Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak wyłączyc karte integre ?


Bananowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Corsair jest tylko troche lepszy (Wat i 2-3% sprawnosci wiecej)

Ale tez 2x drozszy niz ten uzywany a chiefteci tez sa b dobre (http://allegro.pl/zasilacz-atx-chieftec-gps-aa-101a-400-w-gw-30-i3498373204.html)

 

Te 400W co jest napisane, to jest wartosc maksymalna, z czego zasilacz ma sprawnosc,np corsair vs 450w ma sprawnosc 85% czyli ~385w I WIECEJ poniewaz te 85% to minimalna sprawnosc tego zasilacza, ale tez sprawnosc nie dojdzie 100% (nie musze tlumaczyc, bo jeszcze nie mamy na swiecie perpetum mobile)

A ten twoj modecom ma 400W, sprawnosc ok. 50% + (Lub raczej - i nie trzyma napiec) czyli ~200w i w gore lub w dol idzie do tego nie trzyma napiec przez co zmniejsza zywotnosc podzespolow

Opublikowano

 

Corsair jest tylko troche lepszy (Wat i 2-3% sprawnosci wiecej)

Ale tez 2x drozszy niz ten uzywany a chiefteci tez sa b dobre (http://allegro.pl/zasilacz-atx-chieftec-gps-aa-101a-400-w-gw-30-i3498373204.html)

 

Te 400W co jest napisane, to jest wartosc maksymalna, z czego zasilacz ma sprawnosc,np corsair vs 450w ma sprawnosc 85% czyli ~385w I WIECEJ poniewaz te 85% to minimalna sprawnosc tego zasilacza, ale tez sprawnosc nie dojdzie 100% (nie musze tlumaczyc, bo jeszcze nie mamy na swiecie perpetum mobile)

A ten twoj modecom ma 400W, sprawnosc ok. 50% + (Lub raczej - i nie trzyma napiec) czyli ~200w i w gore lub w dol idzie do tego nie trzyma napiec przez co zmniejsza zywotnosc podzespolow

 

 

mylisz pojęcie sprawności. Jak zasilacz ma sprawność 85% i jest np : 450W to znaczy, że z gniazdka musi pobrać ponad 529W. Czylli 15% idzie na straty

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...