Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL] Oglądaj streamy(Twitch.TV) na swoim komputerze, bez przeglądarki!


tsdek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i witam bardzo serdecznie.

Jako mój taki projekt, wybrałem program do oglądania streamów z Twitcha.

Nazywa się TwitchTV-Watcher. Nazwa angielska, ale program polski.

GUI nie jest najlepsze, ale z każdą aktualizacją będę wprowadzał zmiany ;)

Program wykorzystuje Internet Explorer, oczywiście wszystko będzie inaczej w późniejszych wersjach.

Wymagany .NET Framework 4.0

 

Screenshoty:

 

http://scr.hu/0x6r/7z2j7

 

 

http://scr.hu/0x6r/7fmsk

 

Download:

 

http://www.mediafire.com/?w63fbwi936add00

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/2bc80c6ddea30c249141931af8bc7ea4e2451732eb8e44c9c0e7bc08f33a92c9/analysis/1377899920/

 

Pokazało dwa wirusy, nie są one groźne. Zabezpieczyłem aplikacje przed dekompilacją.

 

Zapraszam do oceny : )

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

 

 

 

Cześć i witam bardzo serdecznie.
Jako mój taki projekt, wybrałem program do oglądania streamów z Twitcha.
Nazywa się TwitchTV-Watcher. Nazwa angielska, ale program polski.
GUI nie jest najlepsze, ale z każdą aktualizacją będę wprowadzał zmiany ;)
Program wykorzystuje Internet Explorer, oczywiście wszystko będzie inaczej w późniejszych wersjach.
Wymagany .NET Framework 4.0

Screenshoty:

http://scr.hu/0x6r/7z2j7

http://scr.hu/0x6r/7fmsk

Download:
http://www.mediafire.com/?w63fbwi936add00

Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/2bc80c6ddea30c249141931af8bc7ea4e2451732eb8e44c9c0e7bc08f33a92c9/analysis/1377899920/

Pokazało dwa wirusy, nie są one groźne. Zabezpieczyłem aplikacje przed dekompilacją.

Zapraszam do oceny : )

 


Obrazek mógłbyś wrzucić w program, a nie wyświetlać ze strony:



    

 

I nie nazwałbym tego "oglądaj bez przeglądarki (...)", lecz oglądaj w brzydkim okienku webbrowsera bez gui przeglądarki:

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
    {
      this.WebBrowser2.Navigate("http://twitch.tv/" + MySettingsProperty.Settings.streamer);
      this.WebBrowser1.Navigate("http://www.twitch.tv/chat/embed?channel=" + MySettingsProperty.Settings.streamer + "&popout_chat=true");
      MyProject.Forms.frist.Close();
    }

Zero skalowania okienka, przez co skazujesz userów na oglądanie w słabej rozdziałce.

Kolejne to bez wpisywania usera, uruchamia twitcha w twoim webbrowserze i nie wygląda to za dobrze:


app.png

 

Ps. Nie zabezpieczyłeś ;)

9obpmnjr.png

Opublikowano

@Zkumeku,

 

dzisiaj ogarnę patcha :D Będzie znacznie lepiej co do oglądania : ) I trzeba jakiś autoupdate wprowadzić ;x

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Aktualizacja v1.1

 

@ INFO CO DO GUI

Mój grafik pracuje nad jakimś GUI do programu : )

@

 

Wprowadza:

 

- nowość w rozdzielczościach,

- drobne poprawki,

- można włączyć ustawienia,

- nie włączysz już streama, z pustym textboxem :)

 

Download:

 

http://www.mediafire.com/?l6i72289bac7o01

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/d838190ae69ea71d2245fa3df5f59b811e8ff75a483dc21d7eb32772f45ba5e7/analysis/1377950217/

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Dodaj sprawdzanie tego co się wpisuje, lub jakieś "neutralne":

dddd.png

Dodatkowo powinieneś dodać sprawdzanie czy kanał istnieje bo dzieją się cyrki. Do tego można dorzucić nie skalowanie, tylko powiększenie okna (bez możliwości powrotu, chyba że przez "zmianę kanału") - okno powinno się rozciągać, nie skalować stopniowo wedle wcześniej wpisanego w kodzie wymiaru. Profesjonalnie - nie rozdziałki, lecz rozdzielczości (a ta opcja to już powinna się zwać zmiana wersji wymiarowej czy coś).

darada.png

 

Ustawienia to kolejna klapa... puste.

Obrazek nadal pobierasz z www (sic!):

private void frist_Load(object sender, EventArgs e)
    {
      this.PictureBox1.ImageLocation = "http://i1.ytimg.com/i/M4_murlWCm1bMPYQ7DaxmQ/mq1.jpg?v=5211fa76";
    }

przy czym masz literówkę... first - nie frist.


Zgłoś błąd.. to jakieś nie wiem co? Po co to skoro i tak na każdym wolnym miejscu programu masz jakiś adres do siebie czy coś, a "zgłoś błąd" to tylko msgbox z kontaktem który jest niemal wszędzie.

9obpmnjr.png

Opublikowano

Myślałem, że już webbrowsery wyszły z mody, bo żadnych przeglądarek..

Zamiast webbrowser użyj sobie wtyczki flasha.

ps mi to nie działa wpisuje nazwe i mam szare tło ; (

 



http://scr.hu/0ew/ilh67
 

i mi pisze ze nie mam wtyczki a ja mam!

 

Prawdopodobnie taki kanał nie istnieje i to dlatego. Gimperr jkby czo :D

 

 

 

 

Dodaj sprawdzanie tego co się wpisuje, lub jakieś "neutralne":

 

dddd.png

 

Dodatkowo powinieneś dodać sprawdzanie czy kanał istnieje bo dzieją się cyrki. Do tego można dorzucić nie skalowanie, tylko powiększenie okna (bez możliwości powrotu, chyba że przez "zmianę kanału") - okno powinno się rozciągać, nie skalować stopniowo wedle wcześniej wpisanego w kodzie wymiaru. Profesjonalnie - nie rozdziałki, lecz rozdzielczości (a ta opcja to już powinna się zwać zmiana wersji wymiarowej czy coś).

 

darada.png

 

Ustawienia to kolejna klapa... puste.

 

Obrazek nadal pobierasz z www (sic!):

 



private void frist_Load(object sender, EventArgs e)
    {
      this.PictureBox1.ImageLocation = "http://i1.ytimg.com/i/M4_murlWCm1bMPYQ7DaxmQ/mq1.jpg?v=5211fa76";
    }

przy czym masz literówkę... first - nie frist.

 

Zgłoś błąd.. to jakieś nie wiem co? Po co to skoro i tak na każdym wolnym miejscu programu masz jakiś adres do siebie czy coś, a "zgłoś błąd" to tylko msgbox z kontaktem który jest niemal wszędzie.

 

 

Zostań moim fanem <3

 

Okay. Dzisiaj już zbytnio czasu nie będę miał, ale jutro poprawki się napewno pojawią : )

Zgłoś błąd będzie oparty o co innego.

Literówka się tam wdarła do `frist` :)

 

Powrót do normalnej rozdzielczości jest przy copyright u góry w rogu zaraz po przejściu w tą bardziej rozwinięta wersje.

Co do tego skalowania, właśnie nie wiedziałem jak to ogarnąć, bo ogólnie zrobiłem tę zmianę rozdzielczości razem ze zmianą lokalizacji groupboxów, menu, oraz lineshape.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Prawdopodobnie taki kanał nie istnieje i to dlatego. Gimperr jkby czo :D

 

 

 

 

 

Zostań moim fanem <3

 

Okay. Dzisiaj już zbytnio czasu nie będę miał, ale jutro poprawki się napewno pojawią : )

Zgłoś błąd będzie oparty o co innego.

Literówka się tam wdarła do `frist` :)

 

Powrót do normalnej rozdzielczości jest przy copyright u góry w rogu zaraz po przejściu w tą bardziej rozwinięta wersje.

Co do tego skalowania, właśnie nie wiedziałem jak to ogarnąć, bo ogólnie zrobiłem tę zmianę rozdzielczości razem ze zmianą lokalizacji groupboxów, menu, oraz lineshape.

 

Fanem? wtf? xD

 

To na początek ogarnij technikę, a później dopiero zasyfiaj program linkami do siebie :D<3

9obpmnjr.png

Opublikowano

@ tsdek

Jak cos pisz pw a pomge ci zrobic auto aktualizacje :) Co do programu glupio ze z webbrowsera ale napisz mi na pw to powiem ci jak zrobic prosty autoupdate

Opublikowano

Syf.

 

Jakby przekierowywalo na wszystkie strony nie tylko twitch to by była kolejna przeglądarka.

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

Syf.

 

Jakby przekierowywalo na wszystkie strony nie tylko twitch to by była kolejna przeglądarka.

 

W kolejnej aktualizacji player już nie jest oparty o przeglądarkę. GUI jest nadal przygotowywane. Poprawiam błędy i wrzucę może jeszcze dzisiaj, nie wiem.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...