Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapisy] Wywiad ze społecznością FA !


Svacior.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1378148224-U215643.png

Witamy całą społeczność FanART'u!

Dzisiaj wspólnie z Baksiem mamy do kilkoro z Was bardzo ważną sprawę. Potrzebujemy 5-6 ochotników do wywiadu, w którym zadamy 10 prostych pytań. Chcielibyśmy dowiedzieć się o Was czegoś ciekawego, gdyż to my - wszyscy razem - tworzymy ten dział. Zapisy w tym temacie, liczymy na wasze zaangażowanie !

Miłego wieczoru - Paragas i Baksiu. :)

1325621825-U261344.png
Opublikowano

Ja chętnie bym się zapisał, dałem ciała w AT II bo musiałem pilnie wyjechać i nie oddałem pracy, ale mam nadzieje że to nie przekreśli mojego 'zapisu' ;)


7yo9.png

Opublikowano

Póki co wytypowaliśmy wspólnie:

  • Wacek_21
  • Atacama
  • Isuribi
  • Hrabson
  • jakim08
  • Maxio.
  • Noroxor
  • Miyoshi

Potrzebujemy jeszcze 2-3 osób. Proszę jednak, aby były to osoby mające jakiekolwiek pojęcie o grafice oraz udzielające się już przez przynajmniej miesiąc w dziale. ;)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Ok kończymy zapisy ! :)

 

Oto lista wybranych osób:

  • Wacek_21
  • Atacama
  • Isuribi
  • Hrabson
  • jakim08
  • Maxio.
  • Noroxor
  • Miyoshi
  • Vanosh

Z tymi osobami skontaktujemy się poprzez PW.

1325621825-U261344.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...