Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Dział]S.K.I.L.L - Special Force 2


Wizz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Cię nie rozumiem jak oceniasz grę skoro napisałeś, że nie chce Ci się oglądać Gameplaya, dodatkowo jak możesz oceniać popularnośc gry jak w nią nie zagrałeś?

Ściągnij sobie to gówno jak ty to nazwałeś i zobacz, że serwery są zapełnione -.-

Okej, zagram i wtedy zobaczymy ;)

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po miesiącu będziecie wypierdalać, jak z dystryktem ileśtam.

też niby spoko gra, też grało od chuja ludzi - serwery zamknięte...

Niech gra wyjdzie z bety, "pogra" przez jakiś czas i wtedy myślcie nad działem.

Już wyszła z bety. ;)

A District od początku śmierdział gunwem ;3

siema.

Opublikowano

Na tak.

Grałem na becie i gra jest bardzo fajna i ciekawa.

Kumpel mi mówił że są 2 bugi.

Haków aktualnie nie ma.

 

PS. Chętnie bym się podjął rozwinięciu tego działu.

Opublikowano

Ja Cię nie rozumiem jak oceniasz grę skoro napisałeś, że nie chce Ci się oglądać Gameplaya, dodatkowo jak możesz oceniać popularnośc gry jak w nią nie zagrałeś?

Ściągnij sobie to gówno jak ty to nazwałeś i zobacz, że serwery są zapełnione -.-

Zagrałem i co? Kwadratowe m16, Grafika nie za dobra, mechanika też dziwna jakaś. Odinstalowałem.

Opublikowano

Zagrałem i co? Kwadratowe m16, Grafika nie za dobra, mechanika też dziwna jakaś. Odinstalowałem.

Bardzo ciekawe, ale w tej grze nie ma M16 xD

siema.

Opublikowano

Bardzo ciekawe, ale w tej grze nie ma M16 xD

Choy wie co to za broń, ale ta sama co podałeś na filmiku, choy wie czy m4, m16, ak-74u, dragunov, Javelin, ale i tak kwadratowe.

Opublikowano

To jest M4A1. Włącz każdego innego FPS'a i zobaczysz taką M4'kę gdyż wygląda jak w realu.

siema.

Opublikowano

faktycznie, po dokładnej analizie zobaczyłem, że jednak

nie jest to za bardzo popularna produkcja, myślę, że

ruchu w dziale nie będzie za dużego, parę dni, a potem koniec,

takie jest moje zdanie, po przeglądnięciu dokładnie tej produkcji ^^

Opublikowano

 

Jako dział testowy można by było spróbować... Jednak jak sam napisałeś, gra jest nowa...

Opublikowano

Nie. Pograłem 1 dzień i gra jest tragiczna na tle innych FPS FTP. Wątpię, żeby było jakieś większe zainteresowanie.

YGsMv3q.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na tak, jak najbardziej

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Gierka fajna ale przydały by się cheaty są jakieś wgl ?

Czytałeś sugestie?

Napisałem, że są -.-

siema.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...