Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor nie wykrywa sygnału


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak podłączałeś przez VGA, to przerzuć się na DVI-D/HDMI.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jak podłączałeś przez VGA, to przerzuć się na DVI-D/HDMI.

Co to za różnica jakim kablem się podłączy?

 

@up

A komputer w ogóle działa, tzn. czy cokolwiek się dzieje czy nic?

Jeśli komputer działa monitor nie to sprawdź czy dobrze podłączyłeś kartę graficzną i jej zasilanie.

Opublikowano

Sprawdź wszystko jeszcze raz dobrze. Włóż kartę od nowa i podepnij potrzebne wtyczki

Asus M2V-MX


AMD Athlon 64x2 4800+ AM2


2Gb Ram DDRII GoodRAM


160GB Sata II


Gigabyte 8400GS 512mb Full HD


Opublikowano

jest różnica pod co się podłączy , karty domyślnie ustawiają się na najsłabsze wyjście ( najgorszej jakości VGA -> DVI-> HDMI )

 

 

jeśli karta ma inne wyjście podłącz sie pod nie

 

@UP bez zasilania karta też będzie działała normalnie bo musi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Podłączyłeś zasilanie procesora? :E

Taki 4 pin niedaleko socketu.

 

Zdejmij cpu i sprawdź czy się coś nie spaliło

graphic.png

 

 

Opublikowano

bez zasilania do karty działa głownie VGA, potem można sobie dopiero przełączyć na dowolne inne co się ma

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ale co ma reszta do zepsutej karty ? nic. z uszkodzona kartą komputer działa normalnie i nie zawsze musi być wykrywana jako uszkodzona

 

wstaw inna i sprawdź czy działa , albo czy działa integra po wyjęciu karty

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to co ze chodzi skoro nie działa , wcale nie musi być uszkodzona grafika

 

sprawdzaj od nowa co źle złożyłeś

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Kurwa chyba mówię ze wszystko chodzi oprócz obrazu.

Witam.Napisz Jak to jest Płyta Główna czyli producent np Gigabyte i symblo np GA-Z87X...itd.Pytanie zasadnicze czy w Płycie Głównej masz zintegrowaną grafike.Jeśli tak to wyłącz ją w biosie i zrestartuj PC.Najpierw sprawdź ile karta którą to połączyłeś ma wpięć na dodatkowe zasilanie.jeśli jest jedna lub dwie to w obie należy wpiąc dodatkowe zasilanie 4 lub 6 PIN w które to wyposażone są zasilacze lub "dopnij" przewód z wyposażenia.Jeśli karta ma nie ważne ile dodatkowych wyjść na zasilanie to wszystkie należy zasilic.Jaka Karta nVidia czy AMD?Jaki masz procesor panie kolego?Pełna nazwa Intel i jakiej generacji czy AMD i jakiej generacji.

Nie rozumiem forumowiczów pisze taki np "Nie mam dzwięku" i nie podaje podstawowych sprzętowych rzeczy...To jak wróżenie z fusów Panowie!! a wróżkami nie jesteśmy.Szanujmy siebie i innych

PC na podzespołach AMD.Laptop leciwy bo z XP na Intelu.Drugi nowszy AMD A8

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz pomyśl jak odbiorą to inni !! i Vice Versa

Opublikowano
Kurwa chyba mówię ze wszystko chodzi oprócz obrazu.

Witam.Napisz Jak to jest Płyta Główna czyli producent np Gigabyte i symblo np GA-Z87X...itd.Pytanie zasadnicze czy w Płycie Głównej masz zintegrowaną grafike.Jeśli tak to wyłącz ją w biosie i zrestartuj PC.Najpierw sprawdź ile karta którą to połączyłeś ma wpięć na dodatkowe zasilanie.jeśli jest jedna lub dwie to w obie należy wpiąc dodatkowe zasilanie 4 lub 6 PIN w które to wyposażone są zasilacze lub "dopnij" przewód z wyposażenia.Jeśli karta ma nie ważne ile dodatkowych wyjść na zasilanie to wszystkie należy zasilic.Jaka Karta nVidia czy AMD?Jaki masz procesor panie kolego?Pełna nazwa Intel i jakiej generacji czy AMD i jakiej generacji.

Nie rozumiem forumowiczów pisze taki np "Nie mam dzwięku" i nie podaje podstawowych sprzętowych rzeczy...To jak wróżenie z fusów Panowie!! a wróżkami nie jesteśmy.Szanujmy siebie i innych

 

Płyta gigabyte b75m-d2v,moj procek nie ma zintegroeanej grafiki,więc nie,podlaczylem dodatkowe zasilanie do karty,karta gtx550ti,procek 3350p,Bo wkurwia mnie jak jakieś typy tutaj piszą żebym zmienił wtyczkę czy monitor popsuty...

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...