Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Dział]War of the Roses


Sajjuk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No też tak można :) Ale nie prowokujmy ich i nie wyzywajmy, żeby w temacie nie stworzyć flame, bo wtedy cała sugestia dodania działu poszłaby na nic. :)

No, masz rację, ale przez nich, mniejsza szansa, że dostaniemy ten dział, a gra wygląda świetnie, właśnie zassysam, 50 procent :P Powiem wam czy fajna, jak zagram ;)

 

 

@edit GRAŁEM, ZAJEEEEEBIISSTTAAAA GRA!!! Aż szkoda, że nie mam tej płatnej wersji z bundli :/

Opublikowano

Ludzie, kupując dziś broń dla mojego żołnierza, wybierałem z jakieś 8 rzeczy do niej, jakość stali, jakieś wzory nie wzory, drewno do trzonka itp. ludzie, zajeebista gra! Grafika nawet na low powala!

Opublikowano

nie, słaba gra i w dodatku płatna.

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem...

Gra jest F2P z pewnymi ograniczeniami... Czytaj dobrze, a nie wnioskujesz z czegoś, co jest błędem i wmawiasz, że to prawda.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Jestem na tak :)

Gra ma fajną grafę i jest narazie za 1 dolara więc się opłaca ^^

PS.Gra podobna do Mounte&Blade ale bez strategi tylko sie bijesz z innymi.

Opublikowano

Gra jest dobra, coś jak Battlefield ale w średniowieczu. Po prostu nawalasz. Ale nie tak po prostu, trzeba też myśleć. Blokowanie mnie przeraża :D

Gdy kupię, to sprawdzę czy jest warta mojej uwagi. Jeszcze kilka godzin do końca Humble'a, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na tak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie ma F2P, jest demo. Poza tym, na tak. :)

Steam nie kłamie ;>

1G9EUOW.png

 

Ale dziękuję, że jesteś na Tak i pomagasz w tworzeniu działu :)

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Gra prezentuje się nie najgorzej, ma potencjał. Obawiam się że w dziale mogą być pustki, ale nikt nie zginie jeżeli zrobi się dział testowy.

Opublikowano

Gra prezentuje się nie najgorzej, ma potencjał. Obawiam się że w dziale mogą być pustki, ale nikt nie zginie jeżeli zrobi się dział testowy.

Ja z Sajjukiem, już o to zadbamy, że będzie ludu -.-

Opublikowano

Steam nie kłamie ;>

1G9EUOW.png

 

Ale dziękuję, że jesteś na Tak i pomagasz w tworzeniu działu :)

Też tak myślałem, ale jak zobaczyłem że to takie 'demo', i w serverach też tak pisało. To jednak zakupiłem, i mam oryginał. Dlatego na tak :D

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

Jeszcze coś wam powiem, gra w to w miarę dużo polaków.

W każdej rundzie, widzę przynajmniej jeden polski nick, co o czymś świadczy :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...