałem na serwerach (nie na internecie) więc kurde skąd ci go tu wezmę...

 

Zmień te komendy /stoplag na akcje skript

P.S

command /usun:
        permission: sk.usun
        trigger:
                broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7Usuwanie &9Przedmiotów &7Lezaczych na ziemi rozpoczete przez gracza &c%player%"
                execute console command "stoplag"
                execute console command "stoplag -c"
                broadcast "&c[&7Sprzataczka&c] &7przedmioty zostaly &9Usuniete&7 przez gracza &c%player%"
Czyli wszystkie komendy są wykonywane w ciągu 1 sekundy? więc poważny Bug

Powinno być pomiędzy execute console command "wait 1 second"

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Tak, wszystko zatrzymane na 1 sekundę, ale włączy się stoplag, a ktoś miał krowy w gildii przyprowadzone 500 kratek i jeb. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...