Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Surwajwyl [WL] [Non-Premium] [Drop ze Stone] [Administracja 18+] [Serwer aka Kwadratowa Masakra]


KociaczekKC

Kwadratowy Surwajwyl  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie /sethome

    • Tak
      33
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@wiwitek Dodany.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Czeli
Wiek:21
Od kiedy grasz w mc:Może 2lata.
Znajomość ortografii:Cięzko ocenić, ponieważ mieszkam we Francji, więc czasami się zapomina poprawność Polszczyzny D:
Wiesz co to grief:Ta, wiem.
Coś o sobie:Nazywam się Marek. Inni mówią na mnie Paweł(ch*j wie czemu). I Od 4lat mieszkam we Francji.W wolnych chwilach lubię popykać Sobie w jakieś gry D:
Dlaczego ty:Szczerze? To nie wiem. Może dlatego, że nie ten niżej? xD
Umiesz ładnie budować:Jak się chcę to się ponoć wszystko umie...

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:MrCracKu
Wiek:14
Od kiedy grasz w mc:2 lata
Znajomość ortografii:9/10
Wiesz co to grief:Tak
Coś o sobie:Jestem Filip i mam 14 lat,i w wolnym czasie gram w minecrafta (lubie sie klepac)
Dlaczego ty:Bo lubie takie serwery,jestem ogarniety.
Umiesz ładnie budować:Taa,cos tam ladnego zbuduje

Opublikowano

@Czeli Dodany.

@MrCracKu Dodany.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nick: ViolanNutria

Wiek: 17


Od kiedy grasz w mc: Od 3 Lat

Znajomość ortografii: Dobra

Wiesz co to grief: Tak (niestety)

Coś o sobie:
Mam na imię Kacper. Pochodzę z Wałbrzycha. Lubię koszykówkę, jazdę na rowerze, deskorolkę, i książki SF.

W MC gram 3 lata(Jak wyżej wspomniałem), a że ostatnio ciężko zapisać się na jakikolwiek serwer typu KM postanowiłem spróbować szczęścia u was


Dlaczego ty: A dlaczego nie? Byłem administratorem na kilku takich serwerach

Umiesz ładnie budować: Bardzo ładnie :)

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

@up w nocy to zmienię :)

@ViolanNutria Dodany.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nick:Gierkomaniak2762
Wiek:16
Od kiedy grasz w mc:od 1.7.3
Znajomość ortografii:9/10
Wiesz co to grief:Tak
Coś o sobie:Jestem Patryk Lubie Placki ale nie smażone
Dlaczego ty:A dla czego ktoś inny ?? odpowiadam ci pytaniem na pytanie Fuck Logic :3
Umiesz ładnie budować:Może xD Ale raczej potrafię :P

Opublikowano

Nick: 987123KubA987123
Wiek:15
Od kiedy grasz w mc:Od podajże 3 lat
Znajomość ortografii:9/10
Wiesz co to grief: Jasne , zniszczenie komuś np. domku.
Coś o sobie: Witam, mam 14 lat, mieszkam w Polsce. Lubię sport. Nie wiem co dalej napisać :)
Dlaczego ty: Ponieważ poszukuje takiego serwera, od bardzo dawna. Jestem miłym człowiekiem, nie griefuje.
Umiesz ładnie budować: Jasne, jak bym miał jakieś screny moich budowli, to pewnie bym dał.

Opublikowano

@Gierkomaniak2762 Nie dodany.

@987123KubA987123 Dodany.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

można prosić o zwykłe ip numeryczne? bo mi nie dziala zawsze te z gomc, zreszta teraz tez ;p

f1.owncraft.pl:6241

Jeśli te nie będzie działać to spróbuj przez to: 46.29.17.208:6241

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano
Nick: Mateusz

Wiek: 19 lat

Od kiedy grasz w mc: od roku czasu

Znajomość ortografii: 10/10 Wiesz co to grief: Tak zniszczenie czyjejś własności

Wiesz co to grief: Tak zniszczenie czyjejś własności

Coś o sobie: Interesuje sie sportem , komputerami , lubie team play w lola 2 lata druzynowo wiec potrafie grac FER . Licze na miła atmosfere i fajna zabawe

Dlaczego ty: Ponieważ mam ochote zagrac na takim serwerze i pobawic sie z innymi graczami : >
Opublikowano

@Mateusz Dodany.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nick:freshmaker

Wiek:15

Od kiedy grasz w mc: Od Alfy

Znajomość ortografii: 9,5/10

Wiesz co to grief: Niszczenie czyichś budowli itp. itd.

Coś o sobie: Mam na imię Dawid, interesuję się grafiką komputerową, grami i rysowaniem. :O Tyle chyba styknie.

Dlaczego ty: Bo Mogę! xD

Umiesz ładnie budować: Powiedzmy.

 

@Kolega

 

Nick:TitanumPower

Wiek:15

Od kiedy grasz w mc:Od bety 1.7.3

Znajomość ortografii:9/10

Wiesz co to grief:Niszczenie czyichś budowli itd, itp, etc.

Coś o sobie:Mam na imię Radek. Interesuję się programowaniem. Biegle posługuję się językiem angielskim

Dlaczego ty:Bo kolega gra, więc ja też chcę zagrać ;d

Umiesz ładnie budować: Tak

 

@2gi Kolega

 

Nick: GtMaster

Wiek:14lat

Od kiedy grasz w mc: Gram od alphy.

Znajomość ortografii: 9/10.

Wiesz co to grief:Tak wiem co to grief.

Coś o sobie: Mam na imię Bartek. Interesuję się grami komputerowymi.

Dlaczego ty: Dlatego ja bo zasługuję grać na tym serwie. I dlatego że moi koledzy tu grają.

Umiesz ładnie budować: Tak umiem ładnie budować.

competitions,proportional,456,186,60fbec

Opublikowano

Na serwerze jest nudno.
1. Nikt na nim nie gra.
2. Lipne miejsce jak na spawn.
3. Zbyt mały obszar do rozbudowy.

Chciałbym byście dodali coś na serwer bo ktoś wejdzie obluka co jest i nara..

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Na serwerze jest nudno.

1. Nikt na nim nie gra.

2. Lipne miejsce jak na spawn.

3. Zbyt mały obszar do rozbudowy.

 

Chciałbym byście dodali coś na serwer bo ktoś wejdzie obluka co jest i nara..

Zgadzam się z Tobą. Dlatego wyżej napisałem, żeby admin zrobil KM5<wojny gildi>. Przynajmniej byłoby co do roboty a nie pobudujesz parę dni a potem co?!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:mieczos
Wiek:14
Od kiedy grasz w mc:od alfy
Znajomość ortografii:5/10
Wiesz co to grief:tak
Coś o sobie: jestem Michał i lubie sport
Dlaczego ty: bo lubie grać z inymi i lubie pznawać nowe osoby
Umiesz ładnie budować:tak

76561198046924593.png
Opublikowano

 

Nick:mieczos

Wiek:14

Od kiedy grasz w mc:od alfy

Znajomość ortografii:5/10

Wiesz co to grief:tak

Coś o sobie: jestem Michał i lubie sport

Dlaczego ty: bo lubie grać z inymi i lubie pznawać nowe osoby

Umiesz ładnie budować:tak

 

 

''Alfy''?? A nie alphy??

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Z racji na małą ilość graczy ten sezon zostaje zakończony.

2 sezon będzie niebawem i będą już wojny gildii, lecz nie takie jak na km5.

 

Co dokładnie będzie:

- 2/4 drużyny (aktualnie jeszcze myślę ile zrobić)

- mapa w formie skyblock

- wojny co 3/4 dni

- poza wojnami pvp raczej, będzie wyłączone

- zwiększone wymagania

- wymagany ts3/skype (zanim ktoś zostanie dodany musi najpierw potwierdzić swój wiek)

- umiejętność gry w grupie

- i wiele więcej

 

FAQ

Ile będzie trwa 2 sezon?

- Aktualnie nie wiadomo, raczej do momentu aż pozostanie 1 gildia.

Ile będzie slotów?

- Zależy wszystko od liczby graczy

Ile trzeba będzie mieć minimum lat żeby dostać się na wl?

- 15, lub mutacja, aby nikt nie wkur*iał innych swoim piszczącym głosem

Czy administracja będzie grać normalnie (survival) z graczami?

- Tak

Kiedy będzie 2 sezon?

- Jak wszystko skończę robić, myślę że do 2 tygodni max, ale zapowiedź serwera pojawi się już w następnym tygodniu i będzie można od razu składać podania na wl.

Czy będą życia?

- Tak, na start 4 dodatkowe życia

Na ile jest ban jak straci się wszystkie życia?

- 24 godziny

Czy surowce będą wypadać ze stone / cobble stone

- Tak, lecz ich drop, będzie bardzo mały, aby po 5-6 dniach nikt nie latał z diamentowym eq

 

Jeśli macie jakieś inne pytania to zapraszam na pw.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany 2 sezonem to, za kilka dni pojawi się jego zapowiedź.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Z racji na małą ilość graczy ten sezon zostaje zakończony.

2 sezon będzie niebawem i będą już wojny gildii, lecz nie takie jak na km5.

 

Co dokładnie będzie:

- 2/4 drużyny (aktualnie jeszcze myślę ile zrobić)

- mapa w formie skyblock

- wojny co 3/4 dni

- poza wojnami pvp raczej, będzie wyłączone

- zwiększone wymagania

- wymagany ts3/skype (zanim ktoś zostanie dodany musi najpierw potwierdzić swój wiek)

- umiejętność gry w grupie

- i wiele więcej

 

FAQ

Ile będzie trwa 2 sezon?

- Aktualnie nie wiadomo, raczej do momentu aż pozostanie 1 gildia.

Ile będzie slotów?

- Zależy wszystko od liczby graczy

Ile trzeba będzie mieć minimum lat żeby dostać się na wl?

- 15, lub mutacja, aby nikt nie wkur*iał innych swoim piszczącym głosem

Czy administracja będzie grać normalnie (survival) z graczami?

- Tak

Kiedy będzie 2 sezon?

- Jak wszystko skończę robić, myślę że do 2 tygodni max, ale zapowiedź serwera pojawi się już w następnym tygodniu i będzie można od razu składać podania na wl.

Czy będą życia?

- Tak, na start 4 dodatkowe życia

Na ile jest ban jak straci się wszystkie życia?

- 24 godziny

Czy surowce będą wypadać ze stone / cobble stone

- Tak, lecz ich drop, będzie bardzo mały, aby po 5-6 dniach nikt nie latał z diamentowym eq

 

Jeśli macie jakieś inne pytania to zapraszam na pw.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany 2 sezonem to, za kilka dni pojawi się jego zapowiedź.

 

 

 

A ludzie z W-L teraz muszą jeszcze raz składać podanie??

akcUvvb.png

 

Opublikowano

A ludzie z W-L teraz muszą jeszcze raz składać podanie??

Tak ponieważ będą inne wymagania i trochę inny wzór podania

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nie dam rady zrobić wszystkich plików itd. w 1 dzień, a tym bardziej że chce, aby wszystko było idealnie zrobione (0 bugów)

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...