Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Herobrine!][Wystartował!][NonPremium][180s] MineGrawd.pl - Hardcore! [Drop/Exp Ze Stone][Ban 12h][Świetny spawn][Ogarnięta Administracja]


ScyzorMaster

  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze MineGrawd.pl - Hardcore?

    • Pewnie, ?e tak!!
    • Niestety nie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0v5m.png

Kilka serwerów połączone w jeden serwer, po prostu wybierasz sobie

rozgrywkę, która Cię interesuję i grasz! Maszyna jest stabilna i regularnie

opłacana, więc masz gwarancje, że będziemy się trzymać na nogach!

Po dłuższym czasie, nareszcie znajdziesz tam też tryb Hardcore i dlatego

właśnie zakładam tą prezentacje!
Serwer ogólnie ma 1000 slotów, a codziennie gra na nim po

200-300 graczy. Powoli także w reklamowanie angażują się

przeróżni znani, i troszkę mniej znani YouTuberzy!

 

2819.png

IP SERWERA >>> minegrawd.pl
TYP ROZGRYWKI >>> Hardcore
SLOTY >>> 180
POTWORY >>> Tak
ZWIERZĘTA >>> Tak
PVP >>> Tak
PREMIUM >>> Nie wymagane
NETHER >>> Tak
BIAŁA LISTA >>> Wyłączona

 

==========================================
Diax: 0.5%

==========================================

==========================================

Emerald: 0.5%

==========================================

==========================================

Redstone: 0.8%

==========================================

==========================================

Zloto: 1.0%

==========================================

==========================================

Zelazo: 1.2%

==========================================

up9r.png

Wypiszę tutaj najciekawsze ;)

1. Herobrine: Wprowadza ducha, który istnieję w grze i atakuję graczy - Co sprawia, że utrudnia to rozgrywkę.
bcmb.png

2. ClearLag: Usuwa zbędny syf z serwera.
3. CombatLog: Gdy wylogujesz się podczas walki stracisz itemy, lub po prostu otrzymujesz bana na określony czas.
4. OtherDrops: Drop/Exp ze stone.
5. PolskieZnaki: Wprowadzone Polskie znaki na serwer.
6. Skript: Plugin do skryptów, które jedzą mniej ramu niż pluginy i sa przydatne.
7. WorldBorder: Ograniczenie mapy (U nas jest to 10 000 kratek od spawna)

leqd.png

1. Death: W miejsce śmierci gracza uderza piorun.
2. Rozdzka teleportujaca na spawn:

jpd.png


3. UltimateClans: Znacznie ładniejsze gildie niż Factions.

bg9y.png

gluu.png

 


5. Zablokowane komendy takie jak /? /pl /plugins.

6. OX: Event Tak lub Nie, pół automatyczny.

7. Ban: Gdy umrzesz otrzymujesz bana na 12h.

8. Wiadomość: Gdy ktos zabije drugiego gracza wyswietlaja sie informacje na czacie.

..:: EPICKI SPAWN ::..

t6k5.png

cwmg.png

Mr_Piranessi - Właściciel serwera Network - "Szef szefów"

ScyzorMaster - Administrator serwera Hardcore
MlodyCebo - Administrator serwera Hardcore

Serwer wystartuje dzisiaj o 14:00!

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nawet Fajna Prezentacja Na pewno Wbije :)

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Nawet Fajna Prezentacja Na pewno Wbije :)

 

Dzięki za opinie ;), nie rozumiem czemu 2 jest na nie, piszcie w komentarzach

dlaczego wybraliście tą opcje w ankiecie, albo drugą. Czekam na HeadAdmina

serwera Network i powoli zabieramy się do roboty. Pozdrawiam :)

Opublikowano
Hmm, jedyne co mogę zrobić to serdecznie was zaprosić i polecić serwer, wszystko bardzo dopasowane, drop ze stone... Herobrine zły który niszczy zabija orazherobrine dobry, który czasami może nawet dać ci item... Start juz dzisiaj

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Start serwera niestety przenosimy na jutro, ponieważ HeadAdmin dzisiaj
nie ma dostępu do internetu.. :C Za kłopoty przepraszam ;).

@Edit: Udało się, serwer wystartuję ok. godziny 23:00!

Opublikowano

Zarąbisty serwer, fajnie się gra, jutro po południu pewnie wbije trochę

graczy, wbijajcie, żeby było nas więcej! Pozdrawiam :)

mystone_sygnatura.png


Opublikowano

Serwer wystartował! Serdecznie zapraszamy :)!

 

Wszedłem na serwer, naprawdę gorąco polecam.

Miła atmosfera, herobrine czyli "fajny" strach :)

 

POZDRAWIAM! :)))

mystone_sygnatura.png


Opublikowano
Wchodzić, wchodzić. Spolszczony system gildi - UltimateClans. Prawdziwy hardcore z utrudnieniem którego nie spotkasz na żadnym innym serwerze, nawet u skkf! "Herobrine"

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Paczka pluginów jest autorska? Bardzo mi sie spodobała:)

 

Tak, paczka jest autorska, dużo pracy włożyliśmy

i wiemy, że praca nie pójdzie na marne ;).

Zapraszamy oczywiście na serwer ;)

Opublikowano

Jak działa plugin Herobrine? Jestem bardzo ciekawy... Uwielbiam tego stwora :D

 

Herobrine atakuje co jakiś czas graczy, nie zabija ich do końca, no chyba,

że ktoś ma pecha i miał wtedy mało serduszek ;P. Wkłada głowy graczy

do ich skrzyń etc, wejdź i przetestuj sam ;)

Opublikowano

Zagrałbym ale z nie wiadomych przyczyn ktoś znał moje hasło i nie mogę wejść na serwer. Jeśli można proszę o zresetowanie hasła dla konta greenwoodpolish ;)

Opublikowano

Zagrałbym ale z nie wiadomych przyczyn ktoś znał moje hasło i nie mogę wejść na serwer. Jeśli można proszę o zresetowanie hasła dla konta greenwoodpolish ;)

 

Musisz wejść na TeamSpeak serwerowy i jakoś dogadać się z Mr_Piranessi

(Administratorem serwera Network) bo on ma dostęp do authme etc. ;)

Opublikowano

 

Musisz wejść na TeamSpeak serwerowy i jakoś dogadać się z Mr_Piranessi

(Administratorem serwera Network) bo on ma dostęp do authme etc. ;)

 

Nie posiadam TS'a. Czy nie dało by się tego załatwić w inny sposób?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...