Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MINEZ][INWAZJA ZOMBIE][POST-APOKALIPTYCZNY SPAWN][THE LAST OF MINE][OTEHERDROP][HARD][SURVIVAL+FRAKCJE]


W357U

Zagracie?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagracie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pn3n.png



"THE LAST OF MINE"


Jest to serwer wzorowany na grze "The Last Of Us"


Spawn jest 'zniszczony przez zombie' i naszym głównym zadaniem jest ocalić ludzkość


Zombie w dzień się nie palą.


i respią się tylko i wyłącznie zombie


( ale świnki kurczaki, owce itp się respią ) .


'Fundusz Ochrony Pańśtwa" płaci nam


za zabicie jednego zombiaka od 5 tysięcy do 10.


na serwerze możemy również korzystać ze sklepu


pod /warp sklep (ceny około 100k za stack, zależy co chcemy kupić, ceny są bardzo wysokie dlatego że brakuje jedzenia i ludzi. )


Budujemy tylko poza miastem. PvP jest też poza miastem.


Szansa na drop ze stone


(z rud nic nie wypada oprócz z rud węgla.):


diament: 0.5%


szmaragd: 0.5%


złoto 1.5%


żelazo 2%


REKRUTACJA NA MODÓW ON


wzór podania :


wiek:


imie:


w ilu procentach znam komendy:


gg:



IP: 83.23.37.84


Opublikowano

Bardzo ciekawa zapowiedz :D Chętnie wejdę i zagrammmm !!! I jakbyś szukał budowniczego lub coś to ja chętny jestem :P

 

REKRUTACJA NA MODÓW ON

wzór podania :

wiek:13

imie:janek

w ilu procentach znam komendy:90%

skype: crytek022

Opublikowano

@up faktycznie, prezentacja może razić w oczy . Przepraszam za to ale była robiona na szybko żeby nie mieć jeszcze większych problemów ze startem : >

Opublikowano

Ej nie moge na czacie pisac loool ale spawn nie pasuje do tego trybu :D jakies zniszczone domy itp. :D

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

już działa , można wbijać



Przepraszamy za fail przy starcie, wszystko naprawione i można wbijać. Zapraszamy!

Opublikowano

@up

5x postów wyżej

ZAPRASZAM START TERAZ, IP: 83.25.34.68

 

PS PRZEPRASZAMY ZA NIEŁADOWANIE MAPY TO WINA HOSTINGU

Opublikowano

jak daleka jest mapa bo ja nie wiem przy 200 kratkach około nie generuje sie mapa

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...