Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][1.6.2] Crazy Pixel Craft![Życia][Niezapomniane emocje!]


kisiu165

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

[/img]
ipserwera.png
Adres IP: IP zostanie podane przy starcie!
spec.png
Nazwa Serwera: Crazy Pixel Craft!
Wersja: 1.6.2
Typ Serwera: Hosting
WhiteList: Włączone
Tryb Gry: KWADRATOWA MASAKRA
Ilosc Slotow: 30
Zwierzeta: Włączone
Potwory: Włączone
PVP: Włączone
pluginy.png
Wszystkie potrzebne na KM
admin.png
Evolution i PanDiament
opis.png
Klasyczny serwer Kwadratowa Masakra!!!! U nas nie będziesz się nudził! Jeśli chcesz grać na naszym epickim serwerze napisz podanie wg. wzoru:
nick:
wiek:
Staż w mc:
Na ilu KM grałeś:
Czy masz mikro:
Czy będziesz gadał na ts3:
którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):
Posiadamy własny serwer TS3! Możesz na niego wejść nawet przed startem i prosić o dodanie do WL!!
Ip TS3 to: 178.217.190.17:6340

START SERWERA O GODZ. 19:30!!!!!!!!!

Drużyna zielonych:
-BlacQ
-xavierxminecraft
-ConsearPL
-Kacpero320
-Ragmar
-alek747
-Czeli
-MrCracKu
-Ahnmitthe
-Gierkomaniak2762
-MrMaziel2
-Dager31
-
-
-
Drużyna czerwinych:
-CutterNC
-BlameTC
-MrTruskawkowy68
-UnivisionDxC
-Chocoszok
-Sharavy
-wWwojtek_pl
-Wypierdaczek
-bartik246
-OkosPL
-MMOhero
-
-
-
-
Opublikowano
nick:CutterNC

wiek:14

Staż w mc:od samego poczatku

Na ilu KM grałeś:duzo

Czy masz mikro:tak

Czy będziesz gadał na ts3:moze

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):czerwoni :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
nick:BlameTC

 

wiek:14

 

Staż w mc:1,5 roku
Na ilu KM grałeś:na dwóch , ale nie zapowiadały się tak dobrze jak Crazy pixel craft

Czy masz mikro:Tak
Czy będziesz gadał na ts3:No baa
którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):Czerwoni

//Najlepsza sygnatura na forum

Opublikowano
nick:xavierxminecraft
wiek:16
Staż w mc:od bety ...

Na ilu KM grałeś:4

Czy masz mikro:tak

Czy będziesz gadał na ts3:może tak może nie ...

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): zieloni

//

Opublikowano
nick: ConsearPL

wiek: 15

Staż w mc: od bety 1.3

Na ilu KM grałeś: 4

Czy masz mikro: ta

Czy będziesz gadał na ts3:Moze

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zieloni


Opublikowano
nick:Kacpero320

wiek:12

Staż w mc: Od alphy czyli od początku.

Na ilu KM grałeś: Oj na wielu :P

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:Oczywiście ,że tak :)

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):Zieloni :P

Opublikowano
Nick: Ragmar

Wiek: 15 lat

Staż w mc: Od bety 1.7.3

Na ilu KM grałeś: 1 ale to nic do nowości się przyzwyczajam :D

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3: Czasami ;)

Którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zielony (mój ulubiony kolor) :)

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
Nick:alek747

Wiek:16

Staż w mc:Od beta 1.7.3

Na ilu KM grałeś:Nwm >_< dużo ich było

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:Tak

Którą drużynę wybierasz:Zielony

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano
nick:Czeli

wiek:21

Staż w mc: od bety

Na ilu KM grałeś: Dużo tego było. Miałem nawet Swój serwer (:

Czy masz mikro:Ta.

Czy będziesz gadał na ts3:Tsa.

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): ZIELONI

1384358313-U695412.png

Opublikowano
nick:MrCracKu

wiek:13

Staż w mc:2 lata

Na ilu KM grałeś:Oj,sam nie wiem. Ale dużo.

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:Tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):Zieloni
Opublikowano
nick: Ahnmitthe

wiek: 18

Staż w mc: 4 lata

Na ilu KM grałeś: miałem 4 własne i własną sieć serwerów , grałem na 6 :)

Czy masz mikro: Samson Go Mic

Czy będziesz gadał na ts3: Oczywiście

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zieloni

“Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” ~Albert Einstain


Opublikowano
nick:Gierkomaniak2762

wiek:15

Staż w mc:dużo :3

Na ilu KM grałeś:sporo tego było

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:Tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):zieloni

Opublikowano
nick: MrTruskawkowy68
wiek: 15
Staż w mc: od bety
Na ilu KM grałeś: 4
Czy masz mikro: Tak
Czy będziesz gadał na ts3: Tak
którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Red
nick: UnivisionDxC

wiek: 16

Staż w mc: od 1,5 roku

Na ilu KM grałeś: 4

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3: Tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Red

:)

Opublikowano

Kiedy start?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
Nick: MrMaziel2

Wiek: 13 lat

Staż w mc: Od bety 1.7.3

Na ilu KM grałeś: 1

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3:nie wiem

Którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zielony

MrMaziel2_eune_103_5_text.png

Opublikowano
nick:Chocoszok

wiek:14

Staż w mc:1.7.3

Na ilu KM grałeś:3

Czy masz mikro:Tak

Czy będziesz gadał na ts3:tak

którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni):czerwoni

Opublikowano
Nick: Sharavy


Wiek: 19


Staż w mc: 1,5 roku


Na ilu KM grałeś: Na czterech


Czy masz mikro: Tak, mam :)


Czy będziesz gadał na ts3: Jeżeli tylko będzie taka potrzeba


Którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Zieloni :)

sfl8.jpg

Opublikowano

@2up jutro dodam do listy. Pojaw się jutro na ts3 z dodanym przed Nickiem czerwoni.

@up przydzielał do czerwonych bo u zielonych Full. Pojaw się jutro na ts3 przed Nickiem dodając czerwoni.

Opublikowano
nick: wWwojtek_pl
wiek: 14

Staż w mc: Około 2 lata

Na ilu KM grałeś: Na 2

Czy masz mikro: Tak

Czy będziesz gadał na ts3: Oczywiście
którą drużynę wybierasz(zieloni lub czerwoni): Czerwoni
7510260_4_1.png
Opublikowano

Ja będę pracował na serwerze od rana (czyli od 10-11 xD) jak wbijesz koło 11:30 to Cię na spokojnie dodam do kanału i na wl.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...