Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Kto bardzo dobry na Team fighty?!


Pewexoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fiddle op w teamfightach. Może papierek, ale zhonya i załatwia sprawę. Zac też może nieźle cisnąć tf'ie jak skoczy i wbije z ulta. Mógłbym wiele postaci wymieniać i opisywać, ale mi się nie chcę :p.

Ammumu, J4, Malph, Kennen, Wukong, Miss Fortune, Zed.

Opublikowano

Najlepiej grac piatka i picknac postacie do wombo combo: wukong+j4+kennen+mf+fidle= GG na ulty caly tf zchodzi :) mozna tez zoastepywac niektore postacie innymi wrazie zajecia lub bana np. fiora,zac,lucian,lassandra...

Opublikowano

Kennen ult + zhonya

Karthus e lub w nie pamiętam + zhonya

J4 bo ulti i tankaty

 

Więcej nie pamiętam.

Opublikowano

Jak widze nikt nie wie ze jest taka postac jak Zac która owni kazdy tf

Może kiedyś. Teraz po tylu nerfach nie ma już takiej mocy

 

Osobiście polelcam Wukonga. Nie jedną wygraną zawdzięczam temu małpiszonowi.

Opublikowano

1. Jarvan - Jego ult w połączeniu z ultem miss fortune - miazga.

2. Miss fortune - Obszarowy ult zadający wrogom duże obrażenia.

3. Amumu - obszarowy snar, zadający duże obrażenia. Bardzo przydatny.

4. Galio - Prowokacja wszystkich wrogów i eliminacja ich po kolei.

5. Hecarim - mobilny i dobry ult do "wbicia" się w przeciwny team.

6. Kennen - jego ult + w + klepsydra = masowy stun i ciężko go zabić.

7. Fiddlestick - ult + klepsydra - DMG dosłownie z nikąd.

8. Morgana - zapomniana przez wszystkich postać, która potrafi ogłuszyć przeciwny team.

9. Malphite - dobry ult do rozegrania teamfightów.

10. Zyra - dobry ult, zadający duże obrażenia i podrzuca.

11. Wukong - ult co podrzuca.

12. Katarina - ult i jej COMBO = szybka eliminacja wrogów.

13. Nunu - mocny ult, zadający bardzo dużo obrażeń, w dodatku spowalnia wrogów.

14. Leona - duża liczba stunów.

 

 

Wypisałem tu najpopularniejsze postacie i moim zdaniem najlepsze postacie do team fightów.

 

Nie zmieniając faktu, że każda postać jest inna w swoim rodzaju i każda coś robi w team fighcie.

Opublikowano

Seju, wu, lee.

Seju rozjebie wszystko ultem :_:

Wu to samo

a lee to wgl pogromca wszystkiego co sie rusza i ma puls :_:

OndteAw.png
Opublikowano

Witajcie.

Według mnie Wukong, jego ulti robi ogromny dmg i podrzuca cały team.

Jego pasywka też jest lepsza gdy jest cały enemy team przy nim, można ładnie z "w"->"e"->"q"->ulti wykluczyć wrogiego adc z team fightu.

Piszcie i uzasadnijcie swoje wybory!

Jarvan 4 jest dobry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...