Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][1.6.2] Crazy Pixel Craft![Życia][Niezapomniane emocje!]


kisiu165

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nick: Wypierdaczek

wiek: 17

Staż w mc: od Bety ;3

Na ilu KM grałeś: yy... 3? ;D

Czy masz mikro: Pewnie

Czy będziesz gadał na ts3: Oczywiscie

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Bez roznicy... Ale jesli mam wybrac to czerwoni!

Opublikowano
nick:Dager31

wiek:15lat

Staż w mc:2lata

Na ilu KM grałeś:Na ponad 50+ dodatkowo na premium chyba 20

Czy masz mikro: Mam
Czy będziesz gadał na ts3: Bedę gadał

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):Zieloni

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano
nick: bartik246
wiek: 13
Staż w mc: prawie 2 lata
Na ilu KM grałeś: nie wiem

Czy masz mikro: nie
Czy będziesz gadał na ts3: jak moge gadać, skoro nie mam mikrofonu.
którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): czerwoni
PS. Wiem, że nie mam mikro, ale proszę przyjmijcie mnie.

Opublikowano

Nick: OkosPL

Wiek: 12

Staż w MC: ok 2 lat

Na ilu KM grałeś: Może z 4/5

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3: Oczywiście, że tak

Którą drużynę wybierasz (zieloni lub czerwoni): Czerwoni

Opublikowano

Start serwera już dzisiaj w godzinach popołudniowych. serwer jeszcze oficjalnie nie wystartował i mapka zostanie zmieniona.

Opublikowano

Start serwera już dzisiaj w godzinach popołudniowych. serwer jeszcze oficjalnie nie wystartował i mapka zostanie zmieniona.

A itemki zostają? Bo jak by nie patrzeć miałem sporo już itemków na ten czas gry.

1384358313-U695412.png

Opublikowano

nick:MMOhero

wiek:16

Staż w mc:okolo 2 lat.

Na ilu KM grałeś:ponad 3

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:Tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):preferuje Zielonych poniewaz to moj ulubiony kolor ale czerwoni tez moga byc

Opublikowano

@2up niestety nic nie może zostać bo któryś z "adminów" rozdawał itemy. Zaczynamy wszystko od zera ale z expem ze stone!

Opublikowano

Wiem... ale myślałem, że wszystko ogarnę wczoraj w godzinę a tutaj się okazało, że problemów było więcej niż myślałem.

 

 

 

WBIJAĆ NA TS3 SERWER RUSZYŁ!!!! Dodaję na kanale Poczekalnia dla Admina!!!!

Opublikowano

a jak np niemoge wbic teraz na ts3?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
nick: M4CI3KPL

wiek: 15

Staż w mc: 3l

Na ilu KM grałeś: 2

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3: Tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zieloni

Opublikowano

No to pozdrowienia Wszedlem o 10:10 na TS serwera zapytac sie jakies jest IP ok 1 osoba mi podala. Wbil PanDiament i zapytalem sie czy moze mnie dodac na WL bo jestem na liscie graczy. Okazalo sie ze nie moze i 5min pozniej dostalem bana na Serwerze TS. Teraz pytanko za co?

Opublikowano

@UP

Wlasciciele serwera to nie ogary wbil 1 taki na nodusie rozwalił całą zabawę . Kupują najtańszą ofertę i nie można wgrać nawet anty relog , więc pozdro ;)

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...