Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Padrino i jego poczucie ze jest fajny ;3 So sad ...


ColdHeart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z cyklu: Padrino "ciśnie" bez obrażania matek:

Aufhf.png

 

@Bloody

 

Jaki to wep? Z eventu masz?

xDDDDDDDDDDDDDDDDD wep z hr 175

Z Tobą to inny przypadek :)

@Wep +15 czy +20?

+20

wep 173 z norga pewnie w tarian ;p

Norg je chuj*wy :D

Hahahahahhhahaha. Padrino plebs. Jeszcze te prośby.... debil! :D

 

Alu, epickie, ale się uśmiałem buahahaha.

 

 

edit:

 

@Lino

 

To już dawno widziałem. Cóż... Padrino myślał, że to On nie jest plebsem. Niestety, realia są inne, biedna padlina... ;(

Te prosby to chodzilo aby mu udowodnic ze to nie on pisal ;3 straszne .

Nie odpisał.

 

@Bloody

A ten 5 buff to co to?

To jest jakby pbi na te pkt good/evil :D

Ale troche chociaz inaczej to dziala , jak sie skonczy dostajesz 32k pkt na good :D

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pff.. bałem się że ban będzie na tydzień, lub jak na 777 perm xD

A tu tylko 1 dzień XDDDDDDDDD

@Top aha, fajny ten buff.Można go kupić w shopie?

Opublikowano

Pff.. bałem się że ban będzie na tydzień, lub jak na 777 perm xD

A tu tylko 1 dzień XDDDDDDDDD

@Top aha, fajny ten buff.Można go kupić w shopie?

426.jpg

 

@Tak Padrino, kupisz w shopie na 100%.

buu

Opublikowano

426.jpg

 

@Tak Padrino, kupisz w shopie na 100%.

 

Omg wydawało mi sie że lino napisał double post XDDDDDDDD

 

@Ok dzięki, szkoda że mi się nie przyda bo już nabiłem 32k ;x

Opublikowano

Dostaję raporty, że obrażacie w tym temacie użytkownika. Radzę się trochę opanować panie i panowie ;-)

Ehe.

 

 

A z którego affinity jest ten łapak pkt. ? :D

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Ehe.

 

 

A z którego affinity jest ten łapak pkt. ? :D

 

O ile pamiętam z LCGN Aff od 10kk pkt :3

 

@Zmień sygne mamy 29 sierpnia

Bez-nazwy_nwhsxpa.jpg


Opublikowano

O ile pamiętam z LCGN Aff od 10kk pkt :3

 

@Zmień sygne mamy 29 sierpnia

Dzięki. Fakt, zmienię ją potem na coś innego.

 

a wgl. Czy z tego affinity tytuł 'empreror of the underground' można kupić? bo takie mnie słuchy doszły. :D

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Dostaję raporty, że obrażacie w tym temacie użytkownika. Radzę się trochę opanować panie i panowie ;-)

On ma racje...

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Pójde na policje i co?

@Top aha, a ile to kosztuje w shopie affinity ?

Opublikowano

Ehe.

 

 

A z którego affinity jest ten łapak pkt. ? :D

Z LCGN Juno affinity :P

O ile pamiętam z LCGN Aff od 10kk pkt :3

 

@Zmień sygne mamy 29 sierpnia

Od 7kk <_<

Dostaję raporty, że obrażacie w tym temacie użytkownika. Radzę się trochę opanować panie i panowie ;-)

Ehe fajnie ;3

Dzięki. Fakt, zmienię ją potem na coś innego.

 

a wgl. Czy z tego affinity tytuł 'empreror of the underground' można kupić? bo takie mnie słuchy doszły. :D

To to je z Prison offinity ( shop od 30kk pkt )

On ma racje...

Pójde na policje i co?

@Top aha, a ile to kosztuje w shopie affinity ?

Nie placz noobie ;3

 

12.5kk grosze ;3

Opublikowano

On ma racje...

Pójde na policje i co?

@Top aha, a ile to kosztuje w shopie affinity ?

 

Ehm czekam.....

 

Więc tak : Na tych SS'ach obraziłeś mnie kilka razy z wposób bardzo dotkliwy + mma ssy gdzie mnie również wyzywałeś jak chcesz mogę również pójść tylko komu uwierzą mi, czy Tobie?

 

 

 

@Długo się wbija klub prison + czy jak wbije powyżej 30kk dostane jakieś dodatkowe prezenty?

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Ehm czekam.....

 

Więc tak : Na tych SS'ach obraziłeś mnie kilka razy z wposób bardzo dotkliwy + mma ssy gdzie mnie również wyzywałeś jak chcesz mogę również pójść tylko komu uwierzą mi, czy Tobie?

 

 

 

@Długo się wbija klub prison + czy jak wbije powyżej 30kk dostane jakieś dodatkowe prezenty?

Troszkę się wbija. Chyba, że masz dużo kasy to kupujesz tonę kluczy, hammerów itp. i masz. :f

Opublikowano

Ehm czekam.....

 

Więc tak : Na tych SS'ach obraziłeś mnie kilka razy z wposób bardzo dotkliwy + mma ssy gdzie mnie również wyzywałeś jak chcesz mogę również pójść tylko komu uwierzą mi, czy Tobie?

 

 

 

@Długo się wbija klub prison + czy jak wbije powyżej 30kk dostane jakieś dodatkowe prezenty?

Nie przejmuj sie tym placzkiem ;3

 

@Tak dostajesz prezenty :P ( AntiHaste , Boxy na wepa i armora i chyba cos tam jeszcze :P )

Opublikowano

wwwwwwwww_nwnhwaq.JPG

 

 

Dalsza część "noob'owania" jutro :3

Nwm co w tym ciekawego, zwykły joke :)

Ale cóż przecież ja wgl. nie moge pisać na chat'cie.

Opublikowano

fap fap fap fap nawet angol Cibie z palcem w dupie może skreślić więc nie, nie jesteś fajny

 

Nie nie możesz =) tylko Ciebie znajdę to masz PK nawet Bruum Ciebie nie uratuje :D

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

fap fap fap fap nawet angol Cibie z palcem w dupie może skreślić więc nie, nie jesteś fajny

 

Nie nie możesz =) tylko Ciebie znajdę to masz PK nawet Bruum Ciebie nie uratuje :D

a Pk'uj go-.- Jeszcze Ci pomogę ^.^

Opublikowano

No angielskim to On się nie potrafi posługiwać zbyt dobrze, ile ja tam błędów zauważyłem... :O

 

 

@Alu, wejdź na GG :D

Nie no fajnie, wyjedź zagranice mając 8 lat, ucz się Włoskiego, Hiszpańskiego, Polskiego i Angielskiego razem ;)

Przecież to takie łatwe :)

Opublikowano

Nie no fajnie, wyjedź zagranice mając 8 lat, ucz się Włoskiego, Hiszpańskiego, Polskiego i Angielskiego razem ;)

Przecież to takie łatwe :)

Jak miales 8 lat to sie uczyles juz angola , to ty kurwa powinienes znac angola perfekcyjnie lol

 

Nie spamuj p.p

 

@Co do Pk to i ja sie dorzuce :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Padrino to jednak wielki niewypał :D

Bludi,on od ósmego roku życia się uczy tzn. ile? 2-3 lata? xD

 

 

/// Od ilu pkt mamy dostęp do handlarza prison?

Opublikowano

Padrino to jednak wielki niewypał :D

Bludi,on od ósmego roku życia się uczy tzn. ile? 2-3 lata? xD

 

 

/// Od ilu pkt mamy dostęp do handlarza prison?

30kk, czyli w przeliczeniu 15k kluczy/hammerów. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...