Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] IceCrafters [Survival/Frakcje] - Nowa EDYCJA - ZERO LAGÓW - Ogarnięta Administracja - Przyjemna Atmosfera - ZAPRASZAMY !


chigcht5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super party czas zaczac :D

Gra ktos cala noc ze mna dzisiaj na tym serwie? :D

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

Mam pytanie:

Jest teraz 16 godzina, a w mpcforum pisze , ze jest 15 -,-

Dlaczego tak jest?

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

ponownie polecam :)

mila atmosfera i ludzie

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

Serwer Rozwija Sie W Jak Najlepszym tempie :)

 

Zapraszamy Nowych Graczy :)

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

serwer jest nie ogarnięty tak samo jak administratorzy...

Dogadać się spokojnie z dziećmi nie da...

Valie, nie uważaj się za "Boga" bo to się dla ciebie źle skończy i dla twego serwera.

Widać po zachowaniu administracji ze na serwer nie opłaca się wejść

Oraz administracja się wypowiadaj na temat serwera że jest "Świetny" przy czym kłamią (Tutaj jest ma opinia jak i mych znajomych).

+ Dostałem od konsoli bana za nic na wojnie, czyżby "Przydupasy" Valiego się poskarżyły a ten nas zbanował? Ciekawe.

Dobra nie mam zamiaru więcej się rozpisywać.

Serwera jednym słowem nie polecam.

A teraz Valie wiem że będziesz się chronił "Że na kill aurze itd cisnęliśmy"...

P.S Bym radził zmienić maszynę lagi na serwerze są niezmierne.

@AW: Ogarnij trochę serwer bo nawet ze spawna nie da się wyjść.

Opublikowano

serwer jest nie ogarnięty tak samo jak administratorzy...

Dogadać się spokojnie z dziećmi nie da...

Valie, nie uważaj się za "Boga" bo to się dla ciebie źle skończy i dla twego serwera.

Widać po zachowaniu administracji ze na serwer nie opłaca się wejść

Oraz administracja się wypowiadaj na temat serwera że jest "Świetny" przy czym kłamią (Tutaj jest ma opinia jak i mych znajomych).

+ Dostałem od konsoli bana za nic na wojnie, czyżby "Przydupasy" Valiego się poskarżyły a ten nas zbanował? Ciekawe.

Dobra nie mam zamiaru więcej się rozpisywać.

Serwera jednym słowem nie polecam.

A teraz Valie wiem że będziesz się chronił "Że na kill aurze itd cisnęliśmy"...

P.S Bym radził zmienić maszynę lagi na serwerze są niezmierne.

@AW: Ogarnij trochę serwer bo nawet ze spawna nie da się wyjść.

hah ... dostales bana , a teraz zalisz sie na reklamie. ZALOSNE ...

Opublikowano

zapraszamy



serwer jest nie ogarnięty tak samo jak administratorzy...

Dogadać się spokojnie z dziećmi nie da...

Valie, nie uważaj się za "Boga" bo to się dla ciebie źle skończy i dla twego serwera.

Widać po zachowaniu administracji ze na serwer nie opłaca się wejść

Oraz administracja się wypowiadaj na temat serwera że jest "Świetny" przy czym kłamią (Tutaj jest ma opinia jak i mych znajomych).

+ Dostałem od konsoli bana za nic na wojnie, czyżby "Przydupasy" Valiego się poskarżyły a ten nas zbanował? Ciekawe.

Dobra nie mam zamiaru więcej się rozpisywać.

Serwera jednym słowem nie polecam.

A teraz Valie wiem że będziesz się chronił "Że na kill aurze itd cisnęliśmy"...

P.S Bym radził zmienić maszynę lagi na serwerze są niezmierne.

@AW: Ogarnij trochę serwer bo nawet ze spawna nie da się wyjść.

hahah smieszny jestes kolego moze zmien sobie internet? bo inni ludzie nie maja lagow. moze jak valie dal Ci bana to byl powod wez troszke pomysl.. pff

eJxVyjEKhDAUBND-n2J6IWz-mhUtFQQLK08QQoSA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...