Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[K] Start działu War of the Roses!


Sajjuk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OMNNZoE.png

Witam!

Jak już zauważyliście, został otworzony ten oto dział!

Z tej oto okazji (za pozwoleniem @Antix'a [Dziękuję :)]) ogłaszam konkurs!

Do wygrania jest 10 różnych do gier na platformy Origin, oraz Steam!

Oto kategorie, które są dostępne:

1. Najśmieszniejszy Screen z gry

Grasz w WotR? Świetnie! Nie umiesz kręcić filmików? Nic nie szkodzi!

Zrób screenshota z dowodem w grze (czyt. sayu [np. DLA MPCForum]), że to twój screen, a masz możliwość wygrać:

- 1 miejsce - Crysis 2 Maximum Edition [ORIGIN]

- 2 miejsce - Burnout Paradise: The Ultimate Box [ORIGIN]

- 3 miejsce - Command & Conquer: Red Alert 3 [ORIGIN]

2. Najlepszy poradnik do gry

Chcesz pomóc w rozwoju działu? Napisz poradnik do gry! Spróbuj stworzyć najlepszy!

Możesz wygrać:

- 1 miejsce - Mirror's Edge [ORIGIN]

- 2 miejsce - Burnout Paradise: The Ultimate Box [ORIGIN]

- 3 miejsce - The Shutdown Effect [sTEAM]

Szablon:

 

Nick: Twój Nick
Link do poradnika: LINK

 

3. Najlepszy filmik z gry

Umiesz robić filmiki? Masz konto na YouTube? Super!

Możesz wziąć udział w konkursie w tej kategorii!

Nagraj filmik z gry, lecz pod filmikiem musi być:

Wykonano dla MPCForum.
NICK:
http://www.mpcforum.pl/topic/1041217-k-start-dzialu-war-of-the-roses/

W tym temacie też będziesz musiał napisać posta. Jego wzór to:

Nick:
Link do filmiku:

- 1 miejsce - Dead Space 3 [ORIGIN]

- 2 miejsce - Dead Space [ORIGIN]

- 3 miejsce - Populous [ORIGIN]

 

 

4. Najbardziej aktywna osoba w dziale

Tu nie musisz się zapisywać :)

Udział bierze każda osoba, która wypowiada się w dziale.

Do wygrania jest gra: Medal of Honor [sTEAM]

(Spam nie jest brany pod uwagę)

V0m2yKV.png

1. Nie wstawiamy plagiatów (za złamanie ban + 10% i wydalenie z konkursu)

2. Ten temat nie służy do dyskusji. Jest od tego ODPOWIEDNI TEMAT (posty nie związane z braniem udziału będą najpierw upominane, a potem karane 5%)

3. Można wziąć udział w maksymalnie 2 kategoriach konkursu (nie licząc 4 kategorii)

4. Prowadzący konkursu to: @Sajjuk

5. Wszelkie pytania zgłaszamy na PW, oraz w temacie dyskusyjnym.

6. Zgłaszając się do konkursu, piszemy, w której kategorii bierzemy udział.

7. Konkurs trwa od 06-09-2013 do 30-09-2013.

8. Jeżeli w konkursie nie weźmie udział min. 4 użytkowników, to konkurs zostanie odwołany.

9. Regulamin może w każdej chwili ulec zmianie.

4770714280454741315510.png
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...