Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] IceCrafters [Survival/Frakcje] - Nowa EDYCJA - ZERO LAGÓW - Ogarnięta Administracja - Przyjemna Atmosfera - ZAPRASZAMY !


chigcht5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z tego ci widzę to administracja zero ogaru po samym pisaniu można zobaczyć, duży spam w temacie żeby jak największa popularność temat osiągnął.

Opublikowano

@up

 

To, że administracja często pisze nie swiadczy o tym, ze nieogarnia. Wrecz przeciwnie! Zajmuje sie serwerem i dodatkowo ma czas wypowiadac sie w temacie :)

Ten serwer [survival/frakcje] Zmienił moje życie - Zrób coś ze swoim życiem i zacznij grać w minecrafta! b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


Opublikowano

 

@up

 

To, że administracja często pisze nie swiadczy o tym, ze nieogarnia. Wrecz przeciwnie! Zajmuje sie serwerem i dodatkowo ma czas wypowiadac sie w temacie :)

 

 

Ma czas proszę cię... to jest zwykły spam :)

Opublikowano

Czy mógł bym zostać odbanowany? Mój nick to : TheQuickTime
Nigdy tutaj nie grałem... A gdy chciałem wejść pisało : Ban hammer as spoken :/
Jeżeli jest możliwość odbanowania prosze napisać na PW

 

Siedze także czasem u was na TS'ie w "Pomocy Technicznej" ale nikt nie wchodzi :(

Opublikowano

SERWER ZAJEBISTY POLECAM BARDZOOOOOOO TYLKO WCZEŚNIEJ BYŁO WKU***WY LAGI A TERAZ JEST SPOKO !!! ZAPRASZAM :))))

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

Teraz jest taki mały problem...
Po odbanowaniu wszedłem na serwer i prosi o zalogowanie się .
Nie znam hasła :? Czy jest możliwośc zresetowania go?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...