Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RealismCraft [Tryb Realizmu] [Skyrim] [RPG] [Przetrwanie] [START]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer totalne Zadupie nie polecam,nie dość że 10 slotów spawn kijowy nic nie można wyciągnąc z niego i na spawnie jest PVP WLACZONE serwer nie zdatny do Używania nawet nie ma Permissions EX! rang nie widać a Admin nie miły Archerowy to jest dziecko przyznał sie że ma 5 lat Dał mi bana za słowo
"kurwa" hahaha :P

Opublikowano

Ale kłamiesz.

Sloty: Są beta-testy po betatestach inwestujemy w więcej.

Spawn: Nie ma włączonego PvP na spawn ( Kłamstwo w twoim poście )

Permission Ex i Rangi: Czekam na Technika.

Ja: Nie przyznałem się do niczego, ale OK.

Ban: Dałem ci bana za wyzywanie, spam i specjalny HEJT.

Opublikowano

Serwer totalne Zadupie nie polecam,nie dość że 10 slotów spawn kijowy nic nie można wyciągnąc z niego i na spawnie jest PVP WLACZONE serwer nie zdatny do Używania nawet nie ma Permissions EX! rang nie widać a Admin nie miły Archerowy to jest dziecko przyznał sie że ma 5 lat Dał mi bana za słowo

"kurwa" hahaha :P

Nikt kto gra w minecrafta na multi nie ma 5 lat bynajmniej tak sadze mają po 10 ale nie 5

Aproop słowo ku*a to nawet jesli tutaj napisze w jakims poscie to dostane przynajmniej warna a jesli to kilka razy powtorze to i bana

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick:NeO
Kontakt:skype tibis44
Wiek:13
O sobie:Lubie grac w minecraft i uprawiac parkour
Staż w MC:okolo 1,5 roku
Dlaczego ty?:Lubie minecraft gralem w skyrima i chcialbym sprobowac tu zagrac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...