Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rusro- Ban + Nie Ma Gdzie Grać = Csro !


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Admin Cienia
Opublikowano

Nie mieliście errora przy instalce? Ja ściągałem dwie i nadal to samo, próbowałem instalować z różnych partycji i dupa.

 

eoorrer.jpg

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

ja mam bląd crc przy rozpakowywaniu pobierałem ze strony producenta ;p

myl07.png

 

cSRO - OFFLINE

Server: ÍőµŔáۡĺ

Nick: MyL0

Level: 101

Build: Bicheon / Light /Cold / Pure INT

Guild: TheKillers * EliTe

Farming is finished 1.860.000

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra powiem tak... co do posta użytkownika Myke -także korzystam z windowsa 7 i problemów nie mam(muszę tylko uruchomić jako Administrator) ... za to z updatowaniem clienta jest mały problem...czasami muszę włączać od nowa updatowanie po 5 - 10razy ponieważ na nasze polskie IP ciężko idzie z Chińskiego serwera i rozłącza ale te pliki które się zdążyły zupdatowac za 1 razem przechodzą do 2 i nie pobierają się od nowa tylko od poprzedniego stanu updatowania ... tak to jest z tym Csro ;p

A co do gry na Csro... polecam xD w dniu dzisiejszym do każdej stworzonej postaci dostajesz: 1-100%ticket 2-50% ticket 3-w chu** scrolli typu +30/20% speed/parry ratio itp bron (+44) na 1lv (sianko pada na hita xD) i co najlepsze 20k sp :D

Jeżeli ktoś kto pisał na tym poście gra w csro proszę o kontakt : gg:10055028 xFire:misiek3510

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...