Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odzyskanie konta, epicka pomoc supprotu -,-


mixer21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak po ostatniej zmianie passów po prostu ich zapomniałem, mail został usuniety

logiczne jest że jak bym miał maila to nie musiał bym do nich pisać tylko odzyskał passy przez stronke.Oni sa od poważniejszych spraw a jednak umywają ręce.

jedno pytanie sie nasuwa, po co wgl istnieje ten support jak nawet nie potrafia zrobić prostej czynnosci

 

 

 

Witam

mam pewien problem otóż ostatnio musiałem zmienić hasło i właśnie jest pewien problem gdyż go nie pamiętam.

Nie stanowiło by to problemu ale adres email został prawdopodobnie usunięty (na którym rejestrowałem lola).

Mój nick...


region eune.



Również poprzednie tickiety zostały wysyłane z tego konta wiec daje wam gwarancje że to jest moje konto.






DirtyNobody1


Polish



  • Witaj,



    Przykro mi słyszeć, że masz problemy z dostępem do konta. Z chęcią
    udzielę Ci wsparcia, jednak najpierw muszę zweryfikować, że konto należy
    do Ciebie. Podaj mi proszę jak najwięcej z poniższych informacji:



    - Nazwa konta:

    - Nazwa przywoływacza:

    - Serwer na którym grasz:

    - Data utworzenia konta (miesiąc i rok):

    - Oryginalny adres email użyty do założenia konta:

    - Data ostatniego logowania:

    - Miejscowość z której założyłeś konto:

    - Lista miejsc z których grałeś na tym koncie:

    - Ostatni adres IP z którego logowałeś się do gry (

     

    http://whatsmyip.net/):
     

     


    - Którego dnia miałeś ostatni raz dostęp do konta (dzień/miesiąc/rok):

    - Twój dostawca internetu:

    - Lista metod płatności użytych do zakupu RP:

    - Inne osoby, które kiedykolwiek miały dostęp do tego konta:

    - Jak uzyskałeś to konto:



    Dzięki za Twoją współpracę podczas tego procesu. Zdaje sobie sprawę,
    że proszę o bardzo wiele informacji, jednak bezpieczeństwo kont jest dla
    nas priorytetem w Riot Games.



    Daj mi znać jeżeli masz jakieś pytania.



    Pozdrowienia

    Best Regards



    DirtyNobody1

    “I will not let you go into the unknown alone.”

    ----------------------------------

    Player Support Specialist






Sierpień 27, 2013 10:22









  • dziekuje za szybką odpowiedź



    - Nazwa konta:...

    - Nazwa przywoływacza:...

    - Serwer na którym grasz:EUNE

    - Data utworzenia konta (miesiąc i rok):październik-listopad 2011

    - Oryginalny adres email użyty do założenia konta: niestety nie pamiętam ponieważ było to jakiś czas temu :<

    - Data ostatniego logowania:logowałem sie ostatnio ok 20 sierpnia gdy zmieniałem hasło

    - Miejscowość z której założyłeś konto:olsztyn

    - Lista miejsc z których grałeś na tym koncie:99% gier rozegrałem w
    olsztynie , nie jestem pewien czy grałem poza domem jeżeli tak to
    stanowi to ok 1%

    - Ostatni adres IP z którego logowałeś się do gry (

     

    http://whatsmyip.net/):164.126.215.110
     

     

    prosze pamietać iż mam modem i gdy go zrestartuje to ip sie zmienia

    - Którego dnia miałeś ostatni raz dostęp do konta (dzień/miesiąc/rok):20 sierpnia gdy zmieniałem hasło

    - Twój dostawca internetu:Play Online

    - Lista metod płatności użytych do zakupu RP:paysafecard, + prezenty
    (skin lodowy nocturn od użytkownika "l..."). wiekszość
    nominałów to kwota 20 zł.

    - Inne osoby, które kiedykolwiek miały dostęp do tego konta:Nie

    - Jak uzyskałeś to konto:poprzez rejestracje na Waszej stronie.



    czekam z niecierpliwością na odpowiedź :)









Sierpień 28, 2013 11:48







marisol13


Polish



  • Witaj ponownie!



    Czy przypominasz sobie taki e-mail i czy masz do niego dostęp: z****[email protected] ?



    There is a place between war and murder / in which our demons lurk.

    marisol13

    Riot Games Player Support





Sierpień 30, 2013 06:21












Sierpień 30, 2013 08:13






marisol13


Polish



  • Witaj ponownie!



    Bardzo mi przykro, ale jeśli nie masz dotępu do tego konta nie będę
    mogła udzielic ci dalszej pomocy. Sprobuj skontaktować się z domeną , na
    któtej powstał e-mail i poproś o jego odzyskanie. Tylko w ten sposób
    będe mogła ci pomóc.

    Czekam na odpowiedz!



    There is a place between war and murder / in which our demons lurk.

    marisol13

    Riot Games Player Support






Sierpień 30, 2013 08:59




  • tak nie mam dostępu do konta ale dlatego jesteście Wy aby pomóc.

    konto zostało usunięte wiec gmail nie przywróci mi go ..

    a poza tym prosiłem Was o zwrot hasła. Mail nie ma nic tu do tego.

    hasło możecie mi przysłać tu albo na innego maila, udowodniłem
    przecież że jestem posiadaczem tego konta wiec nie widze przeszkód






Sierpień 30, 2013 09:20






jest opcja aby odzyskać konto gmailtylko gdy zostało usunięte niedawno, lecz niestety tego konta nie uda mi

sie na 100% odzyskać.

bardzo mi zależy na tym acc w lol-u.

jeżeli jest możliwośc to moge odpowiedzieć jeszcze na pare pytań
odnośnie mojego acc, jeżeli uważacie iż to nie jest w moim posiadaniu
-,-






Sierpień 30, 2013 09:24







  • "Konto zostało usunięte i nie można go odzyskać" -gmail.com

 


jeszcze mi nie odpisali lecz znam odpowiedź.

spotkał sie ktoś z czymś takim?

wiecie jakie argumenty do nich trafia?

Opublikowano

To jest support , nic nie poradzisz.

 

Dupy im sie nie chce ruszyć żeby sprawdzić , aż sie smutno robi ;(

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Nie wiem czemu jest tak u Ciebie, ja obecnie jestem w fazie odzyskiwania konta i support jest bardzo pomocny, a odpowiedzi otrzymuje max w ciągu 24 godzin :)

Opublikowano

Kolego napisałem że jest usunięty

chciałem stworzyć o tej samej nazwie ale niestety ktoś już zajał

 

Nie czaisz że możesz odzyskać od gmaila? Pod warunkiem, że niedawno usunieto

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Nie czaisz że możesz odzyskać od gmaila? Pod warunkiem, że niedawno usunieto

nie czytałeś chyba wszystkiego co pisałem w spojlerze.

nie ma możliwości ten mail został usuniety ponad rok temu

Opublikowano

jak to nie ma ani emaila ?? napisz do supportu że chciałbyś odzyskać swoje konto i możesz im napisać gdyby chcieli jaki miales nick, maila , hasło jeżeli trafisz na dobrego supporta to ci odpowie i pomoże

Opublikowano

jak to nie ma ani emaila ?? napisz do supportu że chciałbyś odzyskać swoje konto i możesz im napisać gdyby chcieli jaki miales nick, maila , hasło jeżeli trafisz na dobrego supporta to ci odpowie i pomoże

napisałem wszystko :)

poczekam na odpowiedź jeżeli ona sie wypnie to napisze ponowinie (może trafie na kogoś normalnego) w ostateczności do angielskiego supportu

Opublikowano

Gdy wysłałam pierwszą wiadomość do Supportu to odpisali bardzo szybko, drugą też, ale trzecia? Czekałam chyba ponad 24h. Widzę, że schemat mają ten sam, ciekawe czy w ogóle czytają z początku o co chodzi, bo ciągle te same pytania. Nie spotkałam się z czymś takim, raczej żadnym argumentem do nich nie trafisz... I nigdy więcej nie opublikuj swoich danych, tego, co napisałeś Supportowi *facepalm*, potem nie zdziw się jak będziesz mieć DDoSy lub konto Ci zniknie ;p Wg. mnie konto powinno należeć do osoby i bez problemu je oddawać osobie, która ma dowody na to, iż doładowywała RP, powinni również zmienić to edytowanie e-maila, bo to kpina... Ale pomarzyć na razie można. Raczej nic nie zdziałasz bez e-maila :/

Opublikowano

Mi tam odrazu odpowiedzieli na moje problemy miałem podobny problem tylko że wyjechałem na wakacje i przez 2 tyg ktoś grał na koncie bez mojej wiedzy i z zmiennionym email'em jednak po powrocie odzyskałem konto w 12 godzin -_-

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

 

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Nie dziw się że Ci tak pomagają jak ty dajesz wszędzie jakieś popierdolone znaczki typu xD-.- i co tam jeszcze, nie piszesz z dużej litery, nie starasz się pisać po polsku.

spamisz ciągle im zamiast odczekać jak oni ci odpiszą.

 

 

support to też człowiek a nie maszyna.

Opublikowano

Nie dziw się że Ci tak pomagają jak ty dajesz wszędzie jakieś popierdolone znaczki typu xD-.- i co tam jeszcze, nie piszesz z dużej litery, nie starasz się pisać po polsku.

spamisz ciągle im zamiast odczekać jak oni ci odpiszą.

 

 

support to też człowiek a nie maszyna.

 

Szkoda, że przeważnie to MASZYNA odpowiada.

Opublikowano

Żadna maszyna, mają schematy odpowiedzi i tyle - norma w tej branży. A co do samego tematu, dobrze rozumiem że masz pretensje że nie wysyłają danych do konta na inny mail niż ten z którego zakładałeś? Raczej nie wyobrażam sobie żeby mogli to zrobić, przecież jakby to przeszło to zaraz zaczęłaby się fala "odzyskiwań" kont i w tedy dopiero to byłby płacz. Procedury Riot`u przy odzyskiwaniu konta mają chronić przede wszystkim ich pierwotnych właścicieli i trudno oczekiwać żeby nagle zaczęli sami w nich dziury robić.

Opublikowano

I dobrze, że Ci nie oddadzą konta. Było pilnować e-maila a oni zawsze przysyłają hasło na email, na którym było zarejestrowane konto. Z angielskim zdaje się, że też nic nie zdziałasz.

Opublikowano

I dobrze, że Ci nie oddadzą konta. Było pilnować e-maila a oni zawsze przysyłają hasło na email, na którym było zarejestrowane konto. Z angielskim zdaje się, że też nic nie zdziałasz.

 

Usunę ci e-maila i zmienię ci hasło - "To dobrze, że nie odzyskasz już konta!!!111one"

Opublikowano

I dobrze, że Ci nie oddadzą konta. Było pilnować e-maila a oni zawsze przysyłają hasło na email, na którym było zarejestrowane konto. Z angielskim zdaje się, że też nic nie zdziałasz.

zdaje sobie sprawe że to w 100% moja wina, ustawiłem sobie jako priorytet przenoszenie konta bankowego i m.in innych gier na innego maila ale niestety zapomniałęm o lol-u.

hasło zawsze miałem jedno do lolka ale po tej obowiązkowej zmianie ustawiłem jakieś gówniane hasło którego nie pamietam.

Ale jednak support jest chyba od czegoś aby też zająć sie pojebanymi ludźmi takimi jak ja ..

Opublikowano

Pierdol ten polski support. Tam oni gówno mogą zrobić, są podporządkowani N.A. Oni tam tylko mają odpowiedzi gotowe i Ci wysyłają.

Pisz do angielskiego, tam szybciej pomagają i w ogóle lepiej się z nimi rozmawia.

Opublikowano

i tak zrobie ale jeszcze czekam na ostateczna decyzje Polskiego "supprotu"

dobrze że uczęszczałem na lekcje j.Angielkiego xDDD

 

@ orietuje sie ktoś co mógłbym jeszcze napisać aby uwierzyli mi, że to jest moje konto?

wymienić postacie,skiny?

Opublikowano

Polski support dał mi do zrozumienia że nie da sie z tym nic zrobić, lecz czytałem iż Angielski supprot pomaga w takich sytuacjach.

rozumiem że wystarczy na tej stronie

 

https://support.leagueoflegends.com/requests/new
 

 

zmienic język na Angielski pod Regionem i nie dojdzie to do polaczków?

wiem głupie pytanie lecz 1-szy raz pisze do Angielskiej pomocy

 

@down dzieki dostosuje sie do tego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...