Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

●==● !GuildCraft ●==● | 1.6.2 | 200 SLOTÓW | AUTORSKIE GILDIE | NOWY CRAFTING | 16GB | AUTORSKIE DROPY <=== Start reaktywacji!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że nie celowo ;) Ale naprawdę, trochę za duży ping na twoim serwerze.

Ja mam po 70-100 pingu, a jest to norma w Minecrafcie. ;)

Ping jest naprawdę mało ważny w Minecraft.

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP : Serwer działa, więc nie wiem troszkę o co chodzi w Twojej frustracji...

 

Macie taki mały spoiler, czegoś, co startuje z mojej strony w nowym roku, w okolicach stycznia 2014:

 

 

QCRc.png

 

 

Opublikowano

Oj podobno tutaj był dedyk z SDC 16 ram, a z tego co widzę to tu nawet tyle nie ma fake sloty + serwer z ownserwera hahahaha :D śmiech na sali jak robią w chu*a

 

Po 2 plugin na gildie nie jest autorski bo jest dostępny w internecie.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@UP : Kolejny, który w dupie był, gówno widział i hejtuje.

 

Po co tak obrażasz wszystkich? :P ja go doskonale rozumiem, Jak się robi masę edycji tego samego serwera, to nic dziwnego że ludzie tak piszą, trzeba się z tym pogodzić, Mi się serwer bardzo spodobał, No ale na razie nie opłaca się grać, gdyż nie wiem czy po tygodniu nie padnie :F pożyjemy zobaczymy. :P

Opublikowano

@tka : Cieszę się, że się spodobał. Po prostu nerwy mi puszczają jak widzę takie coś. Tak czy inaczej zapraszam do gry. ;-)

Opublikowano

Również miałem taki ping = lagi, coś z łączem serwera bo na innych tak nie mam ;)

A to ciekawe, tak bez powodu do mnie pisze... Zresztą to nic nowego, mógłbym tych ss'ów setki zarzucić ;D

 

 

 

RvZBY2i.png

 

 

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

@Exclusive :

#1 - Gówno mają jakieś korespondencje z GG do serwera.

#2 - Dawno już z tego GG nie korzystam, ktoś zajebał mi te GG, bo miałem hasło takie jak na 15000 innych serwerów, stron ._.

Opublikowano

@Up , mam nadzieję że to prawda ;x Mają do serwera to, żeby ludzie wiedzieli jaki jest administrator, ale jeżeli to nie ty, no to przepraszam bardzo ;>

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

@ref (1 raz)

 

elo

Muras, odświeżasz możesz tylko swój temat, taka wskazówka. :P

 

//Dzisiaj w nocy sporo zmian, zmieniony system dropów, MiniGames, dodany zapowiadany system rankingowy. :)

Opublikowano

Wiesz pomagam ci przynajmniej odswiezac bo to tez moj serwer :>

Tak, ale znowu warny nałapiesz i będziesz płakał ._.

Zapraszamy na serwer, w nocy mnóstwo zmian! ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...