Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Zestaw 2500 złotych Gry/OC/Monitor/Klawiatura


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wszystkie gry mam na steamie, a windowsa zgram z pena to przyda mi się nagrywarka? W moim aktualnym komie ostatni raz z nagrywarki korzystałem 3-4 lata temu, a to dodatkowy koszt.

Do monitora nie mam szczególnych wymagań, może być jeden z tańszych. Klawiatura ma mieć mały skok czy jak się tam mówi, taka jakie są w laptopach.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a żebym miał neta to nie trzeba karty sieciowej?

Monitor jakby mógł być jakiś oszczędny ;)

Opublikowano

Kartę sieciową masz wbudowaną w płytę główną, czyli podłączasz kable do płyty głównej, instalujesz sterownik z płyty CD(jest z płytą główną) i masz internet. Chyba że chcesz mieć wifi wtedy trzeba dokupić oddzielną kartę rozszerzeń.

 

@up szybsi...

Opublikowano

A nagrywarka mi się przyda?

To ty oceń, czy Ci się przyda czy nie, nie wiemy, czy będziesz z niej korzystać. Zamiast niej można dać płytę główną z USB3.0 i SATAIII lub mocniejszy procesor.

Opublikowano

W moim aktualnym lapku ostatni raz korzystałem jak instalowałem jakąś gre 4 lata temu, a wtedy nie wiedziałem że jest steam. Dajcie coś innego zamiast tego ;)

Opublikowano

Mysle ze jak system z usb nosnika i gry steam/origin to ci sie nie przyda. A w przyszlosci kupisz za 60zl najtansza nagrywarke i bedziesz mial

 

@Edit

 

http://www.morele.net/inventory/info/pq00Zf/

 

HD7870 + i5 + 8gb ramu + monitor full hd + hdd 500gb

 

Mozna wziac 4gb ramu i gpu wtedy nie od club3d tylko czegos bardziej znanego bo niektorzy sie czepiaja ze club3d...

Opublikowano

dysk styknie 256, teraz mam 80 gb i nie brakuje :)

Da rade za to 8gb ramu wsadzić?

Opublikowano

Tak, tylko nie wiem z jakiej racji tam jest 3470 (+100 zl za 100 Mhz) i 650 ti boost, 7850 będzie znacznie lepszym wyborem. Lepsze OC i lepsza wydajność na stocku

Opublikowano

3470 to 3.2ghz a 3350p to 3.1GHz ale w 3470 masz zintegrowana gpu w 3350p i to sa 2 jedyne roznice, poza cena i nazwa modelu

 

Ale moj duzo lepszy i tak: http://www.morele.ne...ry/info/pq00Zf/

I5 + HD7870 + Full HD + 8GB DDR3

Patrz tryb turbo i mnożnik.

Lepsza karta graficzna kosztem obudowy.

 

 

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=56101

 

A czy tu jest tak jak na morele i techpanel że wysyłka i składanie?

Swego czasu była wysyłka, montaż i Far Cry 3 za darmo, poszukam kodu zaraz ;D
Opublikowano

Z tego co widze nie. Zalman t2 tez obudowa.. a hd7850 a hd7870? Chyba bardziej skorzysta na sporo lepszej gpu niz straci na obudowie ktora nie nadaja sie do zrzucania z mount everest

 

Do tego 8gb ramu ma u mnie...

 

@Edit

 

Co mu po mnozniku jak na h61 nie zmieni?

Opublikowano

Z tego co widze nie. Zalman t2 tez obudowa.. a hd7850 a hd7870? Chyba bardziej skorzysta na sporo lepszej gpu niz straci na obudowie ktora nie nadaja sie do zrzucania z mount everest

 

Do tego 8gb ramu ma u mnie...

 

@Edit

 

Co mu po mnozniku jak na h61 nie zmieni?

TakeMe Ultra Bjuty to też obudowa. Tylko czemu nikt jej nie daje ?

Na morele jest taniej, ja nie składam wyłącznie za ostatnie przekręty, o których się dowiedziałem.

 

Kody promocyjne w esc.pl do wpisania w komentarzu na montaż oraz kod do gry gratis (gra do wyboru): X98TY2AZ + Far Cry3 bądź X98TY2AZ + Crysis 3

Nie wiem, czy aktualne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...