Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trollcraft - [1.6.2][5000 slot][No-Premium][Serwer Lobby][SG][Spleef][FB][Gildie][PaintBall][MiniGry][WAR][PVP]


Faust333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie odświeżaj tak często. 5000 slotów ? Każdy wie że to FakeSlots ;)

Nie wiem czy wiesz ale można se ustawić 10000000000000000000000...slotów i to nie będzie obciążać serwera. To jest tylko maksimum graczy więc nie ma różnicy z laggami jak jest 10 na 100 slotów albo 10 na 1000 slotów

Opublikowano

Polecam serwer. Sposrod tylu serwerow lobby mg wybralem wlasnie ten! O dziwo z moim internetem nawet nie lague. Serwer zajebisty

czo mi usuwajo sygny? xD

Opublikowano

Prosiłbym o zbanowanie gracza Szatan800 na PvP który jest tam Vipem. Zaprasza do tp na /warp warpy (niby nic podejrzanego przecież to normalny warp), tp się i co? Wybudował jakiś bunkier w którym zabija graczy, zabiera sety i jeszcze się z tego cieszy jak pierdolone dziecko. Myślałem że to porządny serwer i było tak do wpisania tej komendy, założę się, że 1 vs 1 nie miałby nawet 10% szans na wygraną, tak samo ten serwer, który odrzucił mnie totalnie. I nie pisz że nie trzeba było wpisywać, bo /warp-y są dla graczy do tp się do jakiejś lokalizacji nie do bunkra przy którym skaczą Vipy i zabijają graczy. Ocena serwera 9/10, bo jest naprawdę fajnie wykonany, ale ja już tu nie zagram, bo panuje tu totalne bezprawie i ulga dla Vipów, adminów brak, graczy dużo, po prostu chaos. I jak pisałem ban dla Szatana, możecie sprawdzić logi, wszystko tam jest, tak samo świadkowie, pytajcie kogo chcecie potwierdzą moje słowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...