Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Mage

Cs 1.6/Source Download

90 postów w tym temacie

Powinny być, aczkolwiek na forum masz temat Wyszukiwanie Serwerów, w którym opisane jest dokładnie co zrobić aby te serwery działały.

http://www.mpcforum.pl/topic/56486-tut-wyszukiwanie-serwerow/
12 osób lubią to

?i jak sie pobier ze patcha tego najnowszego to automatycznie będą te starsze ?
edit : czym sie ruzni non steam od steamu i source ? digital zone ?
3 osoby lubią to

Pierwszego pytania nie zrozumiałem. Musisz pobrać patch v16, zainstalować go i dopiero wtedy patch v17.
6 osób lubią to

hmm.. posiadam steam wersja ta slabaa ;d moglbym wgrac wersje v23?? bo raz jakos wgralem watpie ze zrobilem to dobrze to mi cs przestal dzialac....:/ musialem od nowa sciagac to jak by to zrobic?
5 osób lubią to

Jeżeli posiadasz counter strike 1.6 STEAM to najzwyczajniej w świecie nie możesz go spatchować. W grę wchodzą jedynie klienty NonSteam np. Counter Strike 1.6 NonSteam v7, którego bez problemu spatchujesz na v23.
4 osoby lubią to

a jesli mozna to ja bym sie chcial dowiedziec co nie co na temat CSa bo jestem bardziej zielony niz mniej a mianowicie:
1. co to znaczy jak jest steam?
2. -||-||-||-||-||-||- jak jest non-steam?
3. co to jest source?
4. i co to jest ten CS digitalzone?
3 osoby lubią to

Plik master servers jest tylko do cs 1.6 source czy dziala tez w ns ? jak działa na ns to prosze o reupload bo wyskakuje mi takiecoś:

"MasterServers"
{
"hl1"
{
"0"
{
"addr" "188.40.40.201:27010"
}
}
"hl2"
{
"0"
{
"addr" "188.40.40.201:27011"

}
}
}

z góry dzięki
2 osoby lubią to

Super juz CSS`a pobieram bo chyba niedługo kupuję steam
2 osoby lubią to

No ładnie ;p tego szukałem leci +
3 osoby lubią to

No jest to na innych forach ale jak ktoś nie umie szukać to ma tutaj.Ja ściągnąłem.
1 osoba lubi to

[quote name='paladyn9' date='26 marzec 2010 - 07:21 ' timestamp='1269627703' post='810044']
a jesli mozna to ja bym sie chcial dowiedziec co nie co na temat CSa bo jestem bardziej zielony niz mniej a mianowicie:
1. co to znaczy jak jest steam?
2. -||-||-||-||-||-||- jak jest non-steam?
3. co to jest source?
4. i co to jest ten CS digitalzone?
[/quote]

1.na konto
2.bez konta
3.lepsza wersja cs 1.6 (musi miec osobne serwy)
4.zwykly cs 1.6
4 osoby lubią to

hej.
mam problem.
Pobrałem tutaj od naszego Moderatora Mage gre Counter Strike Source.
Tylko przy instalacji pisze mi że to jest Counter Strike Source Digtal Zone.
I teraz nie wiem czy to Source czy Source Digtal Zone.

Już informuje że nie znam się na tym.Za pomoc szczerze dziekuje.

A co Ci za różnica?
To jest Source z dodatkami od Digital Zone ... >_<

Mam problem z surce bo jesli dolaczam na serwer to wyskakuje mi cos takiego

[img]http://i48.tinypic.com/2eoid5j.jpg[/img]

jezeli pobiore cs source sama instalke to moge potem tak jakby dopiac tego patcha?

dziekuje za odpowiedz
lap +ika

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0