Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor nie wykrywa sygnału


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok. Wspomne że gdy podłączysz przewód pod gniazdo w Płycie Głównej to nie zadziała bo nie masz zintegrowanej grafiki w Procku lub w Płycie Głównej.Trzeba kombinować panie kolego. Troszkę mnie to dziwi bo Płyta a raczej Bios Płyty powinien wykryć że masz zewnętrzną grafikę w Płycie.Czasem trzeba mu pomóc Bo znam to z "autopsji".Spróbuj wejść do biosu Płyty.Chyba wiesz jak to się robi ale nadmienie że po włączeniu PC trzymamy klawisz DEL- DELETE i czekamy.Jak twoim oczom ukaże się bios Płyty To wszyskto jest OK oprócz karty.Przypuszczam że należy to zmienić w biosie i przestawić z Grafy Płyty na PCI-Expres.Gdybyś mieszkał w Kostrzynie WLKP lub w Poznaniu to byśmy oboje Kombinowali a nie ukrywam lubię takie doświadczenia.To musi chodzić Panie kolego....Jest jeszcze czarny scenariusz taki ze może być Karta uszkodzona czasem się to zdarza rzadko ale zdarza.Jak masz gdzie to podepnij ją do innego PC i sprawdź. Najlepiej do PC gdzie ktoś już ma nVidie wpiętą a dlaczego to chyba wiesz. :)

PC na podzespołach AMD.Laptop leciwy bo z XP na Intelu.Drugi nowszy AMD A8

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz pomyśl jak odbiorą to inni !! i Vice Versa

Opublikowano

up, tylko jak byś czytał od początku to kolega pisał że, integra też sygnału nie wysyła. Moim zdaniem spróbuj wyciągnąć kartę graf. i podłączyć pod integrę i zobacz czy integra hula. Może zasilacz nie ma mocy.

Opublikowano

Co to za różnica jakim kablem się podłączy?

 

@up

A komputer w ogóle działa, tzn. czy cokolwiek się dzieje czy nic?

Jeśli komputer działa monitor nie to sprawdź czy dobrze podłączyłeś kartę graficzną i jej zasilanie.

Tak. Nie zawsze przez VGA Ci łapie zasięg. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

up, tylko jak byś czytał od początku to kolega pisał że, integra też sygnału nie wysyła. Moim zdaniem spróbuj wyciągnąć kartę graf. i podłączyć pod integrę i zobacz czy integra hula. Może zasilacz nie ma mocy.

Pragnę zauważyć że Płyta panie kolego Nie ma zintegrowanej grafiki.jest przystosowana do procesorów z GPU a jak poczytasz wcześniejszy post o moje zapytanie czy ten Pan ma procesor z GPU odpowiedż była jednoznaczna NIE czyli sumując podpięcie pod D-Sub czy DVI w Płycie nic mu nie daje bo nie ma ani na Płycie ani w procku grafy.To tyle

PC na podzespołach AMD.Laptop leciwy bo z XP na Intelu.Drugi nowszy AMD A8

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz pomyśl jak odbiorą to inni !! i Vice Versa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...