Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Projekt] PVP, serwer na przyszłość.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, przedstawiam Wam projekt serwera PVP (mojego autorstwa).




Na początek pojawiamy się w miejscu, tzw. spawnie. Mamy trzy drogi - jedna, czerwona prowadząca do teleportów, druga, zielona prowadząca do informacji, i trzecia ostatnia, żółta prowadząca do <... nie wiadomo do czego, to się zrobi, możecie pisać w komentarzach co byście chcieli. Będą lajki ;)>




Dalej, autorska paczka pluginów - Szukamy osoby chętnej na stanowisko technika, gg podane w moich postach lub pw na mpcforum.


TECHNIK ZNALEZIONY




Następną sprawą są domeny itp.


Woleli byście domene mc.nazwa.pvp.pl czy pvp.nazwa sieci.pl? Mi bardziej pasuje pvp.nazwa sieci.pl


Dalej, mamy teamspeak oraz forum z domeną oby dwie rzeczy.


Mamy również sieć serwerową, w której jest teamspeak oraz dwa serwery CounterStrike 1.6.



Opisze troche serwer:


Typ: pvp z arenami (na każdej arenie oddzielne eq)


P/NP: NonPremium


Domena/IP: (wyżej)



KOMPLETNY BRAK VIPÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zamiast vipów będzie ranga Master, którą będzie dostawało się za konkurs lub od administracji za jakąś dobrą rzecz dla serwera/lub gdy sie zasłużyło




Teraz kilka pytań:


Robić facebooka dla serwera?


Robić duży spawn?


Ile ma być aren?


Czy lubisz placki?


Chcecie kilka aren płaskich i kilka na zwykłym świecie?


Ile osób do administracji?


Ile slotów proponujecie na start?



Na wszystko odpowiadajcie w komentarzach !



Piszcie co dodać, co usunąć i czy zagracie ; )



Pozdrawiam, Happiness.


1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Teraz kilka pytań:


Robić facebooka dla serwera?

Jak już będzie trochę graczy, bo po co na start :D

Robić duży spawn?

Duży, ładny i użyteczny, a nie zajęte 10% spawnu, reszta to same klocki i pusty teren.

Ile ma być aren?

Jedna, ale tu masz mój pomysł jak ją zbudować:

Podzielisz ją po 6 równych części i zrobisz na biomy:

1 część to biom zimowy

2 biom junglowy

3 leśmy

4 nether

5 farmerski

6 redstonowy

 

Czy lubisz placki?

Tak :P

Chcecie kilka aren płaskich i kilka na zwykłym świecie?

Wyżej wymieniłem, że 1 i jak by wyglądała dobrze

Ile osób do administracji?

Proponuję 1 osobę na 20 slotów

Ile slotów proponujecie na start?

od 50 do 100.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pytanie!

Będę mógł być w teamie?

Jak się zgodzisz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



 

Teraz kilka pytań:


Robić facebooka dla serwera?

Jak już będzie trochę graczy, bo po co na start :D

Robić duży spawn?

Duży, ładny i użyteczny, a nie zajęte 10% spawnu, reszta to same klocki i pusty teren.

Ile ma być aren?

Jedna, ale tu masz mój pomysł jak ją zbudować:

Podzielisz ją po 6 równych części i zrobisz na biomy:

1 część to biom zimowy

2 biom junglowy

3 leśmy

4 nether

5 farmerski

6 redstonowy

 

Czy lubisz placki?

Tak :P

Chcecie kilka aren płaskich i kilka na zwykłym świecie?

Wyżej wymieniłem, że 1 i jak by wyglądała dobrze

Ile osób do administracji?

Proponuję 1 osobę na 20 slotów

Ile slotów proponujecie na start?

od 50 do 100.

87hq.png

 

| MPC Plagiatowanie wypowiedzi KlauSa Team |

 

Opublikowano

@UP: <facepalm>

@UP2: Dziękujemy za rady.

Oczywiście będą betatesty gdy skończymy mape oraz pliki.

Odpowiedzi z radami (sensownymi) będą nagradzane lajkami.

Bezsensowne posty - zgłaszane :>

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Fajny pomysł. Lepsza domena to pvp.nazwa_sieci.pl.

Ilość slotów: propnowałbym 100 jak nie więcej

Administracja: na początek wystarczą 3-4 osoby, jak będą gracze i dużo pracy to dodatkowo zatrudnisz.

Fanpage: Zawsze można zrobić

Duży spawn: Tak! Ładnie wybudowany z sklepami itp.

Placki: NIe lubię.

Areny: Ja bym proponował 1 lub 2(inne biomy).

Opublikowano

Robić facebooka dla serwera?


- Przyda ci się, zawsze to ktoś z twoich znajomych może dać lajka i już bd miał większą popularność :)


Robić duży spawn?


- Nie jakiś ogromny przeogromny, tylko średniej wielkości, żeby nie było wszystko na sobie.


Ile ma być aren?


- 1 większa i więcej nie trzeba, jak bd 2 - 3 To wieczorami gracze będą ci uciekać z serwera, bo będą siebie szukać po arenach


Czy lubisz placki?


-Ujdą w tłumie, a co na serwerze będziesz gotował ?


Chcecie kilka aren płaskich i kilka na zwykłym świecie?


- Nie nie nie nie i jeszcze raz nie, 1 zwykła arena na zwykłym świecie i ładnie dopracowana.


Ile osób do administracji?


Tak abyście ogarniali serwer, i zawsze żeby był ktoś z administracji.


Ile slotów proponujecie na start?


50-60 Jak ci wypali, to w tedy pomyśl nad większym serwerem.


Opublikowano

Następne lajki poleciały! ;>

Dzięki za rady chłopaki.

Jest ktoś chętny do budowania mapki na serwer? ;D Jutro załatwie serwer ;p Nagroda, ranga ^^

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Macie jeszcze jakieś pomysły? nagradzam lajkami ;)

 

PS: Rekrutacja na architektów/budowniczych otwarta, podania pisać na PW.

 

wzór;

 

Imie:

Nick

Wiek:

W ilu % oceniasz swoje budowanie

Screeny Twoich budowli

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Spoczko Projekt trzecia droga do Administracji / Ekipy Serwera . .. Projekt powinien wyplalić ..

 

Pomogłem?

N0thing! :: = ;; :.>

Opublikowano

Oczywiście, że wypali!

Mamy już przygotowaną maszyne, ts oraz strone.

Potrzebujemy technika oraz budowniczych. Przewidziana data startu: Październik lub wcześniej. Zależy jak sie wyrobimy

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

dobrych serwerów pvp jest mało więc jak najbardziej jestem za.

 

co do technika zgłosiłem się, admin powiedział że okej przyjmie mnie, a po 2-3h dostałem wiadomość że się rozmyślił ale dobra nie będę wnikał.

 

Powodzenia z serwerem

Opublikowano

@Toxic

Przepraszam, znalazłem inną osobe ;x

 

Zapraszam do zgłaszania się na Budowniczych

 

 

 

TECHNIK ZNALEZIONY! POSZUKUJEMY BUDOWNICZYCH

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

! UWAGA !

Dziś o godzinie 8:00 zacząłem budować mape SAM. Połowa zbudowana, buduje już prawie trzy godziny.

Spawn został dobrze przemyślany, a pomysł z teleportami przebije wszystkie serwery!

Później dam wam screen shoty jak wyglądają nie które części mapy :)

Pozdrawiam, Happiness

EDIT:

Obiecane screenshoty:

Jest to sam spawn, został przygotowany z myślą o tych który mają Brightness (w opcjach) wyłączone co daje efekt ciemności, zdjęcie spawnu zostało zrobione na Brightness OFF.

http://scr.hu/18al/12zhw

Na tym screenshocie jest pokazany system teleportów który jest na naszym serwerze.

Nasz pomysł z teleportami miażdzy wszystkie serwery!

http://scr.hu/18al/ioqem

MAMY PRZYBLIŻONĄ DATE STARTU! 1 PAŹDZIERNIK

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Jako, że mapa nam sie "wykurwiła" za przeproszeniem.

Budujemy nową, lepszą mamy dobrego budowniczego.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Robić facebooka dla serwera? TAK


Robić duży spawn? NIE


Ile ma być aren? ZALEŻY ILE BĘDZIE SLOTÓW NP: 100 TO 10 LUB MNIEJ


Czy lubisz placki? TAK


Chcecie kilka aren płaskich i kilka na zwykłym świecie? TAK CHCE


Ile osób do administracji? 100 SLOTÓW TO NP 10


Ile slotów proponujecie na start? 60

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Osobiście mam już dosyć serwerów pvp, no ale może warto poczekać :?

Oczywiście, że warto!

U nas się nie znudzisz.

Będzie unikalna arena której nigdzie nie widziałem.

Gdy rozkręcimy serwer PVP.

Robimy serwer Minigames, później Metin2 i tak dalej :P

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...